Форум Рідного Міста

Як поставити ICQ в мобільному телефоні?

Ігор Баранік - 2-2-2006 у 15:14

Хто знає, пишіть сюди, або шліть мені смс. Мій номер є в інфо.

Роман Ромашка - 2-2-2006 у 15:37

Є такі Java програми для мобілок: jim, mobilicql.
Можуть деякі проблеми з налаштуванням, Дуже вибагливі до телефонів.
Яка модель телефона у вас?

Тарас Ільчишин - 2-2-2006 у 16:29

в мене implus стоїть. Але Роман Ромашка правий, треба дзнати модель телефона.

Ігор Мартинів - 3-2-2006 у 11:45

а на nokia 6230 така штука працює?

Роман Ромашка - 3-2-2006 у 12:18

Однозначно підтримує. Це ж такий нафарширований танк і ще б не підтримував.

Nazar - 3-2-2006 у 23:04

В мене стоїть Джимм.
Працює супер.
Жодних специфічних налаштувань не вимагав. Головне щоб був конект з нетом. Одне, те що я попарився, заким загадв свій пароль на асю.
Мій тел звичайно не танк, (СЕ К-750), але Джимм працює суперово.

А брав я його на форумі до мого телу, там лінк давали. Інтерфейс лише український доставляв...

KDI - 14-2-2006 у 22:33

Нокіа 6230і + Jimm - проблем немає.

Sergi Adamchuk - 15-2-2006 у 13:42

Я користуюсь іноді через вап шлюз, тоді не вимагається від телефону підтримка яви, крім того через цей вап сайт можна виходити в месенгер
wap.tjat.com

Є ще джабер клієнт http://violonix.jabber.ru/ - для джабера теж можна налаштувати шлюз в ICQ (та й у інші системи)

Ігор Баранік - 20-2-2006 у 12:53

В мене Нокіа 6020. Пришліть мені посилання на телефон у вигляді смс.

Ігор Баранік - 10-3-2006 у 14:00

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sergi Adamchuk
Я користуюсь іноді через вап шлюз, тоді не вимагається від телефону підтримка яви, крім того через цей вап сайт можна виходити в месенгер
wap.tjat.com

То можна просто зайти на той сайт і користуватися аською? Багато знімає з рахунку?

Є ще джабер клієнт http://violonix.jabber.ru/ - для джабера теж можна налаштувати шлюз в ICQ (та й у інші системи)

То є програма, яку можна встановити собі в телефон?

І якщо можна пару слів про налашнунки цих послуг на Нокіа 6020.

Андрій Моравський - 27-6-2006 у 11:37

а для Nokia 3120???
щось я з тим Джаббером намучився так і ніфіга не допетрав....
є якийсь ICQ клієнт який би в 64kb влазив?...

Роман Ромашка - 27-6-2006 у 16:00

На 3120 jimm повинен пахати. На 3100 пахав точно.

Андрій Моравський - 27-6-2006 у 16:24

шо то за JIMM такий... він же поза 100кБ ... а мідлет для мого і для багатьох Нокій - це максимум 64кБ...
може маєш якусь таку версію... то будьласка виклади... або напиши...

Роман Ромашка - 27-6-2006 у 18:46

Молодші версії шукати треба. У мене на семені S55 працював (там таке ж обмеження). От тільки версії не памятаю.

Андрій Пелещишин - 28-6-2006 у 16:19

Спробував jim на Нокія 6111
став без проблем, але не хоче конектитися :(

Роман Яремчук - 2-11-2007 у 17:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Спробував jim на Нокія 6111
став без проблем, але не хоче конектитися :(

таке деколи буває, в мене деколи треба разів 10 конектитись, щоб зайти. якщо і так не допомагає, то може пароль, номер аськи не правильний чи щось в настройках намучено

Роман Ромашка - 4-12-2007 у 16:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Спробував jim на Нокія 6111
став без проблем, але не хоче конектитися :(

Оператор який?
Надіюсь через не через ВАП ходите?

Юрко Ничик - 4-12-2007 у 20:36

Мабуть багато чого повторю, але все ж:
Перевіряєте в неті чи підтримує ваша труба Java MIDP2 якщо так, то від якого б вона не була виробника - Jimm запуститься. Тож:
+ Активовуєте у оператора послугу "Мобільний GPRS" Інтернет

+ Налаштовуєте на телефон (або замовляєте автоматичні налаштування у оператора, або диветесь їх на сайті і ручками вбиваєте в телефон

+ Якщо є можливість з’єднання компа з телефоном заходите сюди: http://jimm-icq.ru/online/0.5.2/ru/index.php і конфігуруєте під себе збірочку джима. Яякщо такої можливості немає заходите туди ж з телефону і робите те ж само

+ в принципі джим буде працювати і з дефолтними налаштуваннями, тому все що лишилося - законектитися

І тут найцікавіше. по-перше воно конектиться далеко не зпершого разу.
по друге ФІГ ЙОГО ЗНАЄ ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЗАКОНЕКТИТЬСЯ ЦЯ ЗАРАЗА ЧИ НІ, але як показує досвід якщо ви юзаєте Київстар чи Лайф -шанси що все запрацює суттєво знижуються.

Я запускав на МТС і на білайні. Все працює

Роман Ромашка - 4-12-2007 у 21:31

Про лайф то зараз взагалі нічого хорошого сказати неможу. Оптом мегабайти краще не замовляйте. Не робіть мою помилку.
Щодо КС то проблема в тому що у них ась-вась ходить через одну проксю.

Андрій Пелещишин - 4-12-2007 у 23:43

Цитата:
Оператор який?
Надіюсь через не через ВАП ходите?

- Джинс
- звичайно, не через WAP

Я вже і забив на нього, чесно кажучи

Роман Ромашка - 5-12-2007 у 15:37

Якщо думаєте тему підняти, пишіть. Постараюсь допомогти.

Ігор Баранік - 28-12-2007 у 20:24

Знайшов на мій погляд шлях з найменшими турботами. Берете пакет "лайф", активуєте послугу 100 МБ мобільного інтернету, замовляєте налаштування мобільного інтернету(Не плутати з ВАП ГПРС) для вашого телефону. Потім заходите з телефону сюди: http://www.jimm.org/downloads/. Скачуєте потрібну вам версію і користуєтеся.

Ярема П. - 29-12-2007 у 00:27

Мені версія з сайту постійно вилітала. Поставив з http://www.getjar.com, і все решту теж.

Ігор Баранік - 29-12-2007 у 21:18

То може не всі телефони підтримують твою версію. А моя для більш простих моделей. Щодо джим, то там в налаштуваннях підключення потрібно ставити всі три галочки і буде ок!

Ярема П. - 29-12-2007 у 21:47

Так там власне прикіл в тому, що вибирає версію скомпільовану під конкретну модель телефона. Під мою 6103 ті що оригінальному сайті взагалі не хотіли йти. А з того пішло. Я ще й доставив гугл-мейл, Толконавт (гугл-чат), ssh-клієнт і ще купу потрібного.

Роман Ромашка - 29-12-2007 у 23:35

Не хотіла йти, могла бути рична в неправильних налаштуваннях. У мене в свій час з тим була проблема.
Щодо настройок:
Сервер: login.icq.com
Порт: 5190
Тип підключення: Socket
Підтримувати зєдання (Pernament connect): так
Таймаут піга: 120
Підключатись автоматично: ні
Безпечний вхід: так
Асинхронна передача: так

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Знайшов на мій погляд шлях з найменшими турботами. Берете пакет "лайф", активуєте послугу 100 МБ мобільного інтернету,
Це скільки мегабайт тексту треба натайпити?

Ярема П. - 29-12-2007 у 23:38

Налаштування в мене такі самі. Але в мене злітала сама аплікація, вішався телефон.

Роман Ромашка - 29-12-2007 у 23:40

Це скоріш за все проблема в телефоні. Дивився в список. Вашого телефона нема ні в першому ні в другому списку. Тобто не факт що працює.
Замітив що найбезпроблемнішими телефонами для хробака, є мотороли.

Ігор Баранік - 30-12-2007 у 21:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Не хотіла йти, могла бути рична в неправильних налаштуваннях. У мене в свій час з тим була проблема.
Щодо настройок:
Сервер: login.icq.com
Порт: 5190
Тип підключення: Socket
Підтримувати зєдання (Pernament connect): так
Таймаут піга: 120
Підключатись автоматично: ні
Безпечний вхід: так
Асинхронна передача: так

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Знайшов на мій погляд шлях з найменшими турботами. Берете пакет "лайф", активуєте послугу 100 МБ мобільного інтернету,
Це скільки мегабайт тексту треба натайпити?

То є мінімальний розмір трафіку. В мене за місяць приблизно 20 МБ використовувалося.

Роман Ромашка - 31-12-2007 у 01:03

Я зараз тимчасово працюю у Вінниці і пробував заюзати 100 МБ. Мені вдалось заюзати 30МБ і після цього в мене нерви не витримали і переліз на яйця. То здавалось що пересів на Ферразі з Запорожця.
Аську під лайфом не юзав. Лише одного разу в дорозі для тесту покриття Вінниця - Київ. Мало того зєднується з разу 3го в кращому випадку, так ще й часто злітає. Першому дуже сильно здивувався. А ще мені сподобалсь "магічна" тарифікація.

Колись дивився скільки інету заюзав на Білайні, то максимум було 400 КБ. Коли їхав в поїзді до Львова і часто покриття злітало. Навіть якщо там то щось дивно як можна 30 МБ настукати. Дуже дивно. Тим більше цілий день на мобільній асі на 10ти клавішах можна пальці поламати.

І ще в мене є питання: аська під Віндузу мобільну 5ту (тел. Motorola Q) може хтось порадить. Пробував квіп. Єрунда повна.

Тарас Ільчишин - 31-12-2007 у 11:01

я постійно користуююсь аською на телефоніі крім того користуююсь саме лайфом )). Кодного місяця замовляю 100мб і використовуюю може 20, але то все таке, бо коли користувався київстаром, білайном, то виходило за тиждень ті самі гроші, що плачуза місяць. Був вертався машиною з києва, то в мене після Рівного жодного разу не вибило ). Як клієнт наразі використовуюю квіп, а до того користувався стасею, але вона в мене перестала працювати і взяв перше, що потрапило під руку.

Роман Ромашка - 3-1-2008 у 17:03

Квіп не хочу. Це занадо параноїдально бачити хто читає твій стутаус.

Тарас Ільчишин - 3-1-2008 у 17:59

от якраз на мобільному квіпі того немає

Юрко Ничик - 4-1-2008 у 00:12

а в звичайному легко відключається)

Роман Ромашка - 9-1-2008 у 17:33

В любому випадку, хотілось би розглянути і інші варіанти. Найшов ще mchat. Доволі непоганий варіант.
Ще є Agile, але він платний.

Роман Ромашка - 15-1-2008 у 20:04

Зупинbвся на mChat.