Форум Рідного Міста

Убили Сенчука

Рост - 29-11-2005 у 14:08

http://www.korrespondent.net/main/137531

Сергій Бєляєв - 29-11-2005 у 17:26

http://obkom.net.ua/news/2005-11-29/1025.shtml
http://obkom.net.ua/news/2005-11-29/1200.shtml
http://obkom.net.ua/news/2005-11-29/1420.shtml

Користувач Олесь - 29-11-2005 у 18:54

Офтоп, але... коли в українського користувача інтернету зникне синдром цитування і пошуку тільки в російськомовних ресурсах? :(

http://vgolos.lviv.ua/nagolos/2735.html
http://www.portal.lviv.ua/news/2005/11/29/115254.html

Юрій Карашівський - 30-11-2005 у 01:33

Все, звичайно, можна прочитати і наукраїнських сайтах, але скажіть мені - що знають про Сенчука звичайні люди, якими він навіть кілька років керував як губернатор? Бо серед цих версій не вистачає саме людської думки. Адвокати будуть захищати його честь та гідність, партнери по бізнесу - репутацію, щоб не з'їхати на пси, політики - відбілювати і відкараскуватись. Міліція мовчатиме до останнього, поки не виведуть щось середнє арифметичне. Адвокат, до речі, так і не пояснила, чого вони мали зустрітись не на людях. Вочевидь, що для того, або вимкнути всі телефони і пройтися поміж склепами на самоті. А отже щось серйозне.

Галина Лев - 30-11-2005 у 02:52

А ще дивно, що адвокат спізнилася.

Tempika - 30-11-2005 у 09:18

...вглядає, як наводка адвоката.

Користувач Олесь - 30-11-2005 у 10:16

Чергове гучне вбивство, яке ніколи не буде розкрите. Кілька днів чи тижнів міліція зупинятиме всі червоні авта, публікації в пресі поступово стихатимуть, поки не забудуть зовсім... до чергового вбивства, коли знов надрукують перелік гучних справ за останніх Х років. :(

Рост - 30-11-2005 у 11:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Офтоп, але... коли в українського користувача інтернету зникне синдром цитування і пошуку тільки в російськомовних ресурсах? :(

http://vgolos.lviv.ua/nagolos/2735.html
http://www.portal.lviv.ua/news/2005/11/29/115254.html


Олесю, якщо чесно, я підтримую тебе щодо цього, але тут я нічого не шукав, мені просто прислали цей лінк, я його і виклав. Часу на пошуки нема.

Юрій Карашівський - 1-12-2005 у 10:42

гадаю, авто знайдуть - не голка. воно виявиться в угоні, не виключено, що з території Польщі чи іншої області. бо очевидно, що автори вбивства обдивилися Камісара Катані зі "Спрута" на пару з голівудськими "хресними" татами і мамами", а також кілька останніх російських бойовиків. Зухвало, дієво, але дуже кіношно. І, якщо вірити словам, що машина вбивць (а їх, думаю, було мінімум двоє) їхала у протилежному від Сенчука напрямку, заклала крутий віраж на трасі, а він, нічого не запідозривши, так і не зреагував на неї - чоловік явно чекав замаху на власне життя в цей день найменше. Адвокат? Ні, надто просто було б. Вона і так один із головних свідків у справі...
Я не ставлю під сумнів вправність наших гебістів - вони знають свою справу. Але якщо вбивство дійсно гарно продумали і спланували - виконавець вже давно у Краснодарському чи Ставропольському краї. В обличчя його апріорі ніхто не міг бачити, зброю він кинув на місці злочину. А на самих лише математичних прикидках на замовника не вийти і поготів. Чисто. Тому припускаю, що справа загальмує і буде "висяком", поки в Україну не передадуть якогось "ахтарітєта" і він не візьме на себе (чи йому "пришиють") цю "мокруху".

СТРАШНА СМЕРТЬ, страшне місто Львів. Безкрай був, безкрай триває. Бандити вперто не слухаються Президента і не здаються до в'язниць.

Яндрух - 1-12-2005 у 11:48

Закони природи

Врешті комусь увірвався терпець і вирішив „той” порішити із „тим”...
Він багато кому... ну, може, не заважав, а просто – мозолив очі. Я б навіть сказав, дратував.

Ще коли був на посаді губернатора, то – пригадайте – яке до нього було ставлення: якесь чи то ненависне, чи то презирливе. Користучись своєю високою посадою держчиновника, він тихоша „робив своє діло”. І при тому прикриваючись якимось морально-патріотичними цінностями, що для галичанина є неприпустимо: тут ти або займаєшся комерцією, є таким собі „жидом Ваґманом”, „п’явкою повітовою”, робиш, одно слово, гроші, або ти „патрійота свеї держави”, співаєш націоналістичних пісень, але при тім, звісно, ходиш „голий-босий” – бо задля становлення України можна й потерпіти! А він поєднував – і причому доволі успішно! – два тих, здавалося б, взаємопротилежних поняття! І то назло: ви собі там - і журналюги, і люде безмозґлий! - тявкайте, а я все одно сильніший. (А зв’язків, певно, в верхніх ешелонах влади в покійного було о-го-го!)

Тож, коли для Кучми запахло смаженим (а губернатори в нас – вони дуже щільно пов’язані з президентами: є як би його ставлениками в регіонах), відправив його подалі від імовірного скандалу.
І в дружній (колись) для нас країні Болгарії став відбувати він своє заслання на зло ворогам і на радість друзям...
„Покарання” все зводилося до такої „невдячної” посади, торговий аташе... Що входило в його посадові обов’язки?.. Торгівля, напевно, передовсім, налагодження зв’язків. А на дозвілля, у вільний від роботи час, по вихідних, у неділю, мабуть, і займався власними бізнесовими справами. Завжди ввечері телефонував додому: як там, що як...

Та ось упав режим і поспішили ми додому: щоб реабілітувати себе, трохи відскубнули на повалення ненависного режиму і взялися розбудовувати свою імперію, фундамент якої було надійно закладено перед тим, як були на посаді губернатора через скупку всього і всіх...

Одно слово, сам був вражений, як, немов гриби після дощу, на кожному розі стали виростати, з’являтися, фірмові крамниці. САМ почали вже давати інтерв’ю, журналісти зарахували до касти “олігархи” (з позначкою, певно, „галицькі”).

Як на мене, то помилкою небіжчика було те, що не прийняв правил тої гри, в яку грають в Україні: чи то понадіявся на впливовість київських покровителів, чи на свою всемогутність (пригадуєте: „Я хочу, щоб ім’ям “Сенчук” було все сказано”, чи щось таке).

Була така думка, що та т.зв. „революція” – це бунт усіх українських мільонерів проти купки українських мільярдерів, котрі власне не давали тим першим стати отими другими: вхід до раю був суворо на замку, а ключі до нього були в...
А може, це мільярдери взялися оборонятися: відомо ж бо, що найкращий захист – це напад...

Одне одного пожирають... У світі тварин...

Користувач Олесь - 1-12-2005 у 13:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Карашівський
гадаю, авто знайдуть - не голка.



http://www.portal.lviv.ua/news/2005/12/01/130230.html

Цитата:
Знайдено машину вбивць Сенчука
01 грудня 2005 13:02

45 хвилин тому правоохоронці знайшли маину, на якій їхали вбивці екс-голови ЛОДА Степана Сенчука...

Яка самовідданість!..

Юрій Карашівський - 1-12-2005 у 14:59

"В.Максимов повідомив, що зараз затримано двадцять осіб, яких перевіряють на ймовірну причетність до злочину. „Зараз відпрацьовуються версії убивства, передовсім пов’язані з економічною діяльністю, хоча не відкидаємо і політичної версії”, - зазначив він. "

Двадцять осіб. Ото людям цим весело. З них половина - наркомани, рештамабуть шестаки і сексоти, з яких вичавлюють будь-які зачіпки. "Таємниця слідства" - геніяльна річ!

Настуня - 1-12-2005 у 15:06

А чому адвокат - вона? Володимир Косенко - ім’я адвоката

Нормалайзер - 1-12-2005 у 19:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Карашівський
"Таємниця слідства" - геніяльна річ!


не менш геніальна, аніж журналістське право на інформацію...

1

freewill - 2-12-2005 у 19:08

Як кажуть - кожному своє...

Натрапив сьогодні на більш ніж дивну статейку в хедлайнах на сайті Високого Замку - http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=43736
Таке враження, що журналістці зарплату платив сам Сенчук, а тут його не стало, от і видушує сльози Олександра Кроу з читачів ВЗ такими реченнями, як: " Зухвале дике вбивство", "розстріляли по-звірячому", "смертельна автоматна черга"... Капєц. Ще й пише про непрофесійність міліції. Глянула б спочатку, як і що вона пише. Ще й нерви ні до чого - якого милого відправляти на таку подію слабонервних журналістів? Я чомусь досі вважав ВЗ вартим уваги, помилявся.

Андрій Кузик - 2-12-2005 у 19:16

А мені таких не шкода …

І, тезисно, своє ставлення:
-– вбили найбільш корумпованого функціонера на Львівщині епохи “кучмізму”;
– Сенчук використовуючи службове положення “сколотив” родинний синдикат (на “липових” аукціонах за безцінь скуповував нерухомість, прибрав до рук хлібну та цукрову галузі на Львівщині);
– покійний “відсидівши” в пасивному мовчанні до листопадових подій минулого року раптом став членом НСНУ. Думаю, якби президентом обрали б Янука, то п. Сенчук миттєво став би членом партії регіонів;
– … їхав на зустріч з адвокатом (місце – коло цвинтаря) ?! В ХХІ-му столітті всі юридичні справи цивілізовані люди виріщують в офісах. А зустрічатися з адвокатом коло цвинтаря за містом … ?
– кажуть, що йому обіцяли високу посаду в Києві, а хтось був проти;
– якщо людину, на яку були відкрито декілька кримінальних справ, яка не користувалася повагою широкої громадськості Львова (згадайте похорон мера Богдана Котика і порівняйте!) теперішня влада з почестями хоронить на Личаківському кладовищі, то на це можна тільки крикнути ГАНЬБА!!! Ганьба теперішній владі Львівської області на чолі з п. Олійником, що возвеличила злодія. Залишається виготовити епітафію: “Загинув в боротьбі за незалежність України”;
– новітня влада прийшла виконувати обіцяне. Одне з них – “бандитам тюрми”. Рівень виконання цих обіцянок близько нуля. П. Сечук мав би сидіти в цій установі і соціум не витерпів. Думаю, що вбивство – це попередження новоспеченим владоможцям. Якщо влада не виконує обіцянок, то народ буде вирішувати їх без неї, або з іншою владою.

vovka - 3-12-2005 у 00:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від freewill
Як кажуть - кожному своє...

Натрапив сьогодні на більш ніж дивну статейку в хедлайнах на сайті Високого Замку - http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=43736
Таке враження, що журналістці зарплату платив сам Сенчук, а тут його не стало, от і видушує сльози Олександра Кроу з читачів ВЗ такими реченнями, як: " Зухвале дике вбивство", "розстріляли по-звірячому", "смертельна автоматна черга"... Капєц. Ще й пише про непрофесійність міліції. Глянула б спочатку, як і що вона пише. Ще й нерви ні до чого - якого милого відправляти на таку подію слабонервних журналістів? Я чомусь досі вважав ВЗ вартим уваги, помилявся.


А тут немає нічого дивного.. Я також недавно вже писав про своє ставлення до ВЗ. Сенчук нібито мав вступати в БЮТ. Шеф-редактор ВЗ пан Степан Курпіль зараз в БЮТ. От і маємо слізну статтю.. Колись нібито непогана газета стала рупором БЮТу (це простежується за останніх півроку дуже чітко)... Таке враження від тої статті що Сенчук був мало не Папою Римським.. Також не розумію - для чого стільки уваги до цієї персони ?

Ігор Мартинів - 3-12-2005 у 01:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Кузик

-– вбили найбільш корумпованого функціонера на Львівщині епохи “кучмізму”;


А як же тоді Козак, Медведчук, Хом"як?

Ярема П. - 3-12-2005 у 11:29

До них теж дійде...

A от з цим я погоджуюся:

>Степан Сенчук щоранку наодинці прогулювався з псом Брюховицьким лісом.
>Кілерам нічого не вартувало без зайвих очей скоїти злочин. Чомусь вони
>вирішили діяти зухвало. Саме ця обставина підштовхнула губернатора
>Львівщини Петра Олійника вважати вбивство Сенчука викликом усій владній
>помаранчевій команді на Львівщині.

Юрій Карашівський - 3-12-2005 у 16:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нормалайзер
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Карашівський
"Таємниця слідства" - геніяльна річ!


не менш геніальна, аніж журналістське право на інформацію...


це не "журналістське" право. це загальногромадянське право, цивільне право. не треба плутати грішне з праведним.

Користувач Олесь - 4-12-2005 у 08:52

А може це самогубство? Стрілявся ж хтось двома пострілами в голову :rolleyes:

Tempika - 4-12-2005 у 09:36

...чекайте, а що має цей корумпований дядько до помаранчевої
революції?... де він, а де ми, прості люди... як на мене, бруду від такого ось
*зухвалого виклику* стало тільки менше... вже вибачайте за відвертість.

Андрій Пелещишин - 4-12-2005 у 11:11

не до революції, а до владної команди, що прийшла після революції.
Якщо не помиляюся, Сенчук був одним з керівників чи то НСНУ чи то Батьківщини на Львівщіні

Нормалайзер - 4-12-2005 у 15:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Карашівський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нормалайзер
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Карашівський
"Таємниця слідства" - геніяльна річ!


не менш геніальна, аніж журналістське право на інформацію...


це не "журналістське" право. це загальногромадянське право, цивільне право. не треба плутати грішне з праведним.


один із методів поставити щось з ніг на голову - це робити власні акценти, наприклад софістично відменторстувати:) Дякую, я насолоджуюся глибиною вашої юридичної освіти і ницистю власної:) Як і культурою львівських журналістів, які помістили на перші шпальти знимки убитого. Вражений:)

абисьте знали, жи є документ, де поняття "право на інформацію" і "таємниця слідства" - поряд, і розшифровуються їдне за другим, так шо вашим коментом хлестаєте себе як унтерохвіцерска вдова:)

Сергій Бєляєв - 5-12-2005 у 11:32

Я б додав щодо висвітлення подій, що великі кольорові знимки убитого крупним планом на першій полосі, як наприклад у газеті "Істина" (здається так називається), це явний перебір.

Юрій Карашівський - 6-12-2005 у 13:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нормалайзер

один із методів поставити щось з ніг на голову - це робити власні акценти, наприклад софістично відменторстувати:) Дякую, я насолоджуюся глибиною вашої юридичної освіти і ницистю власної:) Як і культурою львівських журналістів, які помістили на перші шпальти знимки убитого. Вражений:)

абисьте знали, жи є документ, де поняття "право на інформацію" і "таємниця слідства" - поряд, і розшифровуються їдне за другим, так шо вашим коментом хлестаєте себе як унтерохвіцерска вдова:)


ще б посилання тут було на конкретний пункт конкретного закону - ціни б такій просвітницькій діяльності не було!

фото на першій полосі - норма. вас шокувало, шановні? значить свою функцію воно виконало на 120%. слабкодухим прохання не турбувати. Телефон "Поліції моралдьної цноти" - у довідниках.