Форум Рідного Міста

Паркет, чи паркетна дошка?

Кутузік - 14-3-2006 у 18:21

Купив квартиру в новобудові і тепер переді мною стоїть питання влаштування підлоги.
В магазинах, як майже рівноцінні з фінансової точки зору, пропонуються варіанти паркету і паркетної дошки.
Хтось має досвід порівняння з точки зору надійності, довговічності і т.п...

Юрій Сєров - 15-3-2006 у 12:39

Десь був вже тред паркет VS ламінат (я так розумію це ви називаєте паркетною дошкою).
З точки зору ціни, по-моєму, практично однаково.

Цитата:
Хтось має досвід порівняння з точки зору надійності, довговічності і т.п...

Як на мене ще мало часу пройшло з того часу як почали класти ламінат, щоб можна було оцінити з точки зору довговічності. (подивіться на дубовий паркет в старих будинках... :rolleyes: - оце справді довговічне...)
З точки зору надійності - як покладуть, тобто залежить від майстрів. Я за паркет. Можливо це стереотип...

Ярема П. - 15-3-2006 у 13:45

паркет однозначно. Але-якісний, з добре просушеного дерева і гарно поставлений. Я вклав в це гроші і страшенно зараз ним задоволений. Перед тим були варіанти паркетної дошки (не ламінату, ламінат себе тільки в офісі виправдовує), але по суті після калькуляції вийшло майже на одне. Раджу брати паркет 22 см, не 15 - після циклювання 4-5 мм знімається, і можливо десь років за 15-20 схочете ще раз циклювати. Ні в якому разі не ставити в коридорі біля вхідних дверей-як показав досвід, паркет і дошка зношуються від крупиць піску, лак шершавіє. Краще плитку з плавним переходом в паркет. Виглядає гарно і дуже практично.

Кутузік - 15-3-2006 у 19:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Десь був вже тред паркет VS ламінат (я так розумію це ви називаєте паркетною дошкою).


Ні. Ламінат, паркет і паркетна дошка - це три різні альтернативи.