Форум Рідного Міста

Закон про місцеві ради

Андрій Пелещишин - 12-10-2005 у 12:44

Цікаво почути ваші думки з приводу нового закону, який зокрема передбачає часткову недоторканність депутатів місцевих рад.
В Україні таких 200 тисяч чоловік!

Дещо з цього приводу можна прочитати тут
:: 200 тисяч недоторканних :: УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Василь Яворський - 12-10-2005 у 12:47

Є у мене один знайомий старший дядько, він на ту тему висловився дуже коротко і, як на мене, дуже влучно. Не знаю як висловитися краще, тому просто процитую його слова:
"Їм недоторканість, ну а нам тільки кулемети залишаються".

Сергій Бєляєв - 13-10-2005 у 11:42

Якщо проштовхнуто такий закон, то, очевидно, більшысть депутатів займається такими видами діяльності, які потребують недоторканості :baddevil:

Василь Яворський - 13-10-2005 у 11:53

Тепер готуймося до того, що навіть депутат найнижчого рівня буде паном з панів

Сергій Бєляєв - 13-10-2005 у 12:02

Може й буде. Мені тільки цікаво, що вони будуть робити, коли продадуть всё комунальну власність і земельні ділянки.:lol:

Василь Яворський - 13-10-2005 у 12:08

Вони що вкрасти і де вкрасти знайдуть...

Ігор Баранік - 13-10-2005 у 12:20

Я скажу так: Бандити зміцнюють свої позиції!

"Народу справедливість, бандитам тюрми" В. Чорновіл

Нажаль бандити в тюрмах не сидять. І зроблено для того щоб і не сиділи.

Dmy - 13-10-2005 у 15:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Тепер готуймося до того, що навіть депутат найнижчого рівня буде паном з панів

Та вже були. Депутатську недоторканість всіх рад окрім найтовстішої відминили лише рочку так у 2002-у.
Найвеселіше було спостерігати наслідки у Криму, де всі ці братки сиділи в тамтому парламенті, відтак у міліції було значно менше клопоту в сенсі ганятися за ними по всьому півострову. Може, і тепер задля цього робиться ;) Так і згадується анекдот: "А знаєш, скільки сил Мені коштувало, всіх вас отут зібрати?"
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Якщо проштовхнуто такий закон, то, очевидно, більшысть депутатів займається такими видами діяльності, які потребують недоторканості :baddevil:

Не для себе старалися! :saint:
Ті, що проштовхували, і так належать до секти недоторканих (є така в Індії, а, може, і в нас :P ).

Власне, я не поспішав би оцінювати якщо не Закон, то його наслідки до рішення КС. Це також доволі забавна процедура :lol:

Сергій Бєляєв - 13-10-2005 у 15:46

Згідний. Тим більше одне принципове рішення КС вже ухвалив: зміни до Конституції мають затверджуватись на референдумі.

Dmy - 13-10-2005 у 15:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
зміни до Конституції мають затверджуватись на референдумі

Там хіба так жорстко? (я це рішення чув з голосу) Здається, не будь-які зміни в Конституції, а зміну суспільного устрою. Лише не розтлумачив, чи є зміною устрою заміна парламентсько-президентської на президентсько-парламентську?

Сергій Бєляєв - 13-10-2005 у 16:06

Я теж чув з голосу і менш деталізовано. А щодо парламентсько-президентської чи навпаки, то в Конституції такі терміни взагалі не фігурують. Отже, закон про зміни стосувався декількох положень Конституції. Але було зауважено, що це рішення КС зворотньої сили не матиме. Тобто його застосовуватимуть лише для майбутніх спроб змінити Конституцію.

Олександр Чорнобиль - 14-10-2005 у 09:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ті, що проштовхували, і так належать до секти недоторканих (є така в Індії, а, може, і в нас :P ).

В Індії та секта найнижча. Називається так бо торкатись до тих людей означає зганьбитись і теж стати нечистим як вони. В Україні на жаль навпаки. :(

Dmy - 14-10-2005 у 16:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ті, що проштовхували, і так належать до секти недоторканих (є така в Індії, а, може, і в нас :P ).

В Індії та секта найнижча. Називається так бо торкатись до тих людей означає зганьбитись і теж стати нечистим як вони

Дик і я ж про те

Олександр Ганущин - 23-10-2005 у 11:24

Взагалі то проблема значно ширша. Згідно ЗУ "ПРо вибори депутатів ... міських... голів", що вже вступив у силу провести місцеві вибори є архіскладно. Майже неможливо - і на етапі процедур і на етапів встановлення результатів. Цікаво буде, якщо ВСІ місцеві вибори будуть визнані недійсними, а там і всі ті хто зараз є депутатами залишаться і далі виконувати ці нелегкі обов"язки.
А наслідки Закону "про недоторканість..." - Хом"як приходить на сесії ЛМР...:o