Форум Рідного Міста

Львів - Івано-Франківськ

Роман Ромашка - 28-11-2005 у 17:38

Хто знає, підскажіть. Звідки у Львові відправляються маршруки до Івано-Франківська?

Олександр Дєдик - 28-11-2005 у 18:15

з Автовокзалу на Стрийській (із залізничного вокзалу теж, але врешті вони йдуть через Автовокзал)

Captivitas - 28-11-2005 у 18:47

так складалося, що 2 літа поспіль відїзджав від ж/д автобусом о 9-10 (їде через Стрийський автовокзал - Жидачів - Калуш -І-Ф).

http://www.city-adm.lviv.ua/dovidka/bus3.htm

Роман Ромашка - 28-11-2005 у 18:49

Ясна. Надіяюся вони їдуть не найдовшою дорогою (тобто ч-з Стрий)? А то я в Косів приїду під вечір. І як часто вони їдять не в курсі? (Я приїжджаю до Львова в 8:02 97-м поїздом)

Captivitas - 28-11-2005 у 19:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Ясна. Надіяюся вони їдуть не найдовшою дорогою (тобто ч-з Стрий)? А то я в Косів приїду під вечір. І як часто вони їдять не в курсі? (Я приїжджаю до Львова в 8:02 97-м поїздом)


Як часто дивись у посиланні на розклад :) . Цього року їздив на Шешори - саме цей о 9-10 дуже вгадався, це близько 13-00 у І-Ф, а там маршрутки щопівгодини.

Роман Ромашка - 28-11-2005 у 20:27

Посилання дивився :)
Зрештою уже маршрут визначив. Думаю що за вспію перебігти на автостанцію :) А квитки для мене прикуплять друзі наперід. Виявляється і таке можливо.
Всім дякую за допомогу! ;)

Станкевічас Сергій - 10-10-2006 у 07:24

Відкрили новий маршрут - залізнодорожний автобус Львів-Ворохта. Дуже симпатичний:)

Тарас Задорожний - 10-10-2006 у 08:46

Нічого собі!!! Шинобус у Львові? Може хтось при нагоді зробить хвотку і викладе?

Юрій Сєров - 10-10-2006 у 13:25

Цитата:
Відкрили новий маршрут - залізнодорожний автобус Львів-Ворохта. Дуже симпатичний:)

Номер 806.
Наскільки я знаю він має досить мало пасажиро-місць. десь в районі 50-60.
Як з квитками? Хтось вже їздив. Мені він час від часу був би дуже помічним...

p.s. Щойно співробітник поділився враженнями:
1-Незручно (мало місця між сидіннями)
2-Дорого (Львів-І-Ф) - 37 грн.
3-Швидко їде - приблизно 2 години.

vovka - 10-10-2006 у 18:05

http://bus.com.ua/ - тут є актуальний розклад автобусів. Можна забронювати квитки. Один раз я користувався цим сайтом - ніби все нормально.

Hanor Narasson - 10-10-2006 у 19:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Станкевічас Сергій
Відкрили новий маршрут - залізнодорожний автобус Львів-Ворохта. Дуже симпатичний:)


Його вже "обсмоктали" тут

І там же фото

Називається "Буковель". ІМНО, дивно, що до Татарова у нього є хоч якісь зупинки :rolleyes:

Тарас Задорожний - 11-10-2006 у 13:09

Дякую за посилання :)

Роман Ромашка - 24-10-2006 у 16:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Наскільки я знаю він має досить мало пасажиро-місць. десь в районі 50-60.
Як з квитками? Хтось вже їздив. Мені він час від часу був би дуже помічним...

p.s. Щойно співробітник поділився враженнями:
1-Незручно (мало місця між сидіннями)
2-Дорого (Львів-І-Ф) - 37 грн.
3-Швидко їде - приблизно 2 години.

Місць 96. Не так вже й мало.
Їде менше 2-х годин до І.-Франківська. Прирівнюють його до фірмового поїзда.
А от ціна 37 гр.. це вже загнули.

Роман Ромашка - 26-10-2006 у 14:19

Уточнення: 37 це до Ворохти. До І-Ф. ~20 гр.

Юрій Сєров - 11-6-2008 у 16:03

Останніми днями покатався на цьому напрямку. Кілька спостережень.
Значно більше маршруток тепер їдуть через Миколаїв, Калуш. Це ніби довший шлях, але там на загал краща дорога (крім відрізку Калуш-Жидачів) і автобус в'їжджає прямо на Стрийську, що економить йому з 30 хвилин часу у порівнянні з тими, що їдуть через Рогатин та Перемишляни. Тобто в результаті маємо ті самі 3 год. і 10-20 хвилин.
Друге спостереження: потягами їхати краще! З Франківська до Львова їде Чернівці-Львів о 10:30, 13:40 він у Львові. По обіді є Івано-Франківськ - Київ, причому деколи не один, а з додатковим
Зі Львова о 10:36 Москва-Чернівці. Єдина проблема може виникнути з квитками, але якщо вона буде, то буде і на автотранспорт. По обіді - потяг "всіх часів і народів" - Рахівський.
Підсумки: потягом швидше, дешевше, комфортніше і без російської попси ;).
автобусом - більше їх все таки є...

