Форум Рідного Міста

Хак Пальми ТХ (Т5 і інших) - запис голосу

Рост - 29-11-2005 у 13:34

Якось спілкуючись з Андрієм Пелещишиним на різні теми ми зачепились за запис золосу на Трео, і провели експеримент з Пальмою Т5 Андрію. Включили запис і постукали стілусом по корпусу - стуки чітко записались! Отже висновок - виконувати функції диктофона Т5 заважає лише відсутність мікрофона.
тут і новина приспіла - Дмитрій Грінберг хакнув свого ТХ, доставивши мікрофон, чим і реалізував повноцінний диктофон на цій пальмі. І також стверджує, що це актуально для усіх пальм, що побудовані на процесорі PXA27x (тобто, Zire 31, ТЕ2, ТТ5 та ТТХ).

Джерело

Андрій Пелещишин - 30-11-2005 у 01:01

Ну ти зможеш припаяти мікрофон до мого Т5 ?

Рост - 30-11-2005 у 09:43

Я, боюся, не маю надто великого досвіду мікропайки :) Краще заведу тебе до мого товариша, який займається розробкою та впровадженням промислової електроніки (комп`ютерів для управління промисловими процесами), він певно зробить :)

Тарас Сокальський - 10-12-2005 у 12:08

Цитата:
Включили запис і постукали стілусом по корпусу - стуки чітко записались!

Без мікрофона? Ну тоді це мікрофонний ефект якогось конденсатора, найімовірніше, того, яким заглушили мікрофонний вхід чіпа. Його й треба шукати. І ще лишається відкритим питання живлення мікрофона -- щоб він вмикався тільки тоді, коли потрібно, і не садив задурно батареї.