Форум Рідного Міста

Львівські мости?

Олександр Дєдик - 18-11-2005 у 09:17

От згадую які у Львові є гарні мости, по яким можна було б прогулятись (чи збоку подивитис),
і майже ніц на думку не спадає...
Пригадав лишень пішохідний міст над залізницею між старим та новим Знесінням...

Чи є у Львові гарні мости, мостики?

Колись бачив на котромусь з сайтів з фотографіями Львів, підбірку фотографій мостів, але зараз не зміг той сайт віднайти...

P.S. зробив цю тему у Балачці, а не у розділі про Львів, оскільки гадаю великого інформаційного навантаження вона не понесе, не буде цікавою туристам.
Хіба би хтось справді згадав якийсь файний міст, тоді попросимо модераторів перенести...

Андрій Пелещишин - 18-11-2005 у 09:20

Є міст через Полтву біля церкви Йосафата та СШ №78 (кінець трамваю 4)
Правда він тепер в рівень зі землею, але все рівно існує

Demyan - 18-11-2005 у 09:32

а ті що по кн. Ольги. там можна прогулятися і з них вигляди непогані.

Олександр Дєдик - 18-11-2005 у 10:11

>>міст через Полтву біля церкви Йосафата
ну його справді практично не помічаєш яко міст : )

>>по кн. Ольги
наразі ці мости та подібні їм (через Кульпарківську, Городоцьку) найбільше приходять на думку

АЛЕ:
хочеться таких мостів де б можна було прогулятись, і машин би поменше було,
якісь паркові мостики (ну але не висотою метр-півтора)...

Розумію що задача майже нереальна, бо сам ніц не можу пригадати, але може...

Demyan - 18-11-2005 у 10:55

Ну якшо такі мости мається на увазі - тоді в ужгорді найближчий і найкращий парковий, з річкою, без машин, гарний....

Олександр Дєдик - 18-11-2005 у 11:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ну якшо такі мости мається на увазі - тоді в ужгорді найближчий і найкращий парковий, з річкою, без машин, гарний....

Ну до Тернополя ближче ;),
і мені Тернопільська паркова атмосфера з їхніми мостиками навколо става та прилеглих струмочків більше сподобалась,
аніж в Ужгороді.

Юрій Сєров - 18-11-2005 у 13:59

В стрийському парку є...

Demyan - 18-11-2005 у 14:04

згадва - на цитаделі є невеличкі мости, що зєднують башти.

Олександр Дєдик - 18-11-2005 у 14:05

>>В стрийському парку є...
Нагадайте де саме (приблизно),
бо я там давно не був (у всіх закутках),
і піднімаючи цей топік думав про Стрийський парк і не згадав ніц.

Олександр Дєдик - 18-11-2005 у 14:08

>>на цитаделі є невеличкі мости, що зєднують башти
:o не розумію про які це ви мости,
невже ті які ведуть через рови до брам башт?

Demyan - 18-11-2005 у 14:28

Так саме про ці, більші думаю не знайти :). А в стрийському парку є біля бару вежа і там де струмочок тече біля лебедів.

Олександр Дєдик - 18-11-2005 у 15:15

>> А в стрийському парку є біля бару вежа і там де струмочок тече біля лебедів.
біля вежі давно не був - треба подивитись,
а про міст над струмочком -
я саме про цей місток думав коли писав "якісь паркові мостики (ну але не висотою метр-півтора)..." :lol:

Demyan - 18-11-2005 у 15:22

тим більше що цей мостик можна і перескочити, :)

Андрій Пелещишин - 18-11-2005 у 18:45

Цитата:
хочеться таких мостів де б можна було прогулятись, і машин би поменше було,
якісь паркові мостики (ну але не висотою метр-півтора)...

Є гарний аркоподібний мостик в дворі Львівської Політехніки біля головного корпусу.

