Форум Рідного Міста

Treo 650 - таки найкращий комунікатор

Рост - 24-11-2005 у 01:36

Treo 650 - смартфон (хоча точніше таки буде комунікатор) виробництва PalmOne направду закохує в себе з першого погляду. Знимки передають реальність надто блідо. Це щодо екстер'у, інтер'єр же ще більш вражаючий: повноцінний КПК + телефон в одному флаконі, GPRS з унікальною функцією "постійно он-лайн", тісна інтеграція з форматами Microsoft (зокрема Microsoft Office) роблять його незамінним помічником в житті.

PS. Цей допис, до речи, я роблю саме з Treo, лежачи на дивані ;)
Якщо є інтерес до цієї, чи інших сучасних моделей КПК, можна буде зробити якусь невеличку презентацію, бо так виглядає, що я матиму з ними досить тісне знайомство. Ну а читати статі і насправді потримати таку річ в руках - зовсім різні речі.

Tempika - 24-11-2005 у 07:57

...а кажуть стилус вивалюється, нє? :-))

Андрій Пелещишин - 24-11-2005 у 09:40

Нєє

А штука справді вражаюча. Також мав нагоду покрутити, помучити її трохи. Палмами мене важко здивувати, але як телефон - то сила.

Tempika - 24-11-2005 у 13:02

...ну мій 600-й теж нічо :-))

volkorny - 24-11-2005 у 21:52

А яка його реальна ціна тут в Львові?

Tempika - 24-11-2005 у 22:12

...а нема його у львові, мабуть... тре їхати до києва :-)
принаймні мені привезли звідтам... у львові ні 600-ті, ні 650-ті ніде
офіційно не продаються... 650-й шукайте тут: http://www.ladoshki.com.ua
...та й поремонтувати тут також нема де, що є великим недоліком цих
симпатюльок.

Юрій Карпенко - 24-11-2005 у 22:41

А де б про нього почитати якусь досить гарну аналітику й огляд?

Як з нього читаються файли (тобто книги)? В якому форматі?

Юрій Карпенко - 24-11-2005 у 22:42

А де б про нього почитати якусь досить гарну аналітику й огляд?

Як з нього читаються файли (тобто книги)? В якому форматі?

Андрій Пелещишин - 24-11-2005 у 23:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а нема його у львові, мабуть... тре їхати до києва :-)
принаймні мені привезли звідтам... у львові ні 600-ті, ні 650-ті ніде
офіційно не продаються... 650-й шукайте тут: http://www.ladoshki.com.ua
...та й поремонтувати тут також нема де, що є великим недоліком цих
симпатюльок.


Як мені це подобається :(
Продаються вони у Львові. Офіційно. Людиною, яка започаткувала даний тред. З гарантією і локалізацією. І за розумну ціну.

Андрій Пелещишин - 24-11-2005 у 23:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Карпенко
А де б про нього почитати якусь досить гарну аналітику й огляд?



Аналітику можна в Інеті пошукати. Оглядів вистачає. Наприклад
http://www.ferra.ru/online/mobilis/25821/
http://www.mobile-review.com/pda/review/palm-treo650.shtml

щоправда, огляди часто грішать суб'єктивністю. Наприклад, в огляді в недоліки записано зовнішню антену, яка мовляв псує зовнішній вигляд.
Хоча я після того як покористався і порозглядав Трео, маю протилежну думку щодо дизайну антени. Мені вона дуже навіть сподобалася. Зразу видно дорослий телефон :)
Цитата:

Як з нього читаються файли (тобто книги)? В якому форматі?

Читалок є дуже багато. На Трео стоїть стандартна PalmOS - найпопулярніша операційка для кишенькових комп'ютерів.
Серед читалок можна назвати зокрема ISIlo, Tibr та Plucker

PS
До речі, міністр освіти України користає саме Treo 650 (це з особистих спостережень :) )

Tempika - 25-11-2005 у 07:56

...ну цікаво, а чому ж коли у мене тут на форумі виникло питання про
ГАРАНТІЙНИЙ ремонт, ніхто не дався чути?... :-(( дивно.

