Форум Рідного Міста

Скільки нагород здобуде наша збірна на Олімпіаді в Турині

Юрій Сєров - 11-2-2006 у 18:38

Сьогодні розпочалися змагання.
З того, що бачив нашим буде важкувато розраховувати на нагороди в чоловічому біатлоні і лижних гонках...
Голосую за нуль.

Олександр Чорнобиль - 13-2-2006 у 08:52

Проголосував за одну - думаю хтось та й вистрілить (хоча б та саночниця, що прапор несла).

Captivitas - 13-2-2006 у 12:12

проголосував за дві. Може щось справдиться :)

Роман Голощук - 13-2-2006 у 17:03

М-да, мало оптимістів у наших на Олімпіаді :(

P.S. Я сам проголосував за 1 медаль (зараховую себе до оптимістів) :)

Тарас Задорожний - 13-2-2006 у 18:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
М-да, мало оптимістів у наших на Олімпіаді :(


Тут проблема не в оптимізмі. Якшо дивитись реалістично, то в зимових видах спорту у нас явно проблеми...

Маючи прекасну базу в Карпатах, не чув я шось про наших гірськолижників абсолютно нічого впродовж останніх п"яти років.... Тут потрібно працювати...

Хтось шось чув про зимовий спорт для дітей у Галичині? Розкажіть... Бо я знаю, шо колись була школа саночників... Але чи вона ше є?

Hanor Narasson - 13-2-2006 у 19:24

Школа саночників у Львові є. То такий трохи парадоксальний варіант, що "як навчитеся плавати, то в басейн води налиємо" :o Санна траса в Україні є одна, здається в Кременці. Правда, зараз на вул. Княгині Ольги збудували "стартову ділянку" траси. Надіюся, що зі стартом у наших все буде ОК, а далі - як пан Бог дасть...:lol:

Щодо лижників-бігунів - то таких шкіл є здається три: в Брюховичах, в Пустомитівському районі і в Сколівському районі. Ніяких особливих досягнень в лижних перегонах протягом останнього десятиліття не спостерігалося, хіба окрім Романа Лейбюка.

З біатлоном ще цікавіше. Єдина школа є в Новояворівську. Рівень досить непоганий, в усякому випадку на Чемпіонати Європи їздять. Але... маємо в Україні таку біду, як футбол:baddevil: От вирішили свого часу в тій школі відкрити футбол... Грає та команда АЖ в чемпіонаті Львівщини, і то, здається, не в першій лізі того чемпіонату. А от грошей на її утримання йде самі знаєте... Ясно, що бюджет школи і на біатлон і на футбол єдиний і не "гумовий":baddevil:

Юрій Сєров - 13-2-2006 у 22:19

Думаю проблема не стільки в футболі як в дороговизні зимових видів спорту.
Трампліни, санні траси і т.д. дуже дороге задоволення.
Знаю, стрибками з трампліну займаються в Ворохті і Надвірній, є навіть літні трампліни.
Батлонна база, назву забув (колишня база СКА).
Школа саночників - біля сходів 11 гуртожитку НУЛП (зимою катаються).
Цитата:
Щодо лижників-бігунів - то таких шкіл є здається три: в Брюховичах, в Пустомитівському районі і в Сколівському районі. Ніяких особливих досягнень в лижних перегонах протягом останнього десятиліття не спостерігалося, хіба окрім Романа Лейбюка
.
А Валентина Шевченко?
Роман Лейбюк по-моєму з франківщини, правда це не заважає йому давати інтерв'ю російською :(.
До речі, якщо я правильно зрозумів, одна з наших надій, прапороносець саночниця Якушенко перевернулася з санками, зазнала травми і припинила боротьбу.... :(
В біатолоні глухо. Всі спортсменки кажуть, що тяжко бігти. Я їм вірю, що тяжко, але інші перемагають і скаржаться...

Hanor Narasson - 14-2-2006 у 11:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Думаю проблема не стільки в футболі як в дороговизні зимових видів спорту.
Трампліни, санні траси і т.д. дуже дороге задоволення.
...


Якщо б хоч десяту частку того, що бюджети витрачають на футбол пустити на зимові види... Але то я розмріявся... Рагульня цього не допустить, бо футбол - "то всьо!"

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Школа саночників - біля сходів 11 гуртожитку НУЛП (зимою катаються). ...

То не школа. Школа на вул. Ломоносова. Біля гуртожитків (напевне) якраз саме ота стартова естакада і (якщо досить снігу) також тренери вручну (!) ліплять (!) жолоб з парою віражів.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Роман Лейбюк по-моєму з франківщини, ....


