Форум Рідного Міста

Акція протесту!!! За відміну плати за з'єднання!!!

volkorny - 8-12-2005 у 16:27

УВАГА!!! АКЦІЯ ПРОТЕСТУ!!! МИ ЗА ВІДМІНУ ПЛАТИ ЗА З'ЄДНАННЯ!!!
ЯКЩО У ТВОГО МОБІЛЬНОГО ОПЕРАТОРА Є ПЗЗ, ПІДТРИМАЙ АКЦІЮ!
ВІДКЛЮЧИ 9 ГРУДНЯ 2005 РОКУ МОБІЛЬНИЙ З 12.00 ДО 14.00!!!
ЯКЩО ЦЕ НЕ ДОПОМОЖЕ ВІДКЛЮЧАЄМОСЬ 9 СІЧНЯ 2006 НА ЦІЛИЙ ДЕНЬ!!! ВІДПРАВ ВСІМ СВОЇМ ДРУЗЯМ!!!

Tempika - 8-12-2005 у 17:20

... у мого нема :-) приват-мобайл.

Юрій Сєров - 8-12-2005 у 17:22

Володю, не кричи!

Роман Ромашка - 8-12-2005 у 18:40

Не подабається переходи - на ВК, МОБІ, Глюк (сорі, лайф) ;)

Вже таке було. Ну і чим закінчилось?

Captivitas - 8-12-2005 у 20:01

Мені вона (плата за з"єднання) абсолютно не заважає. За телефон стаціонарний платимо ж абонентську крім посекундки. Тому можна це вважати абонентською платою за мобільний зв"язок.

ZT - 8-12-2005 у 21:55

так ЮМСі ж уже погодилось з антимонопольним комітетом, і скасує плату.

Київстар ще ні, але куди він дінеться )

П.С. хоча телефон відключу звичайно. це тільки на користь.

volkorny - 8-12-2005 у 22:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Володю, не кричи!

Розумію, що писати великими неварто, але я просто скопіював повідомлення яке мені прислаи :rolleyes:

Роман Ромашка - 9-12-2005 у 11:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Мені вона (плата за з"єднання) абсолютно не заважає. За телефон стаціонарний платимо ж абонентську крім посекундки. Тому можна це вважати абонентською платою за мобільний зв"язок.

Щось мені мало віриться в це. UMC попросили відтягнути цю справу до 4-го квітня.
Як на мене логіка така: вибори закнічаться а там всі забудуть.

Галина Лев - 9-12-2005 у 23:55

Не пригадую як в інших тарифних планах, але в безлімітному ЮМС здирає 0,40 грн за останню хвилину. Це що таке? Київстар, у порівнянні, - добра тітонька.

Роман Ромашка - 13-12-2005 у 15:40

Звідки ви таке взяли?
В безлімтному УМЗ ПЗ не знімається взагалі. Але якщо перевищуєте ліміт в 4000 хв, тоді така тарифікація на сімейні номери.
http://www.umc.ua/light/ukr/tariff_det.php?tid=45

А щодо поривняння з КС, то це просто зажрана контра. Без ПЗ жити неможуть, навіть в безлімітному. В мене на роботі корпорація на КС. Перейшли з УМЗ після славногозвісного виходу з ладу одного з комутаторів.

Тарас Задорожний - 13-12-2005 у 18:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Мені вона (плата за з"єднання) абсолютно не заважає. За телефон стаціонарний платимо ж абонентську крім посекундки. Тому можна це вважати абонентською платою за мобільний зв"язок.


Так... Я ше абонплату плачу... В мене КСівський контракт...
плачу і абонплату і ПЗ і ПФ і ПДВ...

я десь третину всього, шо плачу не виговорюю

Роман Ромашка - 16-12-2005 у 17:41

От доречі стали повлятися думки що вся "акція" це організавоно ніким іншим як Бджолайном: http://mobile-review.com/articles/2005/protest-ua.shtml
Типу реклама...

Captivitas - 16-12-2005 у 19:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
От доречі стали повлятися думки що вся "акція" це організавоно ніким іншим як Бджолайном: http://mobile-review.com/articles/2005/protest-ua.shtml
Типу реклама...


Хто б сумнівався :baddevil:

Роман Ромашка - 16-12-2005 у 23:32

Особисто я сумніваюсь в причетності Білайна до цієї ьної забаганки. Для дотого щоб проінформувати народ що з них здирають 29 копійок за зєднання є багато варіантів. Зрештою шукати не треба. Те що АМКУ звялася за КС вже говрить за своє.

Але найбільше мене дивує, що ще є багато людей які незнають що вони платять за таку послугу...