Tempika - 25-11-2005 у 08:08

...крім того, у нас ще є *умєльци*, які його тут продають типа з
гарантією, наприклад, сергій дадукевич...але, по-перше, ціна у нього
дико завишена (а як свідчать російські форуми, реально він тепер
дорожче 500 долярів ніяк не може коштувати, бо модель вже не нова),
а по-друге, ніхто гарантійно ремонтувати не буде реально (хоча
обіцяють)... бо коли померли іоністори в мому старенькому палмі пару
років назад, то від мене лише відмахнулися... не дивлячись на гарантію...
тому особисто в мене є недовіра, якщо якийсь пристрій продається не
великою фірмою і не в багатьох місцях... бо трео (а я користувач вже зі
стажем) - штучка капризна, вимагає мізків, чаклування і деякої кількості
нервів :-))) а що вже я людина акуратна, консервативна і упереджена
проти ставлення на комп всіх програмок підряд... це не антиреклама, бо
всі вони глючать, а набір фукцій на ту ціну шикарний... просто не для
чайників, однозначно....
і ще... я наприклад, той другий телефон придбала без чохла,
стереогарнітури і плівки на екран... довго щось у львові шукала, але так і
не знайшла... теж нюанс.

Андрій Пелещишин - 25-11-2005 у 10:33

Цитата:
еально він тепер
дорожче 500 долярів ніяк не може коштувати, бо модель вже не нова

Цікаво, звідки у вас такі дані? На сайті Палма для американців Трео без контракту продається за 599$ (і вони це називають новою зниженою ціною)

http://web.palm.com/products/communicators/config/unlocked_gsm.jhtm...

Tempika - 25-11-2005 у 17:33

http://www.torg.alkar.net/catalog/1.htm?name=Treo&stat=all
http://palmz.in/board/index.php?showtopic=27225

...та ще в багатьох місцях...

ось тут 610: http://www.ladoshki.ua/?price_6
але у них все дорожче, крім того, в комплект входять ліцензований
русифікатор, словник, і шкіряний чохол.

Андрій Пелещишин - 25-11-2005 у 18:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
http://www.torg.alkar.net/catalog/1.htm?name=Treo&stat=all
http://palmz.in/board/index.php?showtopic=27225



Так то з рук. Можна тоді і на ebay лінки давати

Tempika - 25-11-2005 у 19:23

...ну то теж фактично з рук (див. вище)... чи Рост є авторизованим дилером
PalmOne як ото колись був Сплайн-сервіс?... у мене трео 600 був куплений
на ebay, але він мав і гарантію, і сервіс (його потім *бєзболєзненно*
повернули виробнику), просто продажею займалася приватна особа, для
якої це бізнес... ну і навіть у авторизованого дилера часто можна попасти
на refurbished, не те що... поскільки модель не нова, і їх вже багато
прогулялося через гарантійні сервіси, шанс напасти на ремонтовану
модель, повернуту до продажу, росте... я дійсно глибоко вивчила дане
питання, багато почитала на форумах, поспілкувалася з людьми -
і дилерами, і користувачами... сама я ризикнула купити трео, бо просто
жоден інший телефон мене не задовільнив... :-)) сказала б, що купила
просто з впертості... але роблячи розумний вибір, тре керуватися троха
іншими критеріями... :-))))

Роман Ромашка - 25-11-2005 у 20:19

Непогана штучка. От тільки чи в Києві знайджете трудно сказати. Я особисто хотів собі кпити телефон Motorola E680.
Найдешевше що я знайшов це 740 єнотів.
В Європі така цяцька коштує від 270 до 350 евро. :( Залежно в якій країні.

