Форум Рідного Міста

Різниця у віці між закоханими. Це проблема?

Олександр Шевченко - 23-10-2005 у 14:39

Може бути як завгодно - аби любов була. Рівень і швидкість розвитку чоловіка і жінки різний, тому інколи в одноліток виникає більше проблем у взаєморозумінні, ніж у пар, де хтось старший за когось. А стосовно того, як це буде сприйматися КИМОСЬ і як буде виглядати в ЧИЇХОСЬ очах - мені, м'яко кажучи, чихати.

Tempika - 23-10-2005 у 16:56

....ну родичі і друзі не є*хтось*, інакше вони по суті не родичі і друзі...
у мене колись була така істоія з хлопцем молодшим за мене... в кінці
кінців тотальне несприйняття мене його друзями і родиною звело все
нанівець... зараз трудно сказати, це було справжнє кохання чи ні, бо
клеїти ярлики просто, а докопатися до суті трудно, особливо коли
вже пройшлов солідний час... так що... шансів бути разом більше у
одноліток, це однозначно... ну хіба це дійсно аж тааааааке кохання :-)))

Олександр Шевченко - 23-10-2005 у 17:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...в кінці кінців тотальне несприйняття мене його друзями і родиною звело все нанівець...


Якщо всі рішення прийматимуть друзі і родичі, то воно інакше і не закінчуватиметься.

Галина Лев - 23-10-2005 у 18:49

Десь я колись читала, що навпаки для одночасного і спокійного проходження перехідних періодів корисно аби різниця туди-сюди була 17 років, і то не жарт. А щодо небайдужих і доброзичливих близьких, то не одну долю вони вже поламали. Я виросла в середовищі, де один з основних гальмів усюди :"а шо люди скажуть?". То тепер таке як чую, питаю: "а шо мені ті люди такого доброго зробили і вам зокрема???".

Олександр Чорнобиль - 23-10-2005 у 18:56

2 Ігор Дзвін: Що маєте на увазі під різницею? 8-10 чи більшу?

Tempika - 23-10-2005 у 22:27

...та ніхто за нас не приймав рішення... просто напряг зіпсув почуття, і все.

Галина Лев - 23-10-2005 у 23:06

Ви тут цілком праві, тому я навчилася постійно тримати в собі будь-які стосунки і враження від них. Ніхто не має права коментувати ваш вибір, бо найменше дурне зауваження злить настільки, що сам починаєш бачити в людині негатив. Неправильно, але факт.

Наталка - 24-10-2005 у 01:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
... Хто може бути старший, хто мододший, і як це буде сприйматися, виглядати. І як власне може і повинно бути.


Та хто завгодно може бути старший чи молодший. Як це буде сприйматися кимось, мені все одно - головне, щоби Мною та Ним сприймалося добре. Як то буде виглядати? Так само - а чия то справа? Лише Моя і Його. А як повинно бути? А кому "повинно"? Моя бабуся, царство їй Небесне, була від свого чоловіка старша на 14 років - і він до останніх днів не міг забути її, бо справді любив. Зате село стояло на вухах і в один голос бабцю засуджувало - бо так н е п о в и н н о б у т и, говорили ті, хто у власній сім’ї собі не міг дати ради, але інших судив залюбки. Я гадаю, що в житті буває по-різному. І як п о в и н н о б у т и, вірішують Двоє. Якщо вони насправді к о х а ю т ь одне одного.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
....ну родичі і друзі не є*хтось*, інакше вони по суті не родичі і друзі...


Та ні, вони якраз і є "хтось" - у даному випадку. Це прагнення - "проживи своє життя так, як хочу я, або так, як я хотів, але не зміг прожити своє" - дуже часто, хоча й підсвідомо, властиве нашим родичам, друзям, батькам... І не те, щоби вони бажали нам злого - жодним чином, але треба чітко усвідомити, що ми відповідальні лише за власне життя, і чинити у ньому маємо так, як самі того бажаємо, і самі мусимо відповідати за свої помилки... А ось радістю не гріх і поділитися - її від того лише більшає. :saint:
Різниця у віці сама по собі не проблема. Проблему створює ставлення до неї як закоханих, так і оточуючих. Якщо людина намагається стати тим, що про неї думають рідні та друзі, боюся, вона не стане щасливою. Бо не стане с о б о ю...

