Форум Рідного Міста

ЖЕКи атакують

root - 12-12-2005 у 22:13

Принесли рахунок за обслуговування будинку -
ціна зросла в ДВА РАЗИ! Це свинство! До кого
звернутися - хто може побороти цю БРАЗИЛІЮ?
Що скажете про Самопоміч Садового?
Чи вони помогли кому-небудь насправді?
Я не хочу платити за послуги які я не замовляв
і які мені нах не потрібні! Де ж правда?

Demyan - 13-12-2005 у 08:57

Правда одна - правда в нас в руках. От мене це злить - всі обурюються всі кричать що робити не будем платити і т.д. а вот коли пропонуєш добре давайте тоді організуємо вихід з ЖЕКу, давайте діяти. Все! Чомусь всі відразу розбігаються ніхто нічого не хоче робити і всім стає байдуже. Через певний час знову хтось скаже о знову треба платити де правда я не буду платити...знову піднімаю питання, знову намагаєшся всіх зібрати але раптом всі втікають кудись... так де ж правда? Як я бачу це наша українська така натура покричати покричати і все. Мабуть, ми і не дочекаємося іншого...на жаль.

Тарас Задорожний - 13-12-2005 у 10:15

Садопоміч?.. Вони шоб собі самі помогти змогли.... Скоро в пана Андрія скінчаться гроші і вони тоді приплили. Робиться і так ясно, шо він пролетить над вежею Ратуші, як фанера над вежею Ейфеля...
У такому випадку треба виходити з ЖЕКу, ставити лічильники на все, шо тільки можна, платити згідно з тарифом постачальникам і мати святий спокій. Я сам живу кооперативному будинку, і навіть зеленого понятття не маю, де в районі знаходиться ЖЕК... У мене він "локальний" - сусідка з дев"ятого поверху, якій ми за це платимо по пару гривень у місяць. Я навіть прибиральницю в нас в будинку бачив. Хіба не чудо?..

Василь Яворський - 13-12-2005 у 11:58

Згоден з Тарасом Задорожнім на всі 100 відсотків. Кричати, що ЖЕКи обнагліли, деруть гроші і нічого не роблять можна до посиніння. Якщо будинки масово почнуть вириватися з-під опіки ЖЕКів, при чому порядок у тих будинках буде кращий ніж в ЖЕКівських - тоді питання цього бардаку почне вирішуватися і не раніше.

Тарас Задорожний - 13-12-2005 у 12:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Якщо будинки масово почнуть вириватися з-під опіки ЖЕКів, при чому порядок у тих будинках буде кращий ніж в ЖЕКівських - тоді питання цього бардаку почне вирішуватися і не раніше.

Ми можемо їх позбутись взагалі, але поступово... Наприклад у німеччині нема ЖЕКів. Вони прекрасно справляються з тим, шо в кожному будинку є свій майстер, якому платять за те, шоб у під"їздах було світло, чисто і тепло...
Краще один старший пан, який не має роботи, буде цілий день сидіти у будинку, змітати, прибирати, ремонтувати всякий дріб"язок і отримувати за це гроші. Я майже певен, шо в кожному багатоквартирному будинку живе хтось. хто тим може займатись.
Ше було би бажано, шоб хтось розумівся на веденні сякої-такої бухгалтерії (треба ж платити за послуги і тому-ж таки Львівтелоенерго, чи Залізничтеплоенерго)...
Тобто, трохи треба попрацювати, переконати всіх пенсіонерів, малозабезпечених, багатодітних, консерваторів ітд. Коли всі будуть за, то можна так зробити. Тоді ви самі собі ЖЕК. Можете навіть прийомні дні організувати... :lol:
Правда, - квартири приватизувати напевно обов"язково треба

Demyan - 13-12-2005 у 12:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Тобто, трохи треба попрацювати, переконати всіх пенсіонерів, малозабезпечених, багатодітних, консерваторів ітд.


От власне з цим і проблема, організувати 200 квартир в будинку переконати всіх - проблематично, знайдеться той хто має борги - а їх треба погасити, людина не має грошей скидуватися всім? не всі на це підуть. Є круті яким - пофіг які як правило не платять, є люди які все роблять самі і кажуть я взагалі нікому нічого не хочу платити буду сам все робити, є квартири які здаються в оренду і як правило господаря важко виловити. Важко знайти будинок де можна всіх переконати, легше вийти "покричати, заспокоїтися і забути..."

Тарас Задорожний - 13-12-2005 у 12:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
От власне з цим і проблема, організувати 200 квартир в будинку переконати всіх - проблематично, знайдеться той хто має борги - а їх треба погасити, людина не має грошей скидуватися всім? не всі на це підуть. Є круті яким - пофіг які як правило не платять, є люди які все роблять самі і кажуть я взагалі нікому нічого не хочу платити буду сам все робити, є квартири які здаються в оренду і як правило господаря важко виловити. Важко знайти будинок де можна всіх переконати, легше вийти "покричати, заспокоїтися і забути..."

Я не казав, шо то буде просто... Але, якшо гнилий у Вас ЖЕК, то невідомо, шо легше - переконати 200 власників, чи домовитись з цими фіфами, шо там сидять...

Demyan - 13-12-2005 у 13:24

Однозначно домовитися або викликати майстра постороннього. Як я домовлюся з людиною, в якої заборгованість в тисячі і яка каже добре я згодна але хто покриє мої борги я не маю грошей. Або коли невідомо де господар, може він і помер все веде до агенства яке звісно не дає інформації в ЖЕКу є але толку якщо людину виловити не може а в орендарів є договір і т.д. гроші платять по перерахунку, може вона взагалі в іншому місті живе, так що їздити по Україні? Думаю що це не тільки в нашому будинку така ситуація.

Тарас Задорожний - 13-12-2005 у 13:34

do odwaznych swiat nalezy - так каже моя коліжанка...
Варто спробувати. Ше не таке робилося...

Dmy - 13-12-2005 у 18:29

Це все - стратегічні розмисли із серії "як нам обустроїть Бразилію"
Цитата:
Оригінальне повідомлення від root
Принесли рахунок за обслуговування будинку -
ціна зросла в ДВА РАЗИ!
До кого звернутися ... Що скажете про Самопоміч Садового?
Я не хочу платити за послуги які я не замовляв
і які мені нах не потрібні!

Звертатися можна (як є бажання, час і натхнення) в
Комітет захисту споживачів;
Антимонопольний комітет;
суд, врешті.

Комунальні служба - це монополія, однозначно, і мусить дотримуватись антимонопольного законодавства, зокрема, не має права безконтрольно і без узгодження підвищувати ціни на власні товари/послуги, а також зобов'язана обгрунтовувати нові тарифи. Не кажучи вже, що при певних зусиллях можна довести, що свої зобов'язання ЖЕК виконує неналежним чином. Тобто справу не можна назвати безперспективною. Але для цього потрібні вільні та фахові люди.
Наприклад, із Самопомочи чи ще звідкись.