Андрій Пелещишин - 25-11-2005 у 20:47

Цитата:
...ну то теж фактично з рук (див. вище)... чи Рост є авторизованим дилером
PalmOne як ото колись був Сплайн-сервіс?..

Наскільки я зрозумів - так. Але недавно. Думаю, краще йому було би самому про це написати.
Цитата:
Непогана штучка. От тільки чи в Києві знайджете трудно сказати. Я особисто хотів собі кпити телефон Motorola E680.
Найдешевше що я знайшов це 740 єнотів.
В Європі така цяцька коштує від 270 до 350 евро. :( Залежно в якій країні.

Ну такі накрутки - то вже явний перегин продавця.

Рост - 28-11-2005 у 09:52

Вибачте, що зник, просто не мав доступу до нету, а Трео одразу на другий день після започаткування цієї теми у мене купили, не зважаючи на те, що він користований тиждень, а партія новеньких трео уже на підході, варто лише пару днів зачекати :)


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..ну цікаво, а чому ж коли у мене тут на форумі виникло питання про ГАРАНТІЙНИЙ ремонт, ніхто не дався чути?... :-(( дивно.


Напевне тому, що на той момент у форумі не було нікого, хто займався б продажем і супроводом КПК.

До речі, а чому дане питання було звернене в форум, а не до продавця? Останнє виглядало б логічнішим...


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..крім того, у нас ще є *умєльци*, які його тут продають типа з
гарантією, наприклад, сергій дадукевич...але, по-перше, ціна у нього
дико завишена (а як свідчать російські форуми, реально він тепер
дорожче 500 долярів ніяк не може коштувати, бо модель вже не нова),


За "умєльців" відповідати не буду, а стосовно сервісу розкажу. Справа в тому, що генеральний дистрибютор Палм уже веде переговори про відкриття в Україні сервісного центру з ремонту, поки що ж цього немає. Гарантія полягає в заміні КПК в разі виходу його з ладу.
Стосонво завищеної ціни - я не знаю, які ціни в Сергія, я знаю які є офіційні ділерські ціни в генерального дистрибютора. До вашого відома, різниця між ділерською ціною того ж Трео 650 і рекомендованою роздрібною становить 4,3%. Побий мене грім, якщо це дика накрутка на забезпечення сервісу, гарантії, доставку до Львова і т.д.

Стосовно того, скільки що б мало коштувати. Я думаю, що ціна реальна, оскільки по-перше, конкурентів фактично немає, це справді найкращий комунікатор в світі, по-друге, а скільки коштують телефони, звичайні телефони, з поліфонією, кольоровим екраном (не 320х320, як в трео, а звичайним собі, маленьким), фотокамерою, записною книжкою на яких нещасних 500 номерів, GPRS і блютузом хоча би (який це бідний список в порівнянні з трео!)? От коли вони почнуть коштувати 100 доларів, тоді й можна буде казати, що 630 для Трео є забагато.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
просто не для чайників, однозначно....


У людини завжди два виходи (як в тому анегдоті): або розібратися самостійно, переставши бути чайником, або замовити за прийнятні гроші встановлення потрібного їй софта.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
і ще... я наприклад, той другий телефон придбала без чохла,
стереогарнітури і плівки на екран... довго щось у львові шукала, але так і
не знайшла... теж нюанс.


Ця проблема породжена відсутністю попиту. Але часи міняються, думаю, вона скоро буде вирішена.
З чохлами на ремінь, до речі, вона вирішена уже.

Цитата:

ось тут 610: http://www.ladoshki.ua/?price_6
але у них все дорожче, крім того, в комплект входять ліцензований
русифікатор, словник, і шкіряний чохол.


В комплект входить русифікатор. Українізатор - ні, на жаль. Маю на увазі офіційні поставки. Доводиться підтримку української мови вирішувати самостійно. Буду трясти дистрибютора, або придумаю інший вихід (щодо офіційної українізації). Словник іде в комплекті з русифікатором, на одному диску.
А стосовно ціни на ладошках - це ціна на екрані дисплею. Реально - заплатити доведеться грявнями по курсу 5,46, за доставку у Львів теж. Порахували ціну?

