Форум Рідного Міста

Хроніки вільних подорожей

Тарас Задорожний - 15-11-2005 у 16:43

Саме так називалась брошура, яка колись потрапила мені до рук, коли я починав подорожувати автостопом. Вона рекомендувала прихильникам неординарних (а що не менш важливо - безкоштовних) способів мандрів практичні поради. Думаю, шо і серед поважних учасників форуму є люди, які вже мають досвід, або ж хочуть такий здобути... Отож все про безкоштовні електрички, автобуси, автостоп, літаки (а може...) чи інші засоби пересування буде вітатись.
Щиро запрошую до обговорення

Demyan - 15-11-2005 у 17:21

одного разу з Калуша до Льова доїхав так: в автобус сіло багато людей всі їхали в ближні села а мені - до Львова, я запхався, водій не побачив, вийшов в касу, потім люди всі вийшли, я сів, і так доїхав до Львова, водій навіть нічо не казав:).

Тарас Задорожний - 15-11-2005 у 17:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
одного разу з Калуша до Льова доїхав так: в автобус сіло багато людей всі їхали в ближні села а мені - до Львова, я запхався, водій не побачив, вийшов в касу, потім люди всі вийшли, я сів, і так доїхав до Львова, водій навіть нічо не казав:).

Вітаю! економія десь у десятку, не менше.
Мій досвід мені підказує, що в Карпатах найважче з автостопом, а от якраз десь влізти в електрину зайцем, то це досить просто. Про автобуси ше не чув...

Тарас Сокальський - 17-11-2005 у 13:42

Що значить конкуренція… Хотів було окрему тему про автостоп зробити – а мене вже обскакали, ще й заячу тематику перехопили :D. Ну добре, розкажу про свій досвід поїздок автостопом. Головне – спинити саме ту машину, з якою тобі по дорозі. Показувати на пальцях – неефективно, тому, як правило, користуюсь плакатиком. Розмір – 4 аркуші А4, склеєні скотчем вздовж. Попередньо на лазернику величезним шрифтом задруковую, куди мені треба. Якщо плакатик робиться для тривалого користування, або ж передбачається дощик/сніжок/мряка etc, то його треба щільно заліпити з двох боків скотчем (певна річ, прозорим). Якщо планується їзда туди-назад, то плакатик варто зробити двостороннім. Ну і все – виходиш на трасу, показуєш, куди тобі треба, і в середньому за 15 хвилин вже їдеш:sing:

Тарас Задорожний - 17-11-2005 у 17:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Що значить конкуренція… Хотів було окрему тему про автостоп зробити – а мене вже обскакали, ще й заячу тематику перехопили :D. Ну добре, розкажу про свій досвід поїздок автостопом. Головне – спинити саме ту машину, з якою тобі по дорозі. Показувати на пальцях – неефективно, тому, як правило, користуюсь плакатиком. Розмір – 4 аркуші А4, склеєні скотчем вздовж. Попередньо на лазернику величезним шрифтом задруковую, куди мені треба. Якщо плакатик робиться для тривалого користування, або ж передбачається дощик/сніжок/мряка etc, то його треба щільно заліпити з двох боків скотчем (певна річ, прозорим). Якщо планується їзда туди-назад, то плакатик варто зробити двостороннім. Ну і все – виходиш на трасу, показуєш, куди тобі треба, і в середньому за 15 хвилин вже їдеш:sing:


Я наприклад стопом під 7 тисяч км намотав, з них 6 по Україні... Таблички з назвами міст використовува 1 раз... Ну непруха під Здолбуновом була така, шо до Львова 3 години нічого застопити не міг... Але врешті виїхав. Ця табличка в мене як сувенір досі збереглась. Може на е-беї продати?:D

Щодо конкуренції. Перепрошую... Я про це подумував давненько вже, і ось наважився... Думаю, шо ми не погриземося... Маєте цікаві історії зі стопу, то розповідайте... В мене теж є пара, але це колись іншим разом розповім.

Nazar - 17-11-2005 у 18:37

Я часто вожу людей. І це буває мимоволі, просто їду собі, скажімо десь у Закарпаття або Хмельниччину, і хтось голосує.
Як правило вибираю з тих, хто б не порушив би мій аудіо-комфорт у автомобілі, часто беру бабусь, дідусів, або туристів автостопчиків (при останніх музика в машині стає жорсткішою).
Одного разу віз мотоцикліста з поламаним мотоциклом (останній досить гарно вмістився в моє Канго), навіть звернув десь на 30 км із запланованого шляху.

Тарас Задорожний - 19-11-2005 у 13:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Я часто вожу людей. І це буває мимоволі, просто їду собі, скажімо десь у Закарпаття або Хмельниччину, і хтось голосує.


Дякую, що є такі люди. Не виключено, шо Ви і мене колись підвозили :lol: