Форум Рідного Міста

Львів очима м-а-а-сквички

Тарас Гулка - 28-11-2005 у 22:51

Лазаючи по нету випадково натрапив на історію, в якій жителька Москви описує свої враження від Львова.

Львов глазами ма-а-асквички

Там же можна знайти її ж враження про наші замки

Разнообразие замков Львова

Думав її враження будуть гірші :)

Галина Лев - 29-11-2005 у 04:14

Найбільше тішить те, що вона розвіює міфи про всепоглинаючий душі галичан націоналізм на межі з нацизмом. Ми на форумі так багацько сперечалися про ставлення до російської мови, а приїхала м-а-а-асквічька, і спокійно зробила висновок:
" Люди в городе добрые, помогут и не важно на каком языке спрашивать.".
Як бальзам на душу. Звичайно з добрими вона трохи перегнула, але все ж не так усе погано.
Я от з Києва передостаннього разу(два тижні тому) прибула, вийшла у Львові з вокзалу, сіла в маршрутку і відразу відчула доброту наших людей, зокрема у стосунках водіїв та пішоходів. У мене тут висновок напрошується про те, що львів'яни "бардзо" дволикі, бо до ма-а-асквічєк вони з добром на всіх мовах, а до своїх водіїв: "шоб тебе шл... трафив"...:) І шо його робить?:rolleyes:

Captivitas - 29-11-2005 у 09:42

Цитата:

Свободных номеров европейского стандарта не оказалось. Я не думаю, что для нас сделали такое "исключение", весь разговор происходил на украинском языке, причем без какого-либо запорожского акцента , поскольку для моего мужа украинский – родной язык, а гостиница действительно была набита поляками.


мдя :)
минулого літа у галерейці на Руській: "Розмовляйте російською. Ви звідки? У вас така чиста російська, без акценту"