Цитата:

...ну то теж фактично з рук (див. вище)... чи Рост є авторизованим дилером
PalmOne як ото колись був Сплайн-сервіс?


Поки що є офіційним продавцем. Ділерство візьму, якщо це буде мені вигідно, після глибшого освоєння ринку. Але усі моделі "білі", тобто офіційно завезені в Україну, з гарантією, яку надає генеральний дистрибютор, з дотриманням усіх його вимог.
І продаються КПК через магазин, тобто, "усі панти саблюдєни".
Стосовно дотримання гарантійних зобов`язань - КПК для мене новий ринок, але якщо говорити про автозвук, де працюю давніше, було за весь час роботи декілька гарантійних випадків, усі задоволені.

Цитата:

сама я ризикнула купити трео, бо просто
жоден інший телефон мене не задовільнив...


Оце правда. Всього лише декілька днів я без Трео, а почуваюся, як без рук - просто нарко... вірніше треоманія якась :) Нічого, завтра вже приїдуть...

Андрій Пелещишин - 10-12-2005 у 23:28

Таки Трео 650 справді найкращий смартфон. Принаймні по версії PC World.
Він увійшов у десятку кращих продуктів ІТ-сфери 2005 року. Інших комунікаторів, смартфонів та телефонів там і близько нема
Повний список є тут
PCWorld.com - The 100 Best Products of 2005

Андрій Пелещишин - 5-1-2006 у 18:32

Офіційно зявився довго очікуваний Treo 700w - новий смартформ виробництва Palm під керуванням Windows Mobile, а не традиційної Palm OS
Версія, що подачила світ - поки що для американського провайдера CDMA звязку Verizone

Слід відмітити двозначність даного пристрою, зокрема зменшений до 240 на 240 екран (у моделі Treo 650 під управлінням Palm OS - 320 на 320). Зазначу, що на мою думку, дане зменшення дуже суттєво погіршує характеристики пристрою.
Інші параметри виросли:
память - 64 Мб (60 доступних) (було 32, але зазначу що застосування Palm OS вимагають менше памяті, ніж на покетах), тому ріст сумнівний.
Bluetooth - 1.2 (було 1.1)
Wi-fi - немає.
Короткий підсумок.
Пристрій явно компромісний. Покликаний напевно задовольнити конкретні потреби корпоративних споживачів (комівояжери і тп), які мають клієнтів корпоративних систем для покетів.
Для індивідуального користувача переваг над Treo 650 немає. Швидше навпаки. Хіба би користувач був фанатом Microsoft Windows Mobile


Взято тут
Treo 700w - новий смартфон від Палм під Windows Mobile - Український КПК-блог. Продаж PDA Palm, Treo, Pocket PC у Львові. Львів

Андрій Пелещишин - 29-1-2006 у 15:58

На сайті браузера Opera зявився офіційний реліз мінібраузера для Treo.
Брати його тут http://www.opera.com/products/mobile/operamini/phones/?phone=handsp...

Андрій Пелещишин - 10-3-2006 у 22:02

http://www.palminfocenter.com/news/8436/must-have-treo-freeware-app...
Підбірка must-have безкоштовного софта для цього смартфона

Роман Ромашка - 26-12-2006 у 16:18

Може хто в курсі за $ скільки таку забавку можна купити в Штатах?
Наші тораші в дуба вдарились. Як мінімум в 2 рази дорожче ніж в америкоських інетмагазинах. :(

Юрій Сєров - 26-12-2006 у 17:23

Глянь на ebay.com. Там найдешевше.
В магазинах там теж не надто дешево.
Ще є сайт pricegrabber.com, там можна порівняти ціни в різних інет-магазинах.
Звернися до Роста, може якусь знижку тобі організує.