Ну, спортсмен з таким іменем-прізвищем років 10 тому на Львівщині був, хоча і ім'я і пізвище не дуже рідкісні. Якщо то не він - то тим гірше для львівських шкіл:(. Тут ще слід звернути увагу на те, що не обов'язково спортсмен виступає за ту область, яка його "виховала". Одна з біатлоністок свого часу виступала за Львівщину, хоча сама з Росії.

Юрій Сєров - 14-2-2006 у 12:24

Цитата:

Біля гуртожитків (напевне) якраз саме ота стартова естакада і (якщо досить снігу) також тренери вручну (!) ліплять (!) жолоб з парою віражів.

Ні то не є стартова естакада. Стартова есткада нагадує дитячу гірку (колись були на майданчиках) довжиною метрів 15-20. Знаходиться десь в тому ж районі

Hanor Narasson - 14-2-2006 у 15:46

В газетах писали, що естакаду збудували на території ЛУФК - я ще не бачив.

Юрій Сєров - 15-2-2006 у 00:28

Хоч якась втіха. Слабенька правда...

Лудан спромоглася на шосте місце

champion.com.ua, 14.02.2006, 20:15

У четвертий день олімпійських ігор в Турині українські спортсмени показали свій поки найкращий результат. У змаганні саночниць українка Лілія Лудан за підсумками чотирьох спроб зайняла шосту сходинку, що є кращим результатом серед українських олімпійців в Турині.

Відзначимо, що після першої та другої спроби Лудан посідала сьому позицію. Ще одна українка Наталія Якушенко після першої спроби випала із санок і травмувалася, знявши зі змагань.

Повний комплект нагород в санях вибороли спортсменки з Німеччини. Сілке Отто стала олімпійською чемпіонкою. Срібло в Сілке Краусхар та бронза в Тетяни Хефнер.

Шкода Якушенко...

Юрій Сєров - 15-2-2006 у 00:40

Цитата:
В газетах писали, що естакаду збудували на території ЛУФК - я ще не бачив.

Бачив то Тв. Нічого особливого (мабуть не розуміюся), я думав, що то щось значно масштабніше... :rolleyes:

Тарас Задорожний - 15-2-2006 у 10:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хоч якась втіха. Слабенька правда...

Лудан спромоглася на шосте місце



Сильно побоююся, що це і буде найвищим досягненням українців на цій олімпіаді.

Нині переглядав одну газетку, то там написано від імені нашого НОК, що сподіваємось на 5 медалей... Я ніяк недопру де вони їх угледіли... Хіба, кожне реальне потрапляння в десятку вважати потенційною медаллю

Олександр Чорнобиль - 15-2-2006 у 11:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Думаю проблема не стільки в футболі як в дороговизні зимових видів спорту.
Трампліни, санні траси і т.д. дуже дороге задоволення.


І дуже зле, коли на то витрачаються гроші платників податків. :mad: На біса воно мені?! За мої гроші щось будують, хтось їздить на олімпіади, а я потім дивлюсь ТВ і навіть не маю чим пишатись! Я від сьогодні категорчино проти державних видатків на підтримку спорту. На фізичну культуру - будь ласка, бо гроші вкаледені в розвиток фізкультури дозволяють вже через кілька років економити на видатках на охорону здоров"я. І позвільняти до біса половину чиновників з Держкомспорту чи як воно там! :mad:

Вибачайте за частковий офтоп і гнівну форму.

Юрій Сєров - 15-2-2006 у 13:27

Цитата:
хтось їздить на олімпіади

Хто саме їздить - недавно розповів Бродський. :mad:
А стостовно спортсменів - можливо справді ці гроші краще направити на розвиток фізичної культури. Наприклад поремонтувати/побудувати у Львові басейн. Я б час від часу ходив, а по великому рахунку нема куди...

Hanor Narasson - 15-2-2006 у 14:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Думаю проблема не стільки в футболі як в дороговизні зимових видів спорту.
Трампліни, санні траси і т.д. дуже дороге задоволення.


І дуже зле, коли на то витрачаються гроші платників податків. :mad: На біса воно мені?!


А футбол?:sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing:

Hanor Narasson - 15-2-2006 у 15:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
І дуже зле, коли на то витрачаються гроші платників податків. :mad: На біса воно мені?! За мої гроші щось будують, хтось їздить на олімпіади, а я потім дивлюсь ТВ і навіть не маю чим пишатись! Я від сьогодні категорчино проти державних видатків на підтримку спорту. На фізичну культуру - будь ласка, бо гроші вкаледені в розвиток фізкультури дозволяють вже через кілька років економити на видатках на охорону здоров"я.


А поясніть, будь-ласка, що то таке: "фізична культура"?:baddevil: І чим вона відрізняється від спорту?

Зокрема:
- футбольна команда (з "лоботрясів" віком років 18-22), яка грає у 3-й лізі чемпіонату області - то фізкультура, чи спорт?

- а "міжнародний легкоатлетичний пробіг Шрі Чен Моя?":lol:

Юрій Сєров - 16-2-2006 у 00:14

Олімпіада 2006. В українця Язвінського травма спини та струс мозку

champion.com.ua, 15.02.2006, 21:31


Як ми вже повідомяли у змаганнях із санного спорту 19-річний Роман Язвінський одержав травму. За повідомленням сайту http://www.sports.com.ua в українця струс мозку й травма спини.

Роман Язвінський разом з Олегом Жеребицьким не змогли пройти останній віраж у змагані двійок. Сани наших хлопців викинуло під козирок, розгорнуло, але Олег і Роман змогли втриматися на санях і доїхати до фінішу. Вірніше сказати управляв саньми в цей момент Олег, тому що Роман від удару головою об лід знепритомнів.

Про те, що з нашим екіпажем трапилося щось серйозне стало ясно через кілька хвилин після фінішу. До Олега й Романа кинулися рятувальники швидкої допомоги, а співробітники траси спішно почали натягати над нашими спортсменами тент, щоб фотографи й репортери не змогли знімати зламані сани й травмованого Романа.

Нагадаємо, що в цій гонці інший наш екіпаж у складі Андрія Кіся та Юрія Гайдука посіли на фініші 14-те місце.

Які там медалі. Живі щоб всі вернулися...

Олександр Чорнобиль - 16-2-2006 у 10:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А поясніть, будь-ласка, що то таке: "фізична культура"?:baddevil: І чим вона відрізняється від спорту?

Зокрема:
- футбольна команда (з "лоботрясів" віком років 18-22), яка грає у 3-й лізі чемпіонату області - то фізкультура, чи спорт?

- а "міжнародний легкоатлетичний пробіг Шрі Чен Моя?":lol:


Фізична культура - це той басейн який згадав пан Юрій (за умови що він буде загальнодоступним), стадіон на який ви з друзями приходите побігати в футбол, або каток, який взимку заливають на придатній території. А спорт починається там, де для участі в змаганнях потрібно потратити більше грошей, ніж ти можеш. Ото тим лоботрясам, які грають в чемпіонаті області (для довідки - там нема 3-ї ліги), вже потрібні гроші, щоб доїхати 15 раз на сезон в інший район. Так що то - спорт. А грали б вони між собою ввечері на ящик пива - була б фізкультура. :D

Тому до футболу у мене точнісінько таке ж ставлення, як і до інших видів спорту. Най бізнесмени спонсорують - воно потім повертається фінансово:
http://sportoboz.com.ua/news/2006/2/16/22551.htm

Про пробіг я щось не в"їхав, вибачайте. ;) Але якщо він міжнародний, то ... див. вище. ;)

Hanor Narasson - 16-2-2006 у 13:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
...спорт починається там, де для участі в змаганнях потрібно потратити більше грошей, ніж ти можеш. ...


Ну, я наприклад, знаю двох таких цікавих "фізкультурників" (зараз вже колишніх) - це Принц Монако (бобслеїст) і Принцеса Анна (кіннотництво). "Фізкультурники" - тому що не "спортсмени" бо гроші на участь в олімпіадах мали власні :lol::lol::lol:, і грошей тих їм вистачило. :baddevil:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Думаю проблема не стільки в футболі як в дороговизні зимових видів спорту.
Трампліни, санні траси і т.д. дуже дороге задоволення.


І дуже зле, коли на то витрачаються гроші платників податків. :mad: На біса воно мені?! За мої гроші щось будують, хтось їздить на олімпіади, а я потім дивлюсь ТВ і навіть не маю чим пишатись! Я від сьогодні категорчино проти державних видатків на підтримку спорту. ...


От скоро будете мати можливість щось в цьому напрямі поміняти.

Подивіться, до якої партії належить колишній президент Національного Олімпійського комітету;), до якої належав теперішній;) (тепер безпартійний). Подивіться ще, в яких партіях є тренери збірних України:lol:, а також власники і керівництво спортивних клубів, особливо тих „багатших”, які можуть „купити” спортсмена за суму з багатьма нулями.:baddevil:
Так от, за ті партії не голосуйте!

vovka - 16-2-2006 у 14:08

Маємо першу медаль.
Бронза в біатлоні в спринті на 7.5 км. Лілія Єфремова.
Чесно сказати - взагалі не сподівався..