Олександр Дєдик - 18-11-2005 у 18:48

>>гарний аркоподібний мостик в дворі Львівської Політехніки
без образ, але то якась пародія на мостик : )

P.S.
Вибачте ВСІ якщо дуже прискіпливий до ваших варіантів,
просто мені треба знайти гарний прогульковий міст у Львові
(хтось міг пригадати мою вимогу до висоти моста - спакуха! кидатись не збираюсь:))

dr.Trollin - 19-11-2005 у 18:17

2Олександр Дєдик
то не пародія, але ж демо-варіант новочасної технології.
Власне- то є перший залізобетонник регіону.
Автори-розробники та співчуваючі прихильники вистрОїлися на нім перед очима недовірливих владників та потенційних замовників.
щобдля переконати, що і таке "нещастя" тонкостінкове також тримати КУПУ вантаже може. В чім у час камінних і інших масивних мостів ніхто їм не вірив.

Так що то не Пародія, але ж Дивовижа /Історикопам'ятка

:-)

Юрій Сєров - 19-11-2005 у 18:35

Цитата:
біля вежі давно не був - треба подивитись,

Стоїть. Правда води під ним вже здається немає...

Тарас Гулка - 19-11-2005 у 23:17

Дрібних мостиків багато (наприклад, через озерце на Панча, або бачив на Сихові в якомусь дворі між двома горбами висотою 2м. та довжиною метрів 6), а от великих зась.

Крім згаданих на Городоцькій і Кн.Ольги через залізницю, є ще біля податкової через туж залізницю.

Доречі, стосовно Левандівського мосту, що на Городоцькій. Він достатньо довгий у сторону Левандівки. Вдень абсолютно не привабливий. А от вночі, в сторону ЖД вокзалу, коли купа потягів світяться вогнями - досить гарно. А з протилежної до ЖД Вокзалу сторони мосту стоїть цікавий пожежний потяг

Користувач Олесь - 21-11-2005 у 10:51

Добрий міст є на Скнилові, з нього видно смугу Львівського летовища.

Громов Сергій - 22-11-2005 у 09:55

Сихівський міст не згадали :D, той що до останньої революції приурочений - ніби як подарунок від Кучми львів'янам.

А ще є міст через 700-річчя, залізничний ....

Олександр Дєдик - 28-11-2005 у 08:54

На вихідних походив по деяких закуточках Кайзервальду-Кривчиць.
Як я і сподівався знайшов там пару мостів (адже там колії немалий шмат):
1) Якщо стояти обличчям до головного входу в Шевченківський гай, то справа є колія, і якщо по ній пройти менша 100 метрів назад (від Шевч. гаю),
то є пішохідний місток над колією. Він не "робочий", оскільки вихід з нього закритий (тобто другий кінець моста закритий гратами і з нього нема сходу вниз), тобто він виключно для того щоб на ньому постояти : ) Тихо, люди там майже не ходять, відкривається вид в сторону Личаківської.
2) Міст по якому йде колія, поряд з Кривчицькою дорогою.
Це якщо їхати по Кривч. дорозі ВІД Личаківської другий перетин з колією. Автомобільна дорога проходить під масивним кам'яним мостом, але він нас не цікавить - дивимось праворуч від нього (в сторону Личаківської), і бачимо височезний (не менше 15 м!) міст. Під мостом протікає джерело, і великі баюри, через які протікає вода - вид нічогенький!

P.S. Це саме такі мости, які я шукав - вони пішохідні та з них відкриваються види : )

Тарас Гулка - 28-11-2005 у 10:20

Точно, є такі там. Я про них забув, хоча років 4 тому часто по них гуляв. Місце там дійсно дуже гарне. А ще там в сторону бувшого лижного спуску є величезний яр, а на горі, на самому обриві 2 гарні лавочки і дерев'яний бордюр, щоб не звалитися

volkorny - 22-12-2005 у 23:16

Пригадую високий пішохідний міст на погулянці, проте давно там був і навіть не згадаю як його знайти.