Tempika - 24-10-2005 у 10:33

...та можна скільки завгодно разів казати, мовляв, справжнє кохання
витримає усе, але ми є істоти суспільні, нас трудно відірвати від середовища,
соціуму, виховання, коренів, сім*ї... як я могла вимагати подвигу від мого
Ромео, якщо й сама ще нетвердо стояла на ногах як матеріально так і
морально, бо трудні тоді були часи... я думаю той, хто так ідеалізує
стосунки, реально нікого не любив... бо люблячи ми не можемо відірвати
кохану людину від його сім*ї, друзів, вирвати з середовища... вимагати
героїчних поступків і теде... ми думаємо, як йому краще, а не собі...
боліло, але я справилася...

Nazar - 24-10-2005 у 14:16

В мого старшого брата ідеальна сім'я - його дружина за ньго старша десь в такому діапазоні, як щойно булонаведено, і в них все добре.

Моя дружина також троха старша за мене:), великої практики не маю, бо одружені ми лише 8 років, але з того також можу ствердно сказати - що нам разом дуже добре.
Не конструктивно, але життєво:)

Tempika - 24-10-2005 у 15:27

...на 8 років... у певному віці це величезна різниця, особливо коли він ще
студент, а вона вже кобіта з нормальною трудовою і особистою біографією...
я так розумію, що коли чоловік на 8 років старший, то це норма, і не про
те йдеться :-))

Галина Лев - 24-10-2005 у 15:51

Що видно з кожної другої теми, де ти робиш дописи. Але в чому проблема? Робиш вибір, пропозицію, переконуєш, що все буде чіча-ляля , усиновлюєш її дітей від першого шлюбу і живете довго і щасливо, а на дверях вивішуєте табличку: "критично і підмахувато-налаштованих родичів просимо не турбувати, а як виправитеся, ласкаво просимо".

Руслан Кравець - 24-10-2005 у 16:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Хто може бути старший, хто мододший, і як це буде сприйматися, виглядати. І як власне може і повинно бути.


Як на мене, все дуже просто - не повинно бути ніяких "повинно".
А те, яким є сприйняття цієї "проблеми" конкретною людиною, залежить від нав'язаної її свідомості стереотипів та обмежень.

А щодо несприйняття оточуючими...
Побільше б таких людей як Наталка.

Галина Лев - 24-10-2005 у 16:23

В мене киця і її двійко діток. Наразі досить.

Олександр Шевченко - 24-10-2005 у 16:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Руслан Кравець
Побільше б таких людей як Наталка.


Це точно :) :) :) Але боротися з комплексами нікому і ніколи не пізно.

Tempika - 24-10-2005 у 17:58

...а як правило проблема не в кобіті, а в чоловікові... тягнути-то його тягне
до старших, а ось серйозні стосунки дуже напрягатимуть... у нас, дівчат,
тих комплексів давно нема... думаю, не про нас і не про наше сприйняття
таких стосунків йдеться :-))

Олександр Шевченко - 24-10-2005 у 18:16

...і взагалі, чоловіки "казли" :D Знаємо, знаємо...
Але в кожного свої "правила", і пост Назара чудовий тому доказ.

vovka - 24-10-2005 у 18:32

Я в дечому згоден з Темпікою.
Особисто в мене якийсь фільтр в голові спрацьовує на старших дівчат.. Навіть коли різниця ніби і невелика - скажімо 2 роки - все одно якісь думки літають, що ніяких серйозних стосунків і бути не може. Напевно то якийсь стереотип :) А от навпаки - все нормально.. Цілком добре почуваюся коли дівчина молодша за мене :)

Галина Лев - 24-10-2005 у 18:50

Це Ваше прагнення бодай в усьому домінувати. От ті чоловіки, в котрих інші цінності, не шукають такої примітивної переваги.