Рост - 27-12-2006 у 15:55

Стосовно дуба, в якого вдарились "торгаші". Ділерська націнка на всю продукцію Палм від 4 до 8%. Тобто, це офіційна різниця між гуртовою і роздрібною цінами. В цю суму продавцю треба помістити забезпечення гарантії, обслуговування, рекламу, прибуток. То хто тут в дуба теє???
До речі, а з якою штатівською ціною ми порівнюємо? З ціною лоченого на американських провів апарата? Так там є велика різниця навіть від оператора. Наприклад. По 650 під руками інформації нема, тому про 700.
Отже, $399 USD buy for Sprint, $249 USD buy for Verizon - а це один і той самий апарат. Думаю, не лочений десь в околі 500 умовних буде. По ТХ точно знаю, в штатах 300 уо (інфа з офіційного сайту Палм), тут, у нас він 380...

Роман Ромашка - 27-12-2006 у 20:22

Дякую за ссилки. Переглянув.
В Штатах живе колишній одногрупник. Так що скоріш за все буде.
Найбільше дивує те що на сайті палма 700р за 300 єнотів, а в нас торгаші за 650-й хочуть 600-700. Взгалі ульотот. А ще якщо врахувати що CDMAшні телефони у нас не дуже йдуть, то більше ніж впевнений що якщо почнуть їх завозити то ціна і до 1кілобакса дійти може..

Щодо націнок, то колись було бажання взяти Мотор Е680, але як побачив ціну 750$, при тому що в Штатах коштував ~320$, то тут націнка явно на 10%.
Якщо подивитись будь який магазин, що на виду, так там націнка 30% щонайменше. А якщо врахувати ще різного роду податки по й получаться що ціна в 2 рази вища як мінімум.

Андрій Пелещишин - 27-12-2006 у 22:15

Цитата:
Найбільше дивує те що на сайті палма 700р за 300 єнотів,

Коли вам привезуть запакованого 700р за 300 баксів - свиснете. :) .
Бо я собі багато чого купляв через друзів "там" і непогано орієнтуюся, що "тут" - і можу сказати, що 300 баксів то фантастика.

цитую зі сайт palm.com
http://web.palm.com/products/communicators/config/zip_entry.jhtml?c...
Цитата:

Do you need a new mobile phone plan with your Treo™ 700p smartphone?

Yes, I want a new mobile phone plan with a new service provider
Price: as low as $299*
No, I want to stay with my current service provider
Price: $619 - $649*


Тобто 300 - то з контрактом на звязок.

Рост - 28-12-2006 у 01:39

Романе, скажу чесно, як мені набридли такі говоруни, яким аби лише інших залошити, вибачайте за жаргон. Всі такі монстри довкола, просто страшно! Та нема уже давно в нашому бізнесі, за винятком автомобільного і будівельного, надприбутків. І близько. В хай-теку навпаки, існує постійний демпінг ринку, проти якого, до речі, уже давно пора боротися, бо він суттєво знижує якість обслуговування. Якщо в різних технологічних галузях вдається отримати 15-20% доходу, то це ВАУ! Повірте, я знаю, що кажу, я в цій галузі уже два роки працюю.

Роман Ромашка - 12-1-2007 у 13:07

Якщо глянути на price.ua, то ціни відрізняються далеко не на 5-10%. А це вже щось говорить. А про свякі фокстроти і їм подібні вже мовчу.
Щодо розблокування телефона, то не така вже й страшна проблема.

Рост - 13-1-2007 у 01:08

Романе, ви дуже любите гучні загальні заяви, але надалі я б просив бути конкретним. Якщо про щось говорите, то з конкретикою.
Зайшов на Прайс.уа. Офіційні Трео 650, де наявна гарантія 1 рік - 600...610 уо. А ви про що говорите? Про яку різницю? Про які дикі заробітки продавців? Адже продаються ОФІЦІЙНІ апарати.
Стосовно розблокування телефона - це не має ніякого відношення до "білих" апаратів з офіційною гарантією. Тому давайте не мішати грішного з праведним.

Андрій Пелещишин - 13-1-2007 у 09:11

Якщо ось це стосується американського Трео за 300 баксів
Цитата:
Щодо розблокування телефона, то не така вже й страшна проблема.

то вставлю свої 5 копійок.

Хіба проблема розблокування апарата? Та ні. Проблема - це річний (як мінімум) конктракт з Верізоном, який вам доведеться оплачувати.
Ніби не знаєте, як реально коштують телефони "за 1 гривню"

Роман Ромашка - 13-1-2007 у 16:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Романе, ви дуже любите гучні загальні заяви, але надалі я б просив бути конкретним. Якщо про щось говорите, то з конкретикою.
Зайшов на Прайс.уа. Офіційні Трео 650, де наявна гарантія 1 рік - 600...610 уо. А ви про що говорите? Про яку різницю? Про які дикі заробітки продавців? Адже продаються ОФІЦІЙНІ апарати.
Стосовно розблокування телефона - це не має ніякого відношення до "білих" апаратів з офіційною гарантією. Тому давайте не мішати грішного з праведним.

Та не про гучні заяви йде мова. Що ж до гарантії, то гарантія йде від продавця а не від виробника. А це вже велика різнциця. Вам мабуть нетреба пояснювати в чому різниця. Щодо гарантії від продавця, бодай на рік мав інцидент з салоном "Євросєть". Співробітниця здогадалася там телефон купити. І так закінчилось нічим. То що гарантія що її немає.. Тому для мене сіре/біле не важливо. Головне щоб девайс був у нормальному стані.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Якщо ось це стосується американського Трео за 300 баксів
Цитата:
Щодо розблокування телефона, то не така вже й страшна проблема.

то вставлю свої 5 копійок.

Хіба проблема розблокування апарата? Та ні. Проблема - це річний (як мінімум) конктракт з Верізоном, який вам доведеться оплачувати.
Ніби не знаєте, як реально коштують телефони "за 1 гривню"

Вот в тому вся й шутка. Наскільки мені відомо америкоси в більшості випадків на контракті й сидять. І як тільки десь побачили новенький апарат (для 400 усд, не те що для нас) і купили а старий не в кожному місті просто так викинути можна. То купити помна апарат який був у використанні пів року можна без проблем. Інколи і нахаляву получити.

Рост - 15-1-2007 у 15:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Вот в тому вся й шутка. Наскільки мені відомо америкоси в більшості випадків на контракті й сидять. І як тільки десь побачили новенький апарат (для 400 усд, не те що для нас) і купили а старий не в кожному місті просто так викинути можна. То купити помна апарат який був у використанні пів року можна без проблем. Інколи і нахаляву получити.

Ви усвідомлюєте, що говорите? Дійсно, і чому це наші "торгаші" не продають нові, офіційно ввезені, з гарантією апарати по ціні б/у звідти? Таки іноді краще жувати...

Роман Ромашка - 18-1-2007 у 16:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Ви усвідомлюєте, що говорите? Дійсно, і чому це наші "торгаші" не продають нові, офіційно ввезені, з гарантією апарати по ціні б/у звідти? Таки іноді краще жувати...

Я сказав що всі такі продають? Так вот для ти хто вважає що всі такі чесні з 200% вевненістю можу сказати, що всі телефони гарантія на які йде пару місцяців, це вже щось не чисто. А продаж розлочених телефонів, то це вже давно відомий бізнес.

MaX:) - 15-2-2007 у 21:57

Трео ті що в америці зроблені під їхній стандарт звязку!!! Там GSM дуже слабо розвинутий.
І варто зазначити що бренд Палм і Трео в США дуже відомий, а у нас практично ні :(

Юрій Сєров - 15-2-2007 у 23:02

Цитата:
Трео ті що в америці зроблені під їхній стандарт звязку!!! Там GSM дуже слабо розвинутий.

Наскільки я знаю Трео, принаймні 600 є 4-частотні (якщо не 4, 3-частотні точно). Та й не сказав би, що GSM в них слабо розвинутий.
Нам би їхній слабкий розвиток...:rolleyes:

MaX:) - 17-2-2007 у 00:20

Я мав на увазі не різні частоти, а різні стандарти передачі данних!
В США з самого початку розвивався CDMA
В Європі GSM - Global System for Mobile Communications - "Глобальна система для мобільного звязку"

Юрій Сєров - 17-2-2007 у 01:00

Не зовсім розумію в чому Ви мене хочете переконати...
Treo підтримує GSM 850|900|1800|190
Знаю, спочатку розвивався CDMA, але тут: http://www.gsmworld.com/roaming/gsminfo/cou_us.shtml можете подивитися, що дуже багато провайдерів працюють в стандарті GSM (серед них T-Mobile і Cingular), єдине, що частоти не ті що в нас і в Європі. Там є і мапи покриття.
Думаю, GSM в Штатах краще розвинутий, ніж CDMA у нас. :)

Роман Ромашка - 24-2-2007 у 01:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Думаю, GSM в Штатах краще розвинутий, ніж CDMA у нас. :)

Вот вся біда в тому що це правда. Якщо б не той долбаний кучмастар то у нас було б як мініму 3 серйозних оператори: UMC, WellCOM і Телесистеми(які тоді не змогли сертифікувати обладннання Qualcom). І ситуація виглядала б подібною до тої яка в Штатах. Єдина різниця америкоського і європейського GSM це частота. У Європі це 900/1800. У Штатах це 850/1900.

Роман Голощук - 24-1-2009 у 13:27

З'явилась нова "цяцька" - Palm Pre - новий смартфон з новою операційною системою webOS - http://ukr.pik.org.ua/news/2009/1/24/228616.htm

Кажуть, що буде конкурувати із iPhone.

Андрій Пелещишин - 24-1-2009 у 13:38

Ну нарешті якийсь рух

Роман Голощук - 14-3-2009 у 15:15

Ще невеличкий огляд Palm Pre тут:
http://nnm.ru/blogs/quins/telefon_firmy_palm_palm_pre_s_novoiy_os_w...

Андрій Пелещишин - 14-3-2009 у 15:23

Зацікавило ось це
Цитата:
Что также интересно, при желании телефон можно будет заряжать беспроводно, правда, для этого нужно будет приобрести специальное зарядное устройство под названием Touchstone. Такая зарядка займет примерно 4 часа и предполагает обязательную замену задней крышки телефона на ту, которая идет в комплекте с зарядным устройством.

раніше про таке не чув

volkorny - 8-2-2013 у 22:21

Рост, тепер на якому комунікаторі Ви пишете лежачи на дивані? гуглівському чи еплівському?

Юрій Сєров - 8-2-2013 у 22:40

Я не Рост, але судячи з дискусії про блекберрі, то далі з Пальмівської. :)

Крім згаданих, є ще вінмобайлівські і блекберрівські... :)

volkorny - 9-2-2013 у 23:42

Переключився на цю дискусію...

Рост - 13-2-2013 у 17:08

Цитата: Початково розміщене учасником volkorny  
Рост, тепер на якому комунікаторі Ви пишете лежачи на дивані? гуглівському чи еплівському?

От який має бути комунікатор, щоб на ньому, лежачи на дивані, було зручніше щось писати, ніж на ноуті, чи на десктопі, сидячи за столом в зручному кріслі?

Зараз в сім'ї, так би мовити, є у нас Пальма (Трео 650), Андроїд (Самсунг Галаксі) і 4-й Ятелефонко. Як телефон рулить пальма, як комунікатор, з його інтеграцією у вся і все і т.д. рулить андроїд, за фактором "причесаного юзабіліті" рулить телефонко.