Форум Рідного Міста

Дозвіл на продовжене проживання

ПроцьМаріанна - 9-12-2005 у 17:43

Мій наречений -- росіянин, постійно проживаючий в Росії. Приїхав до Львова ще в вересні. По прильоті йому ще в аеропорту видали еміграційну картку, в якій зазначено термін перебування в Україні терміном на 3 місяці. Цей термін вже майже вичерпується. Необхідно продовжити його дію. Підкажіть, будь-ласка, куди, в які інстанції, звердутися з цим проханням.

Попередньо вдячна.

Сергій Бєляєв - 10-12-2005 у 10:07

Це питання вирішується через колишній ВВІР. Не знаю вже як вони після чергової реформи та зміни підпорядкування називаються. Уточнити можете у паспортистки в ЖЕКу.

Ihor Byra - 13-12-2005 у 12:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Це питання вирішується через колишній ВВІР. Не знаю вже як вони після чергової реформи та зміни підпорядкування називаються. Уточнити можете у паспортистки в ЖЕКу.


Так вони і називаються.
Адреси точно не пам"ятаю, - вони знаходяться біля магазину "Валді" - це бічна вулиця проспекту Шевченка

Користувач Олесь - 13-12-2005 у 13:49

Найпростіше виїхати з України і знов в'їхати. В Польщу і назад наприклад.

Ihor Byra - 13-12-2005 у 14:02

В мене є друг з Казакстану
Він живе в Україні вже 5 років
Точно не знаю, як від продовжує своє перебування тут, спочатку він був як студент, але пройшло вже 2 роки як він закінчив навчання
Єдине що я знаю - він продовжує своє перебування в Україні як гість.
Якщо потрібно я можу спитати його, що він робить, щоб залишитись в Україні.

ПроцьМаріанна - 24-12-2005 у 00:22

Дякую всім! Це питання вже вирішилось через ВВІР!

Владлен Комісаренко - 18-1-2009 у 18:12

Незабаром і мене чекає ця процедура.Але яко приймаючої сторони.Ну допустим ,я напишу заяву ,що згідний надати житло і утримання громадянці Росії.Які правові наслідки такої заяви.Відчого залежить позитивне вирішення питання? чи можна обійтись без лапувки чиновнику.....І ще, якщо хтось продовжував термін перебування для іноземців недавнім часом,чи вимагали наявності страхового полісу у іноземця і якої страхової компанії.Буду вельми вдячний за відгуки на мій допис