Наталка - 25-10-2005 у 00:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
я думаю той, хто так ідеалізує стосунки, реально нікого не любив...

А "так" - це як саме? У чому полягає ідеалізація?.. :saint: Бо я, приміром, цілком реально люблю чоловіка, молодшого від мене на п’ять років. І ніякий фільтр ані у мене, ані у нього, хвалити Бога, не спрацював - за його, фільтру, відсутності. :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
бо люблячи ми не можемо відірвати кохану людину від його сім*ї, друзів, вирвати з середовища... вимагати
героїчних поступків і теде... ми думаємо, як йому краще, а не собі...

Я не певна, що це конче - виривати кохану людину із середовища, сім’ї, друзів і т. д. І в чому полягає героїзм, якого ми не можемо вимагати, кохаючи? Якщо у тому, щоби зробити вибір, що для тебе важливіше - те, що думають про тебе "друзі", яких за кілька років може поруч не опинитися, та родичі, які, повторюся, часто-густо й самі не годні дати собі раду в сімейному та й буденному житті, чи твої почуття і почуття коханого/коханої - ну, то може, й героїзм, я не певна. Але радше - це вибір, який рано чи пізно доводиться робити кожному, і він не обов’язково стосується різниці у віці.
Якось давно, коли мені було 24 роки, на роботі у нас розвивався такий роман - хлопець, 20 років, охоронець, закохався у секретарку. Їй було 28. Він був студентом, вчився заочно і працював, і не мав ані грошей, ані соціального статусу - нічого, окрім величезного бажання зробити щасливою свою кохану. Вона плакалася ледь не кожній жінці, котру бачила (мені, принаймні, неодноразово :) ) - бо так само кохала його, але боялася різниці у вісім років, тому напозір трималася дуже холодно і не підпускала його до себе. То все продовжувалося два роки - Таня (так її звали) капітулювала якраз тоді, коли я звільнялася. :saint: Минуло ще шість років. Я здибала спільну знайому з тої ж роботи, і поміж іншим поцікавилася, як Таня та Олексій. Та жіночка сказала, що у них син, і вони чекають на другу дитину.
Так що, на мій погляд, різниця у віці між закоханими - це проблема настільки, наскільки вони самі дозволяють цій різниці стати проблемою. :rolleyes:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
...От ті чоловіки, в котрих інші цінності, не шукають такої примітивної переваги.

Власне. Не знаю, наскільки та перевага примітивна - то тема для окремої розмови, але різниця у два роки... Ще трохи - і буде, як у мого тата, котрий все життя маму страхав, що вона аж на півроку!!! від нього старша. Але нічого, після сорока років спільного життя та вікова різниця вже для батьків не грає ролі - чесне слово. :D

MartinkaDP - 25-10-2005 у 00:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
В мого старшого брата ідеальна сім'я - його дружина за ньго старша десь в такому діапазоні, як щойно булонаведено, і в них все добре.

Моя дружина також троха старша за мене:), великої практики не маю, бо одружені ми лише 8 років, але з того також можу ствердно сказати - що нам разом дуже добре.
Не конструктивно, але життєво:)


ну 8 років - це не так і мало ;)
невже дружина твого брата настільки старша?.. не подумала б якось. мабуть через то шо він виглядає старше за свої роки... як на мене...

Галина Лев - 25-10-2005 у 13:52

А чим не примітивна? Це як у садочку: я старший, я більший, тому я тут головний чи просто цяця.

Nazar - 25-10-2005 у 14:43

Зате часто практикується як надійний метод по боротьбі з емансипованістю українських кобіт:)

Наталка - 25-10-2005 у 15:40

У садочок не ходила, не знаю :), однак щодо надійності цього методу боротьби маю певні сумніви. Мені інший метод подобається - коли тебе обнімуть, поцілують, скажуть: "Моя люба, ти ж у мене найкраща, найрозумніша, і взагалі - єдина у світі". Класно спрацьовує - без усякої там боротьби. :saint:

Галина Лев - 25-10-2005 у 16:17

Так я хіба казала, що той метод добрий?

