Форум Рідного Міста

Купляємо нові двері

Кутузік - 14-3-2006 у 18:33

Порадьте, на що звернути увагу при купