Форум Рідного Міста

Афіша: "Безпечний їздок" - Лялька, 31 січня

Олександр Дєдик - 23-1-2006 у 19:43

КІНОКЛУБ представляє:

Безпечний їздок (Easy Rider)
США, 1969, режисер Деніс Гоппер (Dennis Hopper)
в ролях: Деніс Гоппер, Пітер Фонда, Джек Ніколсон
тривалість 94 хв.

клуб-кафе "Лялька", 31 січня, 17:30, вхід 4 грн

Культовий фільм, який визначив шляхи розвитку незалежного кіно. Перше road-movie і маніфест хіпі. Хоча з часом фільм і старіє, але неможливо переоцінити його значення на ціле покоління режисерів 70-80-их років. Чи не вперше ідеали свободи, вільного життя хіпі, незалежності та нонконформізму були вбудовані в архітектуру фільму. Окрім того, фільм став першою справді помітною роллю Джека Ніколсона і почасти сформував узагальнений імідж цього талановитого актора. Окрім нього у фільмі залучено великого Пітера Фонду, а також і самого Денісса Гоппера.





IMDB: http://imdb.com/title/tt0064276/

Яндрух - 24-1-2006 у 14:55

Так, справді, то - фільм-ікона. І це не голосно, не високопарно сказано.

Ще додати можна: цим фільмом неабияк зросла - аж до небачених висот! - слава про "американську леґенду" - мотоцикл "Гарлі-Девідсон". Ним, власне, і досягалися оті абстрактні ідеали свободи, оте вільне життя гіпі: він, мотоцик, якраз пасував до образу свободолюбивого достойника, якому, чувакови, мало було радостей американської глибинки, і він вдихав все більше й більше повітря свободи, аж до потемніння в очах, вважай, в голові... Бо коли занадто випустити того духа свободи на волю, чимало труду тре-а буде прикласти, щоб його приборкати...
Свобода свободою, та, менше з тим, на 1/6-ій суші так не вважали: там узагалі вистачило здорового (чи так?) глузду не випускати духа на свободу. Відтак не культивувалося ані рон-н-рола, ані мотоциклів...
(Ще б я "Easy rider" подав як "Легковажний їздака"...)
http://www.allenmotorsports.com/captain.htm

Яндрух - 1-2-2006 у 13:29

Гей, хлопці, а шо таке, що не було "Ізі райдера"?

ZT - 1-2-2006 у 20:57

і мені цікаво...
хоча "Ходячий замок" дуже незла річ )

Олександр Дєдик - 3-2-2006 у 08:03

вибачайте всі хто розраховував на зроблений мною анонс:
сталось так що я володів помилковою інформацією, а коли виявилось що мав таки бути Замок Хоула то у мене не було можливості змінити афішу на сайті