Форум Рідного Міста

Штучне запліднення по конвеєру(перед голосуванням слід прочитати т...

Галина Лев - 26-10-2005 у 19:24

Відколи вперше зіткнулася з цим у кіно, мучить мене таке питання: як називати запліднення одним хлопом тисяч жінок?
В багатьох розвинених країнах надзвичайно популярне явище - банк сперми, туди здають свій товар одні, там купують інші. Море статтей вихваляють того чи іншого героя-донора... А хтось із них задумувався, що в результаті в одному містечку може водночас народитися купа братів і сестер, котрі в майбутньому є потенційними подружніми парами, а всі їх діти - результат інцесту... А потім, як це вже у людей заведено: тато з доньокою, племінник з тіткою, баба з внуком, а ніхто й гріха не відчує, бо не в курсі, бо по життю вони можуть бути просто сусідами чи випадковими знайомими у барі на п'яну голову. То може тому у найбільш розвинутих державах діти що день, то більш недорозвинуті?
От пишу ту тему, і аж руки тремтять. Не знаю чого більше,- страху чи огиди...


На вашу думку, банки сперми це -

Юрій Сєров - 27-10-2005 у 00:00

ІМХО мало варіантів.

Галина Лев - 27-10-2005 у 00:31

На мою думку вони достатньо вичерпні, а втім, Ви могли і більший коментар додати з конструктивною критикою відсутності потрібних Вам варіантів.:)

Tempika - 27-10-2005 у 07:24

...нема 4-го варіанту *нагальна потреба для феміністок* :-)))
а чого? от джоді фостер завела собі 2-х дітей анонімно, і нічо... я пишаюся
її вчинком :-)

Юрій Сєров - 27-10-2005 у 16:27

ну, наприклад, можливість народити дитину...

Captivitas - 27-10-2005 у 16:33

Чоловіки за це ще й змагаються (відоме німецьке "шоу"- "Великий брат", здається). Чиї "гени" найшвидші.

Олександр Чорнобиль - 27-10-2005 у 16:43

Мені здається, що вирогідність там не дуже висока. Не так вже і багатьом жінкам потрібна донорська сперма. Вона там є від багатьох донорів, бо клініка завжди має мати "асортимент". Та сама є вирогідність з дітьми, чия мама колись наставила роги татові...

Ярема П. - 27-10-2005 у 17:12

А чого про адаптацію дітей нічого немає?

Галина Лев - 27-10-2005 у 21:03

Бо тут питання конкретне: як ви ставитеся до того, коли один чоловік є батьком сотень дітей, котрі згодом можуть породичатися. Я чітко висловила про що опитування і саме тому радила спершу прочитати причину створення голосування.

Наталка - 27-10-2005 у 21:46

Галиночко, а звідки такі дані - "запліднення одним хлопом тисяч жінок", "один чоловік є батьком сотень дітей" (с)? Це факти чи припущення?

Галина Лев - 27-10-2005 у 22:08

Ні, це однозначно факти, бо я то читала в газетах.
Пригадую років зо три тому читала, як хвалили такого чувака, бо його спермою запліднили аж 400 з лишнім жінок, бо в нього, бачите, гени хороші, але ж вони все одно потім повироджуються. Чим тут пишатися? Тому мене то і вразило. Я би на пустому місці галасу не робила.

Tempika - 28-10-2005 у 10:20

...ну вот, скоро перед вступом у близькі стосунки прийдеться не тільки
здавати аналізи на усякі там хороби, а ще й на те, чи не являється твій
коханий (кохана) генетично твоїм братом (сестрою)... та нічого страшного...
ось родять у нас від наркоманів і алкоголіків – це дійсно проблема, а
штучне запліднення, я вас умоляю... :-))

Галина Лев - 28-10-2005 у 12:11

Ну по перше в Україні нам то ще не загрожує, а по друге повторюю ще раз: не переводьте стрілки на штучне запліднення вцілому, йдеться конкретно про банк сперми та використання сім'я одоного донора для багатьох клієнток. Таке враження, що говориш, а всі дивляться у стелю.

Tempika - 28-10-2005 у 13:04

...я вже сказала, що, як на мене, це нормально... при чому тут гени, все
залежить від виховання тої дитини.

Галина Лев - 28-10-2005 у 13:08

Та при тому, що в наступних поколіннях вони можуть мати страшні фізичні відхилення. Про моральний аспект справи вже мовчу. Ви кіно "Гемоглобін" дивилися? Раджу.

Tempika - 28-10-2005 у 14:05

...та пити менше тре, колотися, харчуватися неправильно... не про те
переживаєте, я вас умоляю.... :-)))

Галина Лев - 28-10-2005 у 20:09

Ви мене не переконали. А там описка вийшла з неправильним харчуванням.

Олександр Чорнобиль - 29-10-2005 у 09:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Ні, це однозначно факти, бо я то читала в газетах.


Нема на вас наших аксакалів. :cool: Що це за аргумент: "я то читала в газетах". Та в газетах для підняття тиражів часом ТАКЕ пишуть...
Дайте посилання, та ще щоб в статті згадувадось якесь серйозне дослідження. А то ми все припущення слухаємо:P.

Галина Лев - 29-10-2005 у 14:45

Не будьте такими вумними, то навіть як припущення може бути цілком реальним. Це ж усе робиться анонімно, ніхто нічо не знає. А читала я одну з таких штучок здається у Високому Замку, просто інтернету в мене тоді ще не було, і не думаю, що вони то мають в електронному вигляді. Добре, будем вважати, що то моє лише припущення: хіба воно мало реалістичне? А кому не віриться, то його ніхто не просить.

Tempika - 29-10-2005 у 19:38

....менше тре... неправильно харчуватися... де описка? :-) все вірно...
і без паніки, товариші... от через 150 тис. років (як пише наука) чоловіки
вгагалі вимруть, і як тоді нам розмножуватися, га?... гадаю, тре
наморозити тої сперми побільше :-))))))))))

Галина Лев - 29-10-2005 у 19:43

А я хотіла зайвий раз зачепити. Як мене бакланите, то чому я не можу паскудою побути?

Tempika - 30-10-2005 у 07:19

....буття паскудою псує карму... хоча... ось іду я вчора по вулиці гнатюка, там, де листівки продають, і компашка дівчат влаштувалася прямо посеред проходу... а я йду, така вже вся змучена від того постійного вивертання плечей, бо нарід йде широкою ходою, розвернув плечі, а я все боком то тут намагаюся прослизнути, то там... ну я й двиганула ту жіночку на проході своїм круглим плечем, та ще й бедром підправила (як ото канадські хокеїсти біля бортіку)... вона ледве не впала на колєжанок, вони почали вищати *да хто ж так ходить*, а я не зморгнувши оком, в стані повного кайфу почимчмкувала далі... і, здається, моя карма все ж в повному порядку після цього... :-)) ну це був оффтопік... галю, щось не виходить їх провокувати жодними темами останній час :-(( поснули всі як мухи мабуть.

Галина Лев - 30-10-2005 у 15:17

Зима іде, нічо, засядуть незабаром за монітори і аж на весні вилізуть, а ми собі на санчата, і хай тоді мене хтось зачепити намагається. Ге-ге...