Форум Рідного Міста

Завтра до Львова приїзджає Єхануров

Андрій Пелещишин - 9-2-2006 у 09:00

Буде в Політехніці
Сходжу, послухаю.
Враження (якщо такі взагалі будуть) напишу тут.

Тарас Задорожний - 9-2-2006 у 11:00

Я теж туди намилився.
Минулого тижня Єхануров читав лєкцію в Могилянці. Так відгуки моїх друзів були у більшості випадків негативні.
Прем"єр представляв програму уряду. Нарікають, шо вона абсолютно нездала. Цікаво, чи розповідатиме він нам те саме...

Тарас Гулка - 9-2-2006 у 20:33

Кажуть будуть давати Єханурову почесного професора економіки. Подивимось.

Юрій Сєров - 10-2-2006 у 00:57

Цитата:
Нарікають, шо вона абсолютно нездала.

Особисто я, сумніваюся, що зможу добре оцінити програму...
Але також хочу піти послухати.

Олександр Чорнобиль - 10-2-2006 у 09:12

А я вітаю з приїздом Єханурова всіх львівських водіїв. Веселої вам п"ятниці! :D:D:D

Тарас Гулка - 10-2-2006 у 22:16

Був. Поговорив. Отримав почесного професора.

Основну увагу приділив газу, острові Тузла, патріотизму. Закликав економніше використовувати газ та генерувати ідеї яких бракує уряду :)

Хоча якщо чесно, я очікував від нього почути щось про освіту. Які плани реформування, які прогнози стосовно зарплати та стипендії на цей рік і т.д. все ж таки зібралися освітяни.

Про освіту згадав тільки в тому розрізі, що в основному молодь не хоче залишатися працювати у навчальних закладах, і знову ж закликав пропонувати свої ідеї із цього приводу.

vovka - 10-2-2006 у 23:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
А я вітаю з приїздом Єханурова всіх львівських водіїв. Веселої вам п"ятниці! :D:D:D

Нібито чогось такого сьогодні не помітив.. Хіба світлофори повиключало чогось на півдня і так і залишили без ДАІ їх.

Андрій Пелещишин - 11-2-2006 у 09:48

Мені не сподобалося.
Хоча чоловік виступав "живо", але якось безсистемно, за думкою було важко прослідкувати, перестрибував з теми на тему, але завжди закінчував енергозбереженням. Час від часу переходив без потреби на підвищені тони.
Безглуздо на мою думку звучала пропозиція до молоді їхати розважати рибалок на Тузлі. Бо це чи не єдине, що бракує щоби острів був українським.
Повністю погоджуюся з Тарасом Гулкою
Як завжди, як робити то "ми повинні усі разом", як вибирати "то 2 українці - 3 гетьмани", як про НАТО - то Україна недостатньо представляє себе в Брюселі (як так і не зрозумів, то друга людина в державі виступала, чи хто? Візьми і пошли не 8 чоловік а 80 - які проблеми?)
Традиційні фрази "я знаю кому належать ті будиночки, але не скажу".

Набридло!

З нових перлів це послідовно дві тези (справді послідовно, без секундної паузи)
1. Потрібно відібрати землю в великих землевласників
2. Приватна власність то святе, влада забула будь-які думки про реприватизацію

От і розумій як хочеш.

Було і трохи самолюбовання. Типу "я український яструб".

До позитивних вражень - пунктуальність прем'єра.

Юрій Сєров - 11-2-2006 у 18:23

Виступ справді "так собі".
Фраза, про те що Єхануров любить кризи, бо з них треба виходити - розсмішила.
Згідний з попередніми постами, що газу було забагато, в той же час майже нічого про освіту...
Хоча мушу сказати, що Єхануров - один з небагатьох політиків, який викликає в мене симпатію.
Відносно водіїв - пізно ввечері, була перекрита вулиця Гвардійська, причому даїшники(ми їхали від монументу Слави) направляли прямо, що гуртожитків, вїзду на Сахарова чи ще кудись звідти немає. Яяк наслідок мусіли зробити коло і їхати назад.

Андрій Пелещишин - 11-2-2006 у 20:26

А ще не сподобалося, що Куйбіду притягнув зі собою.

Юрій Сєров - 11-2-2006 у 20:45

Ну то швидше ні "зі собою", а пхає "перед собою", разом з НСНУ