Наталка - 25-10-2005 у 17:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Так я хіба казала, що той метод добрий?


Галиночко, Ви - нє, не казали. :) Сказав Назар, що метод н а д і й н и й, але, як я собі певна, то так -жартома. :saint::rolleyes::sing:

Галина Лев - 25-10-2005 у 21:09

Добре, Наталю, бо я вже майже надулася. Прощаю:D

Ігор Баранік - 26-10-2005 у 12:54

А ти як, можеш надутися як повітряна кулька?:lol:

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 16:54

У нас із чоловіком різниця у 8,5 років, то поперву це не давалося взнаки, а з роками таки ТАК! Це стосується не лише сексуального життя, а й взагалі світогляду. Так, що майте на увазі, молоді панянки, що вибирають собі старших чоловіків! Так, це спочатку цікаво, приємно, але потім...Сильно подумайте!

Юрій Сєров - 26-7-2006 у 19:08

Цитата:
Так, це спочатку цікаво, приємно, але потім...

А що потім? Нецікаво і неприємно? І чому це дається взнаки не одразу, а з роками?

Горват Корнелія - 27-7-2006 у 08:58

Тому, що є елемент "рожевих окулярів" і вони спадають з роками, бачиш багато речей в сірих тонах (а то і у чорних!).

Odarka - 27-7-2006 у 16:02

Я старша від свого чолвіка на 4 роки:)) Точно знаю, що це не проблема:))) Головне: любов, повага і взаєморозуміння:)))))

Odarka - 27-7-2006 у 16:06

Реально, вік людини нічого не вирішує...у мене вуйко, йому 65 років, а виглядає він на 48:)), жінка від нього молодша на 12 років:)) Вони нереально щасливі і життя спільне, в тому числі і сексуальне у них прекрасне:)) (принаймі тітка не жаліється).
Це все залежить від людини:)) Може бути хлопець 27 років і вважати себе страим дідом і нічого не могти...це все залежить від людини, а не від віку:)

Горват Корнелія - 27-7-2006 у 16:33

Коли на всі життєві перипетії накладається нестача грошей, неможливість досягти того, що хотілося в молодості, то це все разом накладається на сімейне життя(ну, ви розумієте, що я маю на увазі). Коли раз за разом невдачі, нездійснені мрії юності б ють по чолові(жизнь бьет ключем, и все по голове), то це накладається на все те ж сімейне життя. Повірте, це так.

Odarka - 27-7-2006 у 17:10

з Корнелією повністю погоджуюся:))

Горват Корнелія - 27-7-2006 у 17:26

Ура, знайшлася людина, що мене повністю розуміє. Але це не значить, що молодим людям треба дивитися на життя песемістично, із зневірою. Кохайтеся, бо ви того варті!(не моє)

Вікторія Котлярова - 11-1-2007 у 14:58

Колись мені одна жінка, яка чомусь вважали мене майже своєю дочкою, сказала, що завжди потрібно вибирати собі любину зі свого ж соціального рівня. Під соціальним рівнем вона мала на увазі абсолютно все - вік, фінансовий стан, зовнішність, характер.
Не знаю чому, але її слова мені запам"ятались надовго.

Анастасія Кулакова - 11-1-2007 у 16:31

Різниця у віці між закоханими - проблема суто соціальна. Я взгалі це проблемою не вважаю, але маю на увазі "ой, що люди скажуть". Я маю досвід. Багато років тому в моєму житті був Справжній Чоловік. Мені було 21, а йому 46. Він був старший за моїх батьків)) Мені з ним було НАДЗВИЧАЙНО цікаво, НАДЗВИЧАЙНО спокійно, взагалі НАДЗВИЧАЙНО... Це був казковий рік з мого життя. Але я дещо соромилась його у компанії своїх друзів-родичів, бо натикалася на осуд наших стосунків. Я була не достатньо мудрою, бо зважала тоді на це і через це сама зруйнувала Те-Що-Між-Нами-Було.
Я до чого веду. На власному досвіді можу сказати, що різниця у віці (у стосунках) не грає особливої ролі.