Юрій Сєров - 18-11-2010 у 11:49

Укрзалізниця ввела на зимовий період два нові потяги до Ворохти
Укрзалізниця призначила на зимовий період 2010-2011рр два нові поїзди: № 515/516 Київ - Ворохта та № 551/552 Дніпропетровськ - Ворохта, відкривши зимовий туристичний сезон.

Щоправда на сайті УкрЗалізниці розкладу руху цих потягів ще немає, але можливо і львів'янам ці потяги стануть у пригоді.

Hanor Narasson - 19-11-2010 у 17:37

Київ-Ворохта - навряд, він проходить Львів серед ночі в обидві сторони, хіба що у якихось зовсім форсмажорних випадках, які виникли пізно вечером.
http://railway.lviv.ua/fileadmin/trafaret/tro0515.txt

А про Донецьк-Дніпропетровськ-Ворохта знайшов тут


Цитата:

Для підвищення комфорту пасажирів Укрзалізниця постійно проводить маркетингові дослідження щодо запровадження нових послуг та формування нових маршрутів. З наближенням зимового туристичного сезону Укрзалізниця вивчає думки пасажирів стосовно попиту на маршрут Донецьк-Дніпропетровськ-Ворохта. Курсуванням нового поїзда, який прямуватиме зі Сходу на Захід країни, у першій декаді грудня 2010 року розпочнеться проект «Укрзалізниця єднає Україну» в рамках підготовки до святкування 150-річчя українських залізниць, що відзначатиметься 4 листопада 2011 року. Серед пасажирів першого рейсу поїзда Донецьк-Дніпропетровськ-Ворохта будуть шахтарі і металурги, для яких заплановано одноденну екскурсію на Західну Україну. «Вже майже 150 років залізниці єднають Україну і сподіваюся, що наш проект зацікавить багатьох людей. Укрзалізниця забезпечить перевезення шахтарів і металургів до станції Ворохта, тим самим надавши їм можливість побувати у мальовничих місцях Західної України, ознайомитися з визначними пам’ятками, місцевими традиціями, відвідати гірськолижний курорт Буковель», — зазначив генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк. Нині фахівці Укрзалізниці визначають періодичність курсування поїзда Донецьк-Дніпропетровськ-Ворохта, що залежить від попиту на маршрут. Маркетингове дослідження, яке проводилося у вигляді анкетування з 23 жовтня 2009 року по 5 листопада 2009 року з метою встановлення доцільності введення туристичних маршрутів пасажирських поїздів до гірськолижних курортів Польщі і Карпат засвідчило, що до гірськолижних курортів Карпат подорожує значна кількість пасажирів і з великою частотою. Бажаючих здійснити поїздку до гірськолижних курортів Польщі виявилось втричі менше. Загалом в анкетуванні взяв участь 3351 респондент. --- Напередодні сезону святкових поїздок і зимових канікул Донецька залізниця планує запроваджує новий маршрут сполученням Донецьк - Ворохта (гірськолижний курорт Карпат). Перший експериментальний рейс поїзд здійснить 10 грудня з Донецька орієнтовно о 8.30, а прибуде до Ворохти 11 грудня об 11.40. Зворотно поїзд відправиться з Ворохти 11.12 о 20.22, прибуде до Донецька 12.12 о 23.00. Залізничники вивчатимуть попит на даний маршрут. Якщо зазначений напрямок користуватиметься популярністю, поїзд Донецьк – Ворохта буде включено до графіку руху. На шляху прямування поїзда заплановані зупинки на станціях Львів, Івано-Франківськ, Яремча, Микуличин. У його складі будуть лише вагони СВ та купе. Орієнтовна вартість проїзду в купейних вагонах — 181 грн., у вагонах СВ — 718 грн. До складу поїзда буде включено автомобілевоз (вагон спеціальної конструкції з обладнанням для перевезення легкових автомобілів). Вартість перевезення легкового автомобіля у вагоні-автомобілевозі складе 1484 грн. (при вазі автотранспорту до 2 тонн).

Юрій Сєров - 19-11-2010 у 22:11

Ясно....
В принципі, все логічно - він орієнтований на Буковельських туристів. Краще було постанути в тему про Буковель :)