Форум Рідного Міста

Фотоапарати UFO. Хтось відрадить?

Андрій Пелещишин - 7-3-2006 у 15:24

Пропонують мені купити цифровий фотоапарат невідомої мені раніше марки UFO (новий, білий, з гарантією і тп) за гарну ціну як для свого класу. ТТХ (по опису) - прекрасні
Чи хтось стикався з тим UFO? Чи нема якихось підводних каменів? Чиє то воно взагалі?

Користувач Олесь - 7-3-2006 у 16:22

Виробник: Shenzhen EEP Industry Co., Ltd., Китай

Подивитися можна наприклад тут:
http://keeper-cctv.en.alibaba.com/product/50051251/50233206/Dome_ca...

Андрій Пелещишин - 7-3-2006 у 16:39

Ну взагалі, вони мають і український сайт http://ufo.ua/ Ціни там супер
а ще є така цитата:
Цитата:
UFO - это торговая марка; её обладатель, компания Network Selects Ltd., имеет свой головной офис в Лондоне. Однако исследования, разработка технологий и логистика осуществляется гонконговским офисом компании, а производство расположено в Китае


але суті це не міняє. Китайці то китайці. Від них все-рівно ніде не дінешся. Палми он тоже в Китаї роблять
Головне - якість яка? Чи комусь траплялося UFO?

Tempika - 7-3-2006 у 18:02

...а мій зроблено в мексиці чомусь :-) обидва звідтам.

MartinkaDP - 8-3-2006 у 00:27

я відраджу, Андрію. я з ними працюю, фотки з них (цифровиків) друкую, оператор фотолабораторії я... :saint:

картинка з Уфошки (не залежить від серії) впізнавано жахлива: некерований баланс білого (зазвичай обличчя ніжно-зелені), спалах стабільно сліпить навіть з нормальної відстані, деталізації нема навіть на 5-Мпіксельних моделях. автофокус не спрацьовує десь у 20% випадків, на серії _320 (4320, 5320 - такі заокруглені, сріблясті) - у 80%. не покладаюся лише на чайників-клієнтів, хоч вони й не всі чайники, - кілька моделей мучила сама. якісних не виявлено. за ці гроші ліпше купити меншемегапіксельний Кенон.

Tempika - 8-3-2006 у 10:36

...взагалі від кількості мегапікселів якість не залежить... моя старенька 2,3 мегапіксела тошіба, що походить за штатів, робить кращі фотки ніж новенький недорогий олімпус 5 з чимось мегапікселів... хоча там більше примочок і все таке, але, як пояснили мені специ, у мене є оптичний зум, і ще там щось, що вплинуло на її громіздкість, тільки я не пригадую :-)))

Андрій Пелещишин - 13-3-2006 у 21:18

Щодо допису МартінкиДП.
Як пояснив один профі мені - в УФО оптика не скляна а пластикова, тому є характерний відтінок ("ніжно-зелений" ).
6-мегапікселів - результат програмної емуляції, а не реальних можливостей матриці
Отаке.. :(
Напевно, не буду брати.

Громов Сергій - 14-3-2006 у 10:01

Тримав я вчора UFO, розмір - троха більший за дві батарейки від кишенькового радіо. На морді - "5мег, оптичний зум" і такє інше. Все отеє ховається на долонці ............ НЕ ВІРЮ Я !

Яндрух - 14-3-2006 у 16:29

А чому відразу з такою недовірою?! :-)

От пригадалося, як ще досі, коли приїжджаємо до бабці, і вона мусить (то є святий обов'язок!) приймати нас, онуків, "чим хата багата". І невимовною втіхою є для нашої бабці спостерігати за нами, як ми їмо. І тут нераз можна зачути: "Шо?! Не добре?!" :))
То ще залишилося від того, коли ми ще були маленькими, і "крутили носом": то це недобре, то - друге; я не буду то їв, бо воно мені... не так (одно слово...) пахне і т.д., і т.п.

(Ми нині навіть уже "приколюємося": як тільки почуємо оте "шо! не добре?!", зараз починаємо "грати вар'ята": ні! не добре! не будемо то їсти! хай Борман (наш пес) то їсть!)

Serg Selev - 20-9-2006 у 19:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Пропонують мені купити цифровий фотоапарат невідомої мені раніше марки UFO (новий, білий, з гарантією і тп) за гарну ціну як для свого класу. ТТХ (по опису) - прекрасні
Чи хтось стикався з тим UFO? Чи нема якихось підводних каменів? Чиє то воно взагалі?


Я вважаю, що краще купити якісний фотоапарат (Canon, Sony, Nikon), хоч за це доведеться більше заплатити

Андрій Пелещишин - 20-9-2006 у 20:28

Цитата:

Я вважаю, що краще купити якісний фотоапарат (Canon, Sony, Nikon), хоч за це доведеться більше заплатити

Сильно "обгрунтована" думка. Особливо після того як у цій темі форумчани усе розжували і навели реальні аргументи.

Тарас Гулка - 20-9-2006 у 21:59

Просто Sergу треба було набити паро постів, щоб нарешті прорекламувати свій новий фото-магазин :), що він успішно зробив

Serg Selev - 22-9-2006 у 22:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Просто Sergу треба було набити паро постів, щоб нарешті прорекламувати свій новий фото-магазин :), що він успішно зробив


Що поганого в тому, що я рекламуюсь?
Я дійсно можу пропонувати людям привабливі ціни і розвиваю інтернет-торгівлю у нашому місті.

Давай краще будем ближче до теми... наприклад розкажи який в тебе фотоапарат і що ти любиш фотографувати

Sashko - 29-9-2006 у 23:44

Serg Selev
Давай краще будем ближче до теми...

Ги-ги :D
Щоб бути ближче до цієї теми треба хоча б уважно прочитати її заголовок ;)

наприклад розкажи який в тебе фотоапарат і що ти любиш фотографувати

Оце власне люди і роблять, але в інших темах ;)