Demyan - 11-1-2007 у 16:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Не знаю чому, але її слова мені запам"ятались надовго.

Забудь як мога швидше. Це абсурт людина з однаковим віком може порізному заробляти і мати різний вигляд. Фактчино думаю таких людей навіть нема.
Головне - розуміння, а от фактор - що скажуть інші- однозначно впливає на рішення і тому важко таким людям.

Чирка Олег - 11-1-2007 у 16:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Колись мені одна жінка, яка чомусь вважали мене майже своєю дочкою, сказала, що завжди потрібно вибирати собі любину зі свого ж соціального рівня.

Судячи з повідочлення та біографії то ти ще не знайшла людини з свого соціального рівня, точніше тебе не знайшла людина :-)

Вікторія Котлярова - 11-1-2007 у 17:16

Цитата:
Це абсурт людина з однаковим віком може порізному заробляти і мати різний вигляд. Фактчино думаю таких людей навіть нема.

Не знаю, можливо вона говорила зі своїх поглядів консерватизму, але чомусь завджи її слова в результаті були вірними :)

Вікторія Котлярова - 11-1-2007 у 17:18

У мене сестра (їй 30) зустрічалася з чоловіком, на 14 років старшим. І все було б добре, але вони ніби з різним поколінь. Її все влаштовавувало, та й його мабуть, теж, але проблема була в різних поглядах.

Demyan - 11-1-2007 у 17:36

Доречі Вікторія я розумію в чому проблема адже Вам - 195 років!!! Звісно що в такі літа важко знайти когось та й погляди у Вас напевно зовсім інші але ж ви пережили всі світові війни...та йн етільки.
P.S. в досьє стоїть 1812 рік народження :lol::lol::lol::lol::lol:

Вікторія Котлярова - 11-1-2007 у 17:39

Та отож..., не так стара, як древня, Шинку..))))

Demyan - 11-1-2007 у 17:43

Та Вам ціни нема думаю хлопаки бігають не звертаючи уваги на вік.

>>>Та отож..., не так стара, як древня, Шинку..))))
Розумію, свята їдуть от і думаємо про шинки, ковбаси куті. :D Їж доця наздоровя, може до 200 річчя дожевем....шинки наїмося..

Вікторія Котлярова - 11-1-2007 у 17:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Та Вам ціни нема думаю хлопаки бігають не звертаючи уваги на вік.

Ми з ними ровесники ;)

Demyan - 11-1-2007 у 18:02

Тоді я теж з вашого роду - я Дункак Мак лауд, родився 800 років тому в горах Ворохти.:D

Остап Шумин - 11-1-2007 у 18:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Тоді я теж з вашого роду - я Дункак Мак лауд, родився 800 років тому в горах Ворохти.:D


Тебе то мені і треба....

Повинен залишитись тільки один!

:D :D :D :D

Demyan - 11-1-2007 у 18:05

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Чирка Олег - 11-1-2007 у 18:35

Цитата:
в досьє стоїть 1812 рік народження :lol::lol::lol::lol::lol:

раніше були 80-ті, а не 800-ті, невже так швидко люди починають старіти тепер

Вікторія Котлярова - 11-1-2007 у 18:45

То ми ж розвиваємось, згідно офіційної статистики, семимильними кроками. От і вплив :lol::lol:

Іван Лихобор - 11-1-2007 у 20:29

Люди, блін, а я взагалі... дух з планети Органія, і мені сила-силенна літ уже!..
Але тут, на Землі, в молодому, як на землянина, віці, стали ми западати кобіти середнього віку. І шо маю робити?
:saint:

