Форум Рідного Міста

Меблі

Тарас Ільчишин - 3-2-2006 у 22:33

Чи є тут люди, які займаються меблями?

Hanor Narasson - 4-2-2006 у 11:22

А що саме цікавить? Бо я скоро припиняю;) ремонт і вже також думаю про нові меблі.

Тарас Ільчишин - 4-2-2006 у 13:15

для мене робити меблі - це хобі. От зараз я якраз вирішив зробити собі новий журнальний столик. Побачив я його на базарі і ціна цого була там 540грн, а собівартість його виходить біля 200. В ньому основна фішка, що основа з дсп, а верх зі шкла. Він кріпився за допомогою ніжок з присосками. я облазив половину Львова і ніде не зміг такого знайти.

))) ремонт я припинив. Мені це зїло півроку життя, зато тепер в хату любо зайти.

Hanor Narasson - 4-2-2006 у 14:48

Щасливчик... У мене вже третій рік будова:rolleyes:

А присоски між чим і чим?

Тарас Ільчишин - 4-2-2006 у 15:08

це я ремонт в квартирі зробив, а будова мене цього року чекає.

потрібні ніжки, щоб прикріпити з одної сторони до дерева, а з другої до шкла

dr.Trollin - 4-2-2006 у 18:20

написав би вчора - сьогодні б вже мав.
але позаяк я вже у Львові...

-1- спробуй подивитися не за Приссавками, але ж за Гачками на рушники з приссавками - гачок викинув, і.
-2- автобазар -- глянути що подешевше з ПОТУЖНИМИ приссавками.
або б/у приссавки найти.

Тарас Гулка - 4-2-2006 у 21:30

Я свого часу теж деякі меблі до хати робив сам. Всі дрібні деталі брав у магазині "Все для меблів".
Основний магазин-гуртовня біля АС-2 на Б.Хмельницького. Якщо їхати по Хмельницького до кільця, то десь метрів за 200 перед кільцем, там видно. Або тих же 200 м. від автостанції.
Рекомендую завітати. Вибір шикарний. Можна знайти все що завгодно.

Тарас Гулка - 4-2-2006 у 21:39

Доречі про меблі. Рік тому брав багато меблів. Обставляв всю хату. Кухню брав у Стрию. Там є представництво Івано-франківської фабрики. Супер якість за помірними цінами. Доробляють, переробляють, підганяють під замовника все що забажаєте.
З доставкою зі Стрия вийшло дешевше ніж у Львові :)
У мені треба було стандартну кухню з невеликими змінами. У Львові у жодному магазині не захотіли робити ці зміни. У Стрию без проблем.
Такщо рекомендую.

Тарас Ільчишин - 4-2-2006 у 21:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Я свого часу теж деякі меблі до хати робив сам. Всі дрібні деталі брав у магазині "Все для меблів".
Основний магазин-гуртовня біля АС-2 на Б.Хмельницького. Якщо їхати по Хмельницького до кільця, то десь метрів за 200 перед кільцем, там видно. Або тих же 200 м. від автостанції.
Рекомендую завітати. Вибір шикарний. Можна знайти все що завгодно.


І там також був, і на Південному всюди, і в Дімексі, і в БЕЕМі

Тарас Ільчишин - 4-2-2006 у 21:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від dr.Trollin
написав би вчора - сьогодні б вже мав.
але позаяк я вже у Львові...

-1- спробуй подивитися не за Приссавками, але ж за Гачками на рушники з приссавками - гачок викинув, і.
-2- автобазар -- глянути що подешевше з ПОТУЖНИМИ приссавками.
або б/у приссавки найти.


Мені треба, що б воно виглядало. Завтра поїду і ще раз подивлюсь, що вони точно там використали.