Форум Рідного Міста

Скільки заробляє АйТішник в Києві?

Андрій Пелещишин - 22-2-2006 у 22:17

Вчора був на зустрічі з керівником Майкрософт-СНД.
Помимо всього що він казав, мене вразила його фраза, що "менше ніж за 2 тисячі доларів програміст в Києві на роботу не піде"
Чи справді в столиці такі зарплати в ІТ-сфері?

Тарас Задорожний - 23-2-2006 у 10:19

Не у всіх такі високі там зарплати. Може на Майкрософті і високі, але на решті фірм залежить від завантаженості та кваліфікацій самого працівника...

Tempika - 23-2-2006 у 13:52

...доляри 3-4 в годину, наскільки я знаю..

Demyan - 23-2-2006 у 14:18

Дане питання я розцінюю як питання "Скільки коштує Мерседес на автобазарі". :)
Все залежить від кваліфікації, в якій компанії, є різні з/п. як і різні Мерседеси :).

Олексій Мачехін - 23-2-2006 у 15:20

З огляду на кваліфікацію і фірму, в якій він працює.
Впевнений, що програміст нормального рівня в майкрософті десь так і заробляє.

Можу навести інший приклад. Я нині є керівником служби технічної підтримки і заробляю 440 в місяць. Водночас хлопака з таким рівнем кваліфікації, що я б його на роботу до себе просто не взяв, в Київстарі отримує 600-650.

Багато, між іншим, залежить від режиму роботи. В Київстар, наприклад, на 600-700 я б не пішов сам, хоча це є для мене бажаним рівнем заробітку.

vovka - 23-2-2006 у 18:10

Думаю що Майкрософт трохи прибрехав. Точніше на Майкрософт можливо менше чим за 2k програміст і не піде.. Але от на інші фірми... Маю деяких знайомих PHPшників - ну 500 звичайним програмістом, ну 700 на нормальній посаді мають та й все.

Олексій Мачехін - 23-2-2006 у 22:41

PHP десь так. Я б сказав десь 400-700 в Києві. А NET рази в два більше.

Роман Ромашка - 24-2-2006 у 17:27

Молодший син Шумахера той представник. Знаю багато людей якй працюють за 500 - 600 попугаїв. Хоча сам особисто маю більше. Суттєво. Але не 2 тис.
Може він мав на увазі 2000 гр. Тоді інші справа.

Serg Selev - 20-9-2006 у 21:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Вчора був на зустрічі з керівником Майкрософт-СНД.
Помимо всього що він казав, мене вразила його фраза, що "менше ніж за 2 тисячі доларів програміст в Києві на роботу не піде"
Чи справді в столиці такі зарплати в ІТ-сфері?


роботу за 1000-1500 доларів можна знайти запросто

Тарас Задорожний - 20-9-2006 у 21:41

Та, маючи 20 років попереднього досвіду... Знаєте скільки заробляє відеоінженер??? 500-600 баксів...

Demyan - 21-9-2006 у 08:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev

роботу за 1000-1500 доларів можна знайти запросто


Це говрить людина яка мабуть не була ні разу в києві а говорить це - бо знайомі сказали:). Запросто таку роботу не знайдеш - це гарантовано, тим більше якщо вік до 30 років і відповідно досвід ще малий. Але фраза запросто - це абсурд.

Тарас Задорожний - 21-9-2006 у 09:17

Абсолютно згоджуюсь з Дем"яном. Щоб мати таку зарплату, треба мати стаж і дуже хороші навики. Пацану після інституту за щастя знайти на 300 баксів.

Олексій Мачехін - 21-9-2006 у 09:38

Про триста баксів дещо перегнули - якщо студент не повний бовдур (як я був, скажімо, після випуску) то роботу знайде і кращу. У моєму оточенні всі скаржаться на брак кваліфікованих кадрів і згодні платити за хорошого програміста (а працівник майрософта саме про таких й казав) хороші гроші.
Та що там казати, пор Київстар я писав вже вище. В ЮМС мій колишній однокурсник, який закінчив економічний факультет (бовдур гірший ніж я) працює повар-юзером на не меньш як пів штуки доларів.
В Києві нема просто мало справді хороших фахівців.

Тарас Задорожний - 21-9-2006 у 09:43

Фахівців дуже мало. В мене проблема знайти перекладачів... Але знаю, що Могилянські економісти зачасту після випуску працюють на 300-350 баксів і тихо сидять... Звичайно трапляються величезні винятки ;)

Олексій Мачехін - 21-9-2006 у 09:45

Тут мова про інженерні спеціальності, принаймні мені так здалося :) Економісти ж наші в світі нікому не треба і тому ринок ними переповнений.
А освіта в Могилянці взагалі окрема тема.

Тарас Задорожний - 21-9-2006 у 09:48

От і розпочну нову гілку. :saint:

Олексій Мачехін - 21-9-2006 у 09:51

Я не обіцяв розвивати цю тему :)

Тарас Задорожний - 21-9-2006 у 09:52

Може хтось інший розвине. Гілка готова

vovka - 21-9-2006 у 11:10

300$ в Києві для студента випускника за щастя ? :o
Та у Львові носом крутять за таку зарплату йти працювати. Нормальні студенти.

Demyan - 21-9-2006 у 11:27

Крутять носом і не знаходять.

vovka - 21-9-2006 у 11:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Крутять носом і не знаходять.

Чому це не знаходять ? Всі мої знайомі хто хотів - побігали і знайшли. Не тільки в галузі IT. Наприклад дехто продає мобілки в салоні, офіційна зарплата 600 грн, але лівака раза в 4 більше. Менеджер на компютерній фірмі - така же ситуація. І т.п. і т.д.

p.s. Я доречі теж недавно був студентом, а півроку перед закінченням зайнявся пошуком серйозної роботи, і знайшов без особливих проблем, тому якісь цифри називаю не просто так. Хто шукає той знайде.

Тарас Задорожний - 21-9-2006 у 12:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
300$ в Києві для студента випускника за щастя ? :o
Та у Львові носом крутять за таку зарплату йти працювати. Нормальні студенти.

Залежить яка спеціальність. Я знаю масу людей, які з червоними дипломами і чудовими вузами мають 500 і не більше. А є такі які і по 250 мають. Не так то і легко з хорошою роботою. Багато хто вважає, що Київ кращий від Львова в цьому плані. Скажу чесно не набагато. А знову ж таки, якщо ви приїхали звідкись і отримуватимете 500 баксів в місяць, то вам буде дуже важко тут. Однокімнатна квартира на відшибі коштує в районі 300 доларів...

Тому тут є багато "але". Не варто рівняти 300 доларів у Львові і 300 в Києві. Це дуже різні суми.

Я у Львові каву за 8 гривень ніколи би не пив. А тут це середня ціна...

vovka - 21-9-2006 у 12:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Залежить яка спеціальність. Я знаю масу людей, які з червоними дипломами і чудовими вузами мають 500 і не більше. А є такі які і по 250 мають. Не так то і легко з хорошою роботою. Багато хто вважає, що Київ кращий від Львова в цьому плані. Скажу чесно не набагато.

Я теж вважав що Київ в цьому плані кращий. Там більше можливостей знайти добреоплачувану роботу.

Цитата:

А знову ж таки, якщо ви приїхали звідкись і отримуватимете 500 баксів в місяць, то вам буде дуже важко тут. Однокімнатна квартира на відшибі коштує в районі 300 доларів...
Тому тут є багато "але". Не варто рівняти 300 доларів у Львові і 300 в Києві. Це дуже різні суми.
Я у Львові каву за 8 гривень ніколи би не пив. А тут це середня ціна...

Так я тому і здивувався, як в Києві за 300$ можна прожити. Навіть студенту.

Тарас Задорожний - 21-9-2006 у 14:42

Студентам простіше... В когось гуртожиток є... Ще хтось на квартирі житиме. Просто, якщо тобі 20, то ти житимеш з якимось дідом-бабкою, але якщо більше, або сім"я в навантаження....

Тарас Гулка - 22-9-2006 у 21:55

Та можна заробляти і набагато більше, але це скоріше винятки ніж правила. Необхідно купу років досвіду і трохи везіння при пошуку роботи. Майже на всіх сайтах по пошуку роботи висять оголошення СофтСерва, який шукає людей (проект-менеджерів) на ОФІЦІЙНУ зарплату 5000 грн. І щось не як не можуть знайти бажаючих :) Реально роботу можна знайти за 300-400$. Вище - це винятки.

Serg Selev - 23-9-2006 у 01:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Та можна заробляти і набагато більше, але це скоріше винятки ніж правила. Необхідно купу років досвіду і трохи везіння при пошуку роботи. Майже на всіх сайтах по пошуку роботи висять оголошення СофтСерва, який шукає людей (проект-менеджерів) на ОФІЦІЙНУ зарплату 5000 грн. І щось не як не можуть знайти бажаючих :) Реально роботу можна знайти за 300-400$. Вище - це винятки.


Мене не заманиш зарплатою 5000 грн, бо я вирішив піти далі - зайнятись власним бізнесом.

vovka - 23-9-2006 у 08:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Мене не заманиш зарплатою 5000 грн, бо я вирішив піти далі - зайнятись власним бізнесом.

Так мова не про тебе. Ти напевно виняток з правил як тут слушно зауважили. Але реалії такі що у Львові 1000$ зарплати (особливо білої) - це дуже круто, і не так то просто їх заробити.
Хоча зараз в web'і (та й завжди були) є ніші де ця ж умовно кажучи 1000$ не є захмарною сумою, а цілком під силу і початківцю. Головне ці ніші самостійно і вчасно знайти, попасти в струю як то кажеться :)

Тому на рахунок везіння категорично незгоден. Воно має бути.

Роман Ромашка - 7-11-2006 у 22:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
І щось не як не можуть знайти бажаючих :) Реально роботу можна знайти за 300-400$. Вище - це винятки.

Перепрошую, але за таку ЗП буде працювати хіба що колишній студент-двійочник. Там де я зараз працюю тестер мае зп починаючи з 500. Це студенти 4-5-го курсу.
Програмісти і більше, зрощзуміла річ. При тому кожен раз начальство бере все нові приоекти і людей не вспівають набирати. При тому що плинність кадрів дуже мала. За неповний рік який я тут працюю, з нашого відділення звільнилось аж 2 людей. Один студент вирішив що йому не підходить така робота, друга студентка 3-го курсу вирішила що вона не всіпве одночасно працювати і вчитись.