Форум Рідного Міста

Підписи авторства сьогоднішніх повідомлень.

Nazar - 8-1-2003 у 14:36

Коли переглядаю сьогоднішні повідомлення, то не завжди підписи відповідають останнім дописувачам(чи то адмінам, модерам, новакам, та ін.),
не раз свій підпис бачу під несвоїм повідомленням.
Чому?

Андрій Пелещишин - 8-1-2003 у 15:33

Є такий глюк. :( Думаю перемогти його в майбутньому. Але знову в мене виникає дилема - чи варто копирсатися в програмних кодах, не мною писаних, (відповідно породити нові помилки - таке також трапляється) чи зачекати місяць-другий і перейти на нову версію, де цієї помилки не буде (безсумнівно, будуть інші :( ) .


Андрій Пелещишин - 8-1-2003 у 15:34

Таке враження, що показується на останній дописувач, а останній зареєстрований читач цієї теми. Хоча я не впевнений.

Але в самих повідомленнях ніби усе гаразд, я не помічав, що комусь несправедливо присвоювали авторство.

Nazar - 8-1-2003 у 15:57

Так. Лише афішовані ссилки на авторство.
Просто бачу свій підпис під темою, до якої не причетний, перечитую що ж таке мудре я там написав:D

Андрій Пелещишин - 8-1-2003 у 16:14

Просто, чомусь на XMBforum community про таку проблему ніхто не чув. Інші поширені глюки я виправив. А так виходить, що цей глюк є глибоко індивідуальним, а мій 10-літній досвід в IT мені підказує, що з такими помилками треба бути обережним, і перше ніж виправляти - подумати, а чи варто. :(