Форум Рідного Міста

Спортивні комплекси Львова

ПроцьМаріанна - 20-2-2006 у 20:12

Розкажіть/порекомендуйте спортивні клуби чи комплекси, що відносяться до кращих у Львові. Може хтось знає про СКА. Я була в Євроспорті, що на площі Є.Петрушевича біля Шота Руставелі -- мені сподобався, але трошки незручно з транспортом і він здається трохи перевантаженим.

Найбільше цікавить басейн, хоча потрібні також аеробіка/фітнес.

Дякую

Demyan - 21-2-2006 у 09:47

А от з басейнами якраз проблема. Єдиний більш менш нормальний - біля СБУ, там воду міняють і т.д. але іза рідкості такого у Львові можна попасти в натовп людей, тоді в 25 метровому басейні навряд чи зможете поплавати.

ПроцьМаріанна - 28-2-2006 у 21:01

І, все-таки, записалась у Євроспорт. Поки-що там досить непогано.

Тарас Задорожний - 28-2-2006 у 22:29

Згоден. Євроспорт є балансом ціни та якості. Досить непогані умови. І басейн є :)

Odarka - 1-3-2006 у 12:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від ПроцьМаріанна
І, все-таки, записалась у Євроспорт. Поки-що там досить непогано.


Де і на якій вулиці знаходиться і якщо можна ціну:) Дякую!

Юрій Сєров - 1-3-2006 у 14:54

Цитата:
Де і на якій вулиці знаходиться і якщо можна ціну:) Дякую!


Цитата:
ПроцьМаріанна : Я була в Євроспорті, що на площі Є.Петрушевича біля Шота Руставелі -- мені сподобався, але трошки незручно з транспортом і він здається трохи перевантаженим.


Цін точних не знаю. Але дорого. За басейн ціна в місяць (за словами знайомого) десь як 5-10 концертів МП... :baddevil:

Для "платинових" юзерів (ходиш коли хочеш і на скільки хочеш часу) дуже дорого.

Тарас Ільчишин - 1-3-2006 у 19:17

влітку було так: з 10-14год -- 120грн
цілий день -- 300грн.

Цілий день мається на увазі приходиш коли хочеш.

Коли заходиш туди, то можеш не тільки в басейн йти, а в будь-який інший зал.

Тарас Задорожний - 1-3-2006 у 19:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Де і на якій вулиці знаходиться і якщо можна ціну:) Дякую!

Ціну тобі назвали... 300 грн. А знаходиться на Петрушевича. Успіхів тобі у спорті Соля! Ніколи не думав, шо ти тим страждаєш....

ПроцьМаріанна - 4-3-2006 у 16:27

Разова картка зараз в Євроспорті не продається -- через перевантаженість в спорткомплексі. Найменший термін, на який зараз можна записатись -- 3 місяці (897грн.)- для сім'ї хоча б з однією дитиною є знижка, але я не знаю на скільки. 897 грн -- це Срібна картка (7:00 -23:00)--щодня на всі "послуги", що там є; Денна картка (10:00 -14:00) -- також включає всі послуги -- 537 грн (3 місяці).

Може комусь потрібно більше інфо? -- їхній тел. 76-33-27

Особливо рекомендую для жіночої статі -- там дуже багато класних секцій.
Хоча, по-моєму, цей спорткомплекс користується одинаковою популярністю як у чоловіків, так і у жінок.

Юрій Сєров - 13-9-2007 у 11:48

Хтось знає, яка зараз ситуація з басейнами?
Нещодавно проїжджав повз Динамо, біля СБУ, там, таке враження, зараз зачинено. Останній раз, коли там був, коштувало 22 грн./год.
На Петрушевича - там мені не зручно, та й дорогувато трохи.
На Кн.Ольги, в кінці тр.№3 реконструкція.
Можливо хтось знає в якому стані басейн політехівський в Стрийському парку?
Є ще інші хороші басейни за помірну ціну?

Demyan - 14-9-2007 у 07:44

Влітку медик працював. Біля СБУ місяць тому ходили ніби знайомі але ціни точно не знаю.

А що на Петрушевича вже відновили басейн????

Юрій Сєров - 14-9-2007 у 22:27

Цитата:
А що на Петрушевича вже відновили басейн????

Так вже ніби давно. Навіть на форумі обговорювалося у цій гілці :)
Останній раз там був ще десь в 1998, там ще було все розгромлено, ми там в спортзалі футбол ганяли.

Demyan - 17-9-2007 у 07:44

Проходив спеціально - там де був колисьвхід в басейн - все розмальовано....може ми не про те говоримо? я маю на увазі басейн біля Космо, там ще корти, колишня вул. Галана....
Можливо там віхд поміняли? і треба заходити там де корти?

Юрій Сєров - 17-9-2007 у 12:01

Не скажу. Давненько там був. При нагоді зайду, подивлюся.

Юрій Сєров - 22-2-2008 у 11:50

Колишній "Комплекс водних видів спорту" потрохи перетворюється в аквапарк. Має вийти симпатично:
http://lviv.ridne.net/node/1530