Форум Рідного Міста

Тотальний ліміт на легіонерів це...

Ігор Баранік - 19-10-2005 у 15:06

А уявіть що всі футбольні федерації заборонили купувати і взагалі використовувати легіонерів. Тобто всі грають лише в своїх чемпіонатах. Як би це позначилося на світовому футболі?

Олександр Чорнобиль - 19-10-2005 у 15:17

Це звичайно ж повна фантастика і такого не буде ніколи, бо це порушення прав людини, але якщо вже вам так хочеться:
нічого не було б, хіба що в Бразилії була ще більша бідність :D

Dmy - 19-10-2005 у 17:14

Колись уже було, власне, з цього починався футбол. Чемпіонами світу встигли стати Уругвай - 2 рази, Італія - 2 рази і Німеччина. Хоча і тоді фактичні легіонери існували. Просто вони знаходили (варіант - їм купували) родословну від Адам, де існували предки саме з тієї країни (переважно, Італії), де вони наразі збиралися виступати. Типові корупційно-тіньові взаємовідносини. Доречи, правило Босмана від цього щастя цілком не убезпечує - ось Роберто Карлос нещодавно іспанцем став, а трохи раніше Деку - португальцем.

А концептуально я в цьому питанні відвертий глобаліст і лібераст, і від будь-яких лімітів мене нудить.

Ігор Баранік - 20-10-2005 у 12:28

Візьмемо для прикладу нашу країну, Шевченко і Воронін грали би за Динамо і Чорноморець відповідно. А ще якби граці не мали права взагалі переходити з клубу, за який були заграні.;)

Юрій Сєров - 20-10-2005 у 12:47

Проти тотального ліміту, але думаю основу (3-4 легіонери було б досить) команди мали б складати аборигени.

Ігор Баранік - 23-10-2005 у 11:31

Цілком згоден. Проте, чи дасть результат наш вітчизняний ліміт. Доречі, вже з наступного року, чк я розумію, в чемпіонаті України має бути 4 українці.