Анастасія Кулакова - 12-1-2007 у 10:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Люди, блін, а я взагалі... дух з планети Органія, і мені сила-силенна літ уже!..
Але тут, на Землі, в молодому, як на землянина, віці, стали ми западати кобіти середнього віку. І шо маю робити?
:saint:

Ви всього-навсього маєте визначитись для себе особисто: ВАМ це потрібно, ВАМ це приємно, у ВАС це не викликає відразу? І після відповідей на ці питання Ви зрозумієте, що маєте робити далі ))))

Городецький - 12-1-2007 у 10:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
... стали ми западати кобіти середнього віку. І шо маю робити?
:saint:

Іване, ВСЕ! Не припускайтеся лише одного - залежности. ;)

Іван Лихобор - 15-1-2007 у 12:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нанушки
Ви всього-навсього маєте визначитись для себе особисто: ВАМ це потрібно, ВАМ це приємно, у ВАС це не викликає відразу? І після відповідей на ці питання Ви зрозумієте, що маєте робити далі ))))

Та ні, річ у тім (самі знаєте напевно ), що духи позбавлені будь-яких почуттів, безтілесні-бо вони. А тут - проживши на пл. Земля не мало не багато зо три десятки років (сміховинний вік для пересічного органця!) - стали почуття пробиватися вельми дивні... І то зразу до представників земної жіночої (що, добре, що не чоловічої? бо я не орієнтуюсь чогось...) статі десь так середньої вікової категорії (35-50 рр.). Онде притичина.

Анастасія Кулакова - 15-1-2007 у 13:23

Тю! Ну так дійте! Раз інтерес взаємний :)

Вікторія Котлярова - 7-3-2007 у 15:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А до мене вчора постукалося моє давнє кохання, про яке я вже й забув. Причому без різниці у віці.;)

Видно, сильне кохання було....що так швидко забулось ;)

Катруська Пономаренко - 18-2-2008 у 23:17

Для мене допустима різниця у віці між мужчинкою і жіночкою - 7 років, не знаю чому саме 7....мабуть, тому що 8 то вже забагато:rolleyes:

Nazar - 18-2-2008 у 23:40

Даруйте за риторику, але чому 8 то вже забагато?

Катруська Пономаренко - 18-2-2008 у 23:49

ну, не знаю чому саме так, можливо, тому що в мене з братом різниця у віці 8 років, тому мужчинку старшого на 8 років і більше я сприймаю вже, як брата.

Соломія Федушко - 17-4-2010 у 22:16

Не думаю, що різниця у віці має таке вже велике значення. Наприклад, різниця у віці в моїх дорогих ґрендперенсів 11 років і ми вже відсвяткували їхню золоту річницю (хоч треба зважати, що тоді й покоління було трохи інших поглядів і моральних стандартів). А ось тато на рік молодший від мами і теж живуть разом нормально. ІМХО, вік відіграє не таке вже велике значення у коханні.

Іван Андрєєв - 19-4-2010 у 15:29

Олександр Сергійович Пушкін у своєму романі "Евгеній Онєгін" колись зазначив, що "любви все возрасты покорны". Не можу не погодитись із класиком. В мене у самого були стосунки, коли дівчина була старшою від мене на 9 років. Ми цієї різниці навіть не помічали. І розбіглись врешті-решт з приводу, що зовсім не має відношення до вікових відмінностей.

Ігор Домін - 18-6-2010 у 11:38

можу сказати що комфортною є різниця у віці 4-5 років. жінка молодша за чоловіка. це не значить. що так має бути. просто, імхо біологічно воно так. тоді жінці буде цікавіше з більш досвідченим чоловіком. жіноча інтуіція вже працює поки чоловік ще набирається досвіду. тому невелика різниця корисна. фізичні кондиції приблизно однакові, але ж жінки сильніше переймаються своїм віком, тому їм краще знати, що воні молодші за чоловіка. але, стосовно кохання - ніяких перепон не може бути, тільки краще шукати свою половинку, тоді чужа думка, заздрість та інші фактори не зруйнують стосунків. краще не підганяти події