Олександр Чорнобиль - 16-2-2006 у 14:43

Я сподівався! Бо ж проголосував за одну медаль :P
Мені одразу згадалась Зубрилова, навколо зміни громадянства якої було стільки галасу. Вон, між іншим з тих пір нічогісінько не виграла. Сьогодні, вона була лише п"ятою, а КОЛИШНЯ РОСІЯНКА Єфремова принесла Україні медаль. Мабуть, не так вже й зле, що Зубрилова пішла... ;)

Dmy - 16-2-2006 у 19:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Мені одразу згадалась Зубрилова, навколо зміни громадянства якої було стільки галасу. Вон, між іншим з тих пір нічогісінько не виграла. Сьогодні, вона була лише п"ятою, а КОЛИШНЯ РОСІЯНКА Єфремова принесла Україні медаль. Мабуть, не так вже й зле, що Зубрилова пішла... ;)

Саме з огляду на Зубрилову слід згадати, що Єфремова не лише "КОЛИШНЯ РОСІЯНКА", а і, що особливо приємно - "КОЛИШНЯ БІЛОРУСКА". Незлецький ченч відбувся! :P ("Вона шукала себе" (П. Яценко, "Повернення придурків" :lol: ))
А насправді вона чувашка, здається.
Лілі головне було стріляти вдало, бо вона цього геть не уміє. Може вітер допоміг - кулі, що в "молоко" летіли, здував у мішеньку?;)

Щодо медалей, то песимістів (зокрема, з десяток на ФоРуМі) присоромлено (як на мене, вони з того тільки тішаться)!
Я теж голосував за 1 медаль, але тепер також дюжо хочу ся присоромити. Маємо ще надію.

Тарас Задорожний - 16-2-2006 у 19:50

Мене дуже радує факт наявності першої медалі. Хоча, я один з тих песимістів, які не надіялися на жодну, але як раніше написав Dmy, я дійсно сі дуже тішу з того. Ваші слова та Богу в вуха! Було б добре, якби медалей побільшало :sing: :sing: :sing:

Юрій Сєров - 17-2-2006 у 12:12

І мене звісно радує! І я також песимістично дивився на шанси нашої збірної. Можливо, старію. ;)
Але, думаю, що випадковості в цій медалі більше ніж закономірності, хоча це не применшує заслуги Єфремової!

Павло Жежнич - 17-2-2006 у 14:00

Є ще шанс отримати медаль на шорттреку?

Юрій Сєров - 17-2-2006 у 16:48

Цитата:
Є ще шанс отримати медаль на шорттреку?

Та його ніби ніколи й не було...
Та є Єфремова буде мати шанси в гонці переслідування, але потрібно і надалі добре стріляти.
Ну і танцюристи наші.

Dmy - 17-2-2006 у 19:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
думаю, що випадковості в цій медалі більше ніж закономірності, хоча це не применшує заслуги Єфремової!

Випадковість - на випадковість: у Якушенко були шанси, але труба в Турині якась дивна - народу повилітало чи не більше, ніж на всіх попередніх Олімпіадах разом. Хоча... 4-5 місце вона би мала, а от як із трьома німкенями боротися, я щось слабо уявляю.
А Ліля, як з'ясувалося, справді чисто відстріляла. На диво :o.
Щаслива випадковість саме у цьому. А на лижах вона завжди швидко каталась.

Коли я прогнозував 1 медаль, то сподівався саме на танці (див. споріднений тред). Тому і тепер усе ще сподіваюсь на "перевиконання прогнозів".

Юрій Сєров - 18-2-2006 у 16:20

В танцях після обов'язкової програми Грушина/Гончаров займають 5-е місце.
Євремова нині в гонці переслідування опустилася на 5 позицій. Зрештою те саме зробили й інші призери, вдруге повторити подвиг їй не вдалося - підвела стрільба. Буде ще естафета.
Загалом шансів зачепитися ще хоч за одну медаль малувато...

Юрій Сєров - 20-2-2006 у 23:44

Протягом години стане відомо чи будемо мати ще одну медаль...

Юрій Сєров - 21-2-2006 у 00:21

Є! Маємо другу бронзу!!!!!!!!! :) :sing::sing::sing:


P.S. Наділи нашим на шию бронзу, заграли "Саюз нєрушимий" для решти ;)
P.P.S.Думав, що будем зовсім без медалі. Який я все ж таки песиміст... Можливо ще не всі оптимісти проголосували і пункт "більше" отримає хоч один голос.

Тарас Ільчишин - 21-2-2006 у 09:54

я так і знав )). недаром за 2 голосував

Captivitas - 21-2-2006 у 17:50

теж зі сподіваннями віддав голос за дві медалі. Таки справдилося !!!
Так тримати!!!

Олександр Чорнобиль - 21-2-2006 у 17:59

Був сьогодні в біатлонній естафеті момент, коли зажевріла надія на ще одну бронзу - на третому етапі, після другої стрільби Коробейніков був четвертим... Але швидкість підкачала і в результаті законне сьоме місце. :(

Captivitas - 16-3-2006 у 17:58

Наші параолімпійці "виправили" ситуацію з нагородами: приймаючи участь у лише, здається, чотирьох видах змагань вже заробили 19 нагород.