Форум Рідного Міста

Послуги відеозйомки та монтажу

Василь Яворський - 8-2-2006 у 16:16

Надаю послуги по відеозйомці весіль, випускних вечорів та інших урочистостей. Проводжу художній монтаж. Виготовлення DVD-дисків з анімованим меню, а також відеокасет. Після закінчення робіт є можливість викупити "сирий" матеріал за ціною касети (miniDV). Можливе проведення робіт по перекодуванню VHS в DVD (mpeg4) або DVD в VHS, перемонтаж старих відеоробіт з подальшим виготовленням DVD.
Ціни на всі роботи помірні. Якість висока.
Звертатися через форум, ю2ю.

Громов Сергій - 9-2-2006 у 15:09

Приймається до уваги :)

Тарас Ільчишин - 9-2-2006 у 19:07

також таке роблю. покищо правда тільки з мінідв працюю, але в найближчому часі хочу також взяти і аналогову карту.

ТО Василь Яворський: яким софтом користуєтесь.

Василь Яворський - 10-2-2006 у 10:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
також таке роблю. покищо правда тільки з мінідв працюю, але в найближчому часі хочу також взяти і аналогову карту.

ТО Василь Яворський: яким софтом користуєтесь.


Взалежності для чого, є софт для монтажу, є для каптурення, є для рендерінгу ДВД, є для анімації, є для спецефектів, є для композитінгу... Вибір софта для кожнгої з задач є виключно персональним, одним подобається Adobe іншим Sony, ще комусь Canopsus, Pinacle чи Ulead. Я користуюся всім потроху.

Тарас Ільчишин - 10-2-2006 у 11:05

пробував всі цим користуватись і в результаті зупинився на пінаклі. Ще можна в віртуал дабі робити. був в мене кодек, за допомогою якого захвачений матеріал в дв форматі можна було перекодовувати в віртуал дабі. це в тому випадку, якщо людині треба в аві-форматі мати. двд менюшки в пінаклі в мене не виходять, а в неро вийшли, хоча я ними практично не користуюсь, бо все це роблю для себе або для моїх знайомих.

Василь Яворський - 10-2-2006 у 11:44

Віртуал Даб я використовую тільки для рендерінгу в mpeg4, ну і часами (коли займаюсь перемонтажем не мною знятого відео) для очистки від зайвих шумів. Пінаклом практично не користуюся, надаю перевагу Соні Вегасу або Адобівському Прем"єру. ДВД оформляю окремими спеціалізованими прогами, неро використовую виключно для запису....
Але софт то тільки частина справи. Багато важить знімальне обладнання (і не тільки камера). Світло, мікрофон, штатив - з цього починається нормальне відео. Ну і звичайно відчуття кадру, вміння використовувати різні плани.

Тарас Ільчишин - 10-2-2006 у 14:27

Мені мікрофона, світла наразі не треба , бо я цим професійно не займаюсь і мабуть не буду. Це все тільки для себе. Якими прогами робити менюшки, якщо не секрет? Бо бачив в знайомого двдішку з програмами для монтажу і може там щось є.

Василь Яворський - 10-2-2006 у 14:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
Мені мікрофона, світла наразі не треба , бо я цим професійно не займаюсь і мабуть не буду. Це все тільки для себе. Якими прогами робити менюшки, якщо не секрет? Бо бачив в знайомого двдішку з програмами для монтажу і може там щось є.


Вибір просто колосальний. Від і до. Той же пінакл вміє досить не погано робити менюшки. А крім нього є і є... найкраще зходіть на радіобазар, знайдіть розкладки з піратським софтом (бажано на ДВД, там вибір більший) і перечитайте, що там за програми. По черзі встановлюйте і пробуйте, натикнетеся на те, що найбільше влаштовує.

Тарас Гулка - 10-2-2006 у 22:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
. Якими прогами робити менюшки, якщо не секрет? Бо бачив в знайомого двдішку з програмами для монтажу і може там щось є.


Вибір дійсно величезний. Я особисто використовую Пінакл. Окрім цього зараз з'явились різноманітні продукти від Nero. Зокрема PowerProducer із пакету CyberLink Multimedia . Окрім традиційних можливостей запису є фукції перекодування, редагування ДВД, створення меню та багато іншого.

Згідний із Василем - треба експерементувати і вибрати що більше до вподоби

Нормалайзер - 12-2-2006 у 20:07

Цитата:
Можливе проведення робіт по перекодуванню VHS в DVD (mpeg4) або DVD в VHS, перемонтаж старих відеоробіт з подальшим виготовленням DVD.
Ціни на всі роботи помірні. Якість висока.


а конкретніше?

є приблизно 20 годин ВХС. Скільки коштуватиме перегнати їх в ДіВіДі? І чи переганяється тільки в мпег4?

Василь Яворський - 14-2-2006 у 10:57

Цитата:

а конкретніше?

є приблизно 20 годин ВХС. Скільки коштуватиме перегнати їх в ДіВіДі? І чи переганяється тільки в мпег4?


Вартість перегону до 30 грн/година, чим краще зображення на ВХС - тим дешевше. В мпег 4 без проблем на ціну не впливає. Але треба для початку бачити яка якість зображення на тому ВХС, за геть погані не дуже хочеться братися.