Форум Рідного Міста

Українські онлайн-бібліотеки

Ярема П. - 2-11-2005 у 14:57

Так як все таки стоїть справа з електронними бібліотеками в Україні? Скажу чесно, мене трохи дістало бігати по Києву по видавництвах, де найпевніше на 99% можна купити певну книжку. Рейд по книжкових магазинах в Києві дав сумні наслідки-того, чого потребував, не знайшов, зате вдоволь надивився на купу російського ширпотребу і т.д. Як виявилося від знаючих людей, українські книжки купити таки можна, але в магазинчиках, які чорта з два нормальній людині вдасться розшукати з першого разу. Просто підпілля якесь! Хоча, на здоровий глузд, українська література в українській столиці мала б бути представлена якнайширше. Після двох днів безрезультатних пошуків довелося напрягти колегу з західної столиці, який в перерві на роботі купив мені ті 2 книжки які я хотів, засканував і вислав мені по е-пошті. Все, я задоволений, читаю. Правда, гроші за книжки треба буде віддати, як приїду. Однак, зусилля, які потратив в Києві, явно не вартували того. І надалі буду робити так само. Є ще опція, правда, купляти в інтернеті-але треба чекати.
Я не говорю, що в Києві не можна чогось знайти. Можна, але знаючи та вміючи. А так не повинно бути.
Щодо вільних електронних бібліотек української літератури, то дещо можна знайти, однак сучасні автори представлені мало. З другого боку, то я б заплатив за доступ до платних.

Українські онлайн-бібліотеки

Captivitas - 3-11-2005 у 00:07

З більш-менш таких електронних бібліотек, де можно щось знайти - це сайти Ї, Потягу 76, proza.com.ua.
Тобто місця всім відомі :)
До платного ще не дорозвинулися.