Форум Рідного Міста

Де будуватися (житло за Львовом)

Vlotsk - 26-1-2006 у 14:35

Прошу шановне паньство дати хорошу пораду де би то краще побудуватися поблизу Львова. Солонка/Рудно/Зимна Вода/інші варіанти поблизу. Може хто живе чи має знайомих що живуть там. На що нарікають, що є хорошого в конкретному селі у порівнянні з іншими? Як з транспортним сполученням/комунікаціями/іншими зручностями? Наразі я схиляюсь до варіантів Солонка/Зимна Вода/Пасіки Зубрицькі.

Demyan - 26-1-2006 у 18:03

Давидів, транспорт є, дороги розчищають, землі дешевше, до міста не далеко.

Тарас Ільчишин - 26-1-2006 у 19:40

Я от якраз купляю землю з великою дачеЮ( порівняно з іншими вона велика) в Жирівці. З весни планую добудовуватись. Там досить дешеві ще ціни і до моєї кварти у Львові 10км. 5-7хв до траси.

Тарас Гулка - 26-1-2006 у 23:27

Неодноразово чув хороші відгуки про Давидів.

Demyan - 27-1-2006 у 10:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
Я от якраз купляю землю з великою дачеЮ( порівняно з іншими вона велика) в Жирівці. З весни планую добудовуватись. Там досить дешеві ще ціни і до моєї кварти у Львові 10км. 5-7хв до траси.

Але слід врахувати як там з дорогами? чи чистять взимку, звідки подається газ, чи є школи для дітей, лікарні, амбулаторії...

Тарас Ільчишин - 27-1-2006 у 14:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
Я от якраз купляю землю з великою дачеЮ( порівняно з іншими вона велика) в Жирівці. З весни планую добудовуватись. Там досить дешеві ще ціни і до моєї кварти у Львові 10км. 5-7хв до траси.

Але слід врахувати як там з дорогами? чи чистять взимку, звідки подається газ, чи є школи для дітей, лікарні, амбулаторії...


Там покищо земля дешева, газу немає, тому я буду робити практично все автономне(підігрів, вода, електрика -- це все буде тільки моє і я нікому не буду платити), лікарень немає, школи також. та й я покищо неодружений. поки я це повністю зроблю, а на це піде 2-4 роки, щоб довести все до ладу(можна все це і за рік зробити, але в тому випадку треба відразу розраховувати на 40-50тис. уе)

Василь - 27-1-2006 у 14:54

В Давидові справді дешево і близько до Сихова (4-5км), але, як це непарадоксально, важко добратись до Львова. Тому там добре тим, хто має власний транспорт

Demyan - 27-1-2006 у 16:32

Я в давидів часто їзжу - з транспортом проблем нема пряма маршрутка львів Давадиів їде до центра, є поїзд (кому вигідно в сторону вокзалу), є купа маршруток які їдуть в сторону Бібрки всі вони їдуть через давидів, інша справа треба знати графік руху, де ішо їздить

Vlotsk - 30-1-2006 у 12:30

Дивлячись на мапу виглядає на те, що до того Давидова добиратись далі ніж, наприклад, до Солонки. Або через Сихів або по кільцевій пиляти...
А як на рахунок наявності у селах каналізації/дротового телефону? Бо наскільки я пригадую спілкування за допомогою DiGiTel-а - доволі убога якість. Та і з вигрібною ямою морочитись не хотілось би...

Василь - 30-1-2006 у 13:40

Справді, до Давидова легко добратись, без проблем; а от з Давидова - тут вже проблеми виїхати, про що я вище писав. Потяг їде о 6.50 ранку, а наступний о 16.50. Маршрутки, що їдуть з Бібрики та Звенигорода до Давидова заповнені вщент, тому в Давидові рідко зупиняються. Місцева маршрутка - їде раз в годину і то як собі хоче. Я майже кожного ранку їду по трасі повз Давидів, і завжди в Давидові на зупинках (їх аж там чотири) стоїть повно людей.

Demyan - 30-1-2006 у 14:02

Маршрутка є 160, яка у будні їздить кожні 20 хвилин. Зупиняється вона в селі, тому бачити людей їдучи по трасі Ви не можете. Іноді зранку їздив сам, їздять в будні згідно графіка. Черга жива, влізти можливо. Телефони міські 270 АТС. Каналізація: є й ями є й стік, як в кого. Якщо яма викликається машина два рази в рік. І все.