Форум Рідного Міста

Як звукоізолювати кімнату?

Demyan - 14-11-2005 у 13:06

Підкажіть що можна зробити щоб не було чути сусідів, як і що можно приклеїти, прибити, повішати на стінку...???

Олександр Шевченко - 14-11-2005 у 13:15

Тут теж обговорюють, як:

http://forums.625-net.ru/cgi-bin/ubb/ultimatebb.cgi?ubb=print_topic...
http://homemaster.spb.ru/forum/index.php?showtopic=429

Галина Лев - 14-11-2005 у 22:14

приклеїти, прибити, повішати на стінку... сусідів... і все буде гаразд.
Але якщо чесно, то сама потерпаю від тієї проблеми. у нас своя хатинка, але настільки звукопровідна, що я вже третій рік живу на веранді. Коли знайомі чують, то фейс у них... А що робити? Попередня кімната моя була через стінку від ванни, а колись на тому місці кухня існувала, до кухні були підведені крани з водою. Крани забрали, але труби в стіні-то лишилися. І кожна краплинка у ванні чи інші звуки "медленно, но уверенно" зводили мене з розуму. От я і перебралася на прохолодну веранду, але там тепер мене дратують тільки звуки вулиці. Це ще можна витерпіти.

Юрій Сєров - 15-11-2005 у 00:36

Килими можна на стіну і підлоги. Але це швидше покращить звукопоглинання, а не звукоізоляцію. Живу в цегляному будинку, звукоізоляція відсутня. :( Навіть боюся уявити, що відбувається в панельному...
Вікна пластикові захистять вас від шуму знадвору, але не врятують від сусідів.
Вихід - особняк :), що не є дешевим засобом звукоізоляції.
Ну ще вату в вуха можна порадити :)

Demyan - 15-11-2005 у 10:04

Вата не помагає, пробував:). Вчора вечером проводив "бесіду" з сусідами, виявилося той телевізор що мені надоїдає - це телевізор сусідів поверхом вищим, а не моїх :(. Спочатку не вірив але експеримент довів звук по панелі проходить в нішу в кімнаті (моїй) і звідти утворюється звук як в бочці. Хоча стін цегляні, але всеодно.
А може є в аптеці якісь медичні пристрої для затикання вух окрім вати?

Олександр Шевченко - 15-11-2005 у 10:15

Гумові затички (див. "Гарячі голови-1")

Андрій Моравський - 15-11-2005 у 12:13

можна килим почепити на відстані кількох сантиметрів від стіни, закріпивши його до стелі.... але ефективно коли на всю стіну килим.
Звукопоглинання найкраще, коли звук переходить з середовища в середовище... стіна->повітр. прошарок ->килим...

Олексій Мачехін - 15-11-2005 у 22:29

Ви морочите собі голову дурними справами. Якщо сусіди зчиняють шум після 23-00, сходіть і чемно попросіть поводитися тихіше. Якщо не погодяться - справа міліції забезпечити вам тишу. Мною вже виховано таким чином двоє сусідів - вночі вони як миші. Після дзвінка на 02 максимум 20 хвилин шуму, а мотім можна спати.

Андрій Моравський - 16-11-2005 у 09:17

........або берете дриль з довгим сверлом... робите наскрізний отвір... вставляєте шланжик... і як тільки шум..... то поливаєте їх водою. :-D :baddevil: :lol:

Demyan - 16-11-2005 у 09:30

так це зрозуміло що до 23-00, але який рівень шуму має бути? наприклад на скільки голосно можна включати? Якщо ж сусіди просто вночі люблять ходити говорити...то по панелі вночі це все передається всеодно. І досить голосно і часто причому зі різною тональністю частотою...в таких випадках думаю 02 не поможе.

Андрій Пелещишин - 16-11-2005 у 09:57

На жаль, проблема лише "питанням 23-00" не вичерпується. У мене, наприклад, сусід-столяр, може кілька годин на день молотком гатити. І дрель час від часу вмикати

Андрій Моравський - 16-11-2005 у 10:15

Шум, до речі є двох видів. ... серед них і ударний... для захисту від ударного шуму в перекриття спеціальний будівельний картон вкладають... але у випадку з стіною це мало поможе...