Форум Рідного Міста

Вибір DVD плеєра

Sergi Adamchuk - 10-3-2006 у 11:45

Хочу вибрати сабж (в діапазоні 400-500грн)
З підтримкою MPeg4, MP3. Щоб добре працював із писаними дискми (DVD-R/RW, CDR/RW)

Якщо хтось має досвід вибору чи користування конкретними моделями - поділіться будь-ласка.

Якої ви думки про техніку Rainford? Чи варто дивитись на DVD плеєри китайсього виробництва (BBK, Xoro, AIWA та ін.)?

Demyan - 10-3-2006 у 11:55

Зараз в технолюксі SVEN за 375грн. читає все. не поганий. Раджу брати тих хто випускає різну компютерну техніку. Вони не дорогі і надійні. Сам вже 2 роки тому купив Mustek - досі жодних нарікань. Зайдіть на сайт http://www.emark.com.ua вони мають такі плеєра.

Demyan - 10-3-2006 у 11:58

Також слід врахувати чи будуть підключатися 5.1 - бо не всі мають аналогові виходи. Раджу -купити дві колонки Luxeon, Sven (за 20-30 джоларів) - звук хороший, місця мало.

Тарас Ільчишин - 10-3-2006 у 12:17

Мій колєга купив собі Самсунг ще влітку за 430грн в Фокстроті -- читає всі диски які я йому записую. В мене немає, бо мені якось воно нідочого

Роман Голощук - 10-3-2006 у 16:04

Можу порадити також Самсунг DVD-P355. Батько брав десь за 370 грн. Підтримує MP3, Mpeg4 + функція оновлення ПЗ для нових кодеків.

Sergi Adamchuk - 10-3-2006 у 16:14

Чи є сенс заморочуватись на мультизонність?
Чи є сенс заморочуватись на підримку 5.1 або DTS? (загалом не планую в найближчі кілька років купувати якусь наворочену акустичну систему)

Demyan - 10-3-2006 у 16:21

Якщо не плануєте брати 5.1 - не ламайте голову. Щодо самсунгів - не люблю ту техніку. Бачив її в середині - це не то. раджу зупинятися на свенах або мустеках. Оновлювати кодеки тим бльше не раджу. Зараз мустк має взагалі чудові маленькі компактні ДВД плеєре, згодом буде електрон випускати теж але то весною.
DVD програвач Mustek V56LM-2E (MPEG 4)
http://www.emark.com.ua/php/category/?id=117&p_id=72
336 грн. Доставлять вам додому. Беріть і дивіться на здоровя.

Sergi Adamchuk - 10-3-2006 у 16:26

Demyan, дякую за пораду відносно моделей....
але у цей магазин не піду, бо мешкаю в Києві

Доречі до свенів вже приглядався 1221, 1225, 1226

Тарас Гулка - 10-3-2006 у 19:43

DVD програвач Mustek V56LM-2E (MPEG 4) просто супер.
Купив собі за 285 грн.
Мультизонність розкодовується елементарно пультом.
На разі жодних проболем. Все читає.
В них є ще одна модель Mustek V56SM-2N MPEG4 на 50 грн дешевша.
Теж все читає + має вхід на ЮЗБ. Що при сьогоднішніх обємах флешок є немаловажно.
А V56LM-2E дорожчий тільки тому, що має коаксіальний вихід звуку 5.1, тобто маючи ресівер із коаксіальним входом можна робити 5.1

В жодному випадку не беріть ХОРО. Маю знайомих які продають плеєри, кажуть ХОРО ламаються протягом 2 місяців. Свого часу вони їх багато продали, потім народ повертав і дико матюкався. ХОРО хороші хіба дорогі моделі.

Андрій Пелещишин - 28-3-2006 у 21:44

Цитата:
Теж все читає + має вхід на ЮЗБ. Що при сьогоднішніх обємах флешок є немаловажно.

Мається на увазі, що може крутити фільми з флешок?
Якщо так, чи крутив би з інших накопичувачів - типу зовнішніх жорстких дисків, чи можна було би по USB комп'ютер підімкнути?
До речі, а як щодо плейєрів з жорсткими дисками, чи хтось стикався?

Demyan - 29-3-2006 у 10:10

А для чого компютер+ДВД+телевізор. Можна ж комп прямо до телевізора і все....

Василь Яворський - 29-3-2006 у 10:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А для чого компютер+ДВД+телевізор. Можна ж комп прямо до телевізора і все....


А є телевізори з USB?

Demyan - 29-3-2006 у 10:48

Так можна через TV вихід. Фактично всі відеокарти мають це зараз.

Андрій Пелещишин - 29-3-2006 у 13:38

Бувають різні ситуації. Я використовував комп'ютер+відеовихід+телевізор.
Зараз мені таке не підходить

Тарас Гулка - 8-4-2006 у 21:09

Останнім часом дуже популярними стали ДВД-плеєри з підтримкою мпег-4 фірми Mustek. В першу чергу цікаві вони своєю ціною. На ринку популярні дві моделі:
V56LM-2E (далі 2Е) та V56SM-2N (далі 2N).
Модель 2Е користаю вже 3 місяці. Сьогодні мав змогу спробувати модель 2N, тому дозволю собі деякі враження.

Орієнтовна ціна: 2Е – 60$, 2N – 50$
Підтримка форматів: обидва підтримують всі існуючі диски та формати
Розміри: 2N на 6 см вужчий. 36 проти 42см в 2Е.

По описах 2N дешевший через те, що немає коаксіального виходу звуку 5.1 (на відміну від 2Е), але на превеликий мій подив коаксіальний вихід в моделі 2N таки є! Правда спробувати його я змоги не мав.

Модель 2N має USB вхід (2Е не має). Згідно документації для підключення ЮЗВ пристроїв. Але ні флешку 126Мб самсунг ні 1 Гб Кінгстон плеєр так і не прочитав. На екрані напис «загрузка» і все. Флешка навіть не мигає. Можливо це для активних ЮЗБ пристроїв (фотоапарати). Спробувати не мав змоги.

Приємно вразило ДУ моделі 2N. Дуже маленьке і компактне при чому чудово працює на великих відстанях і при великих кутах. В модулі 2Е пульт виглядає як від радянського ТВ – величезне, незручне. Вже за кілька метрів не тягне.

Читання дисків.
Читають все, що не запхаєте.
Єдине що не прочитав жоден з них це компакти DVD+R записані на 8 швидкості. Було записано 5 компактів різних фірм. 2 з них читалися на обох. 3 або взагалі не розпізнавалися або читалися ривками. DVD+R на 4 швидкості без проблем. DVD-R на будь-якій швидкості без проблем. Зробив висновок що обидва ці плеєри не люблять DVD+R записані на 8 швидкості.

В моделі 2Е було виявлено ще один глюк. ДЕЯКІ (десь 10%) аві-фільми не можна перемотувати. Тобто дивитись фільм, перемотати вперед або назад не можна. Якщо зупинили і витягнули диск, починайте дивитись з початку. Модель 2N з цими фільмами справилась. Мотала без проблем.

Прошивка. Недавно спілкувався із працівником сервіс-центру. Він стверджував, що прошивати нові кодеки можна у всі двд-плеєри без винятків. Єдина проблема - знайти відповідні файли прошивки.

Швидкість зчитування диску. Суб’єктивно здалось що 2N читає трохи швидше. Проте секундоміром не заміряв.

Єдине що не сподобалось в 2N це шуми приводу витягування шухлядки на диски. В 2Е шухлядка виїздить майже безшумно, а в 2N видає характерні механічні звуки. Але я думаю, це дрібниця

Короткий висновок. Модель 2N виграла. При меншій ціні показала менше проблем. Правда дизайн 2Е мені більше до вподоби.

А такого ніхто не хоче?

Андрій Пелещишин - 24-6-2006 у 08:46



почитати про це чудо можна тут
http://www.engadget.com/2006/06/22/toshibas-rd-a1-hd-dvd-recorder-w...
Ціна - поза 3500$
Вміє захоплювати відео з ТВ-входу і писати на жорсткий диск (1 Терабайт!). Ну і потім писати ДВД.

Олег Тан - 28-2-2007 у 13:30

Підскажіть, де у Львові можна купити ДВД плеєр BBK DV727SI ? Шукав по інету - ціна коло 120$, Але це в Києві. Не хочеться звязуватись з автолюксами, якщо є подібні пропозиції у Львові.

Тарас Ільчишин - 28-2-2007 у 17:14

Влітку міг їх дістати в ціні 110уе, азараз в наявності немає. Ще ВВК у Львові я бачив в Сітікомі, але конкретну модель і ціну не памятаю, хоча це також було влітку.

Вікторія Котлярова - 1-3-2007 у 09:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
Влітку міг їх дістати в ціні 110уе, азараз в наявності немає. Ще ВВК у Львові я бачив в Сітікомі, але конкретну модель і ціну не памятаю, хоча це також було влітку.

В Сітікомі саме цієї моделі немає. Вони з BBK беруть на реалізацію тільки найбільш ходові.

Олег Тан - 1-3-2007 у 12:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Можу поралити купити ДВД марки "Daewoo", "Dex", "BBK"./

Я вказав цю конкретну модель (BBK-727s), бо вона, як я читав - "всеїдна" і неперебірлива, має HDMI (це для мене дуже важливо - хочу підключити до плазми). Крім того в комплект входить шнур HDMI, карооке-диск. Має USB і гніздо для зчитувань карточок. Якщо маєте пропозиції - я з задоволенням їх розгляну.

Олег Тан - 2-3-2007 у 00:26

Я і зараз МПЕГ4 дивлюсь і нічого особливо злочинного в цьому не бачу :saint: Хороший ДВД-ріп з 5-ти канальним звуком дуже важко відрізнити від ДВД. А вихід HDMI є на мому Панасоніку 42PV60 - гріх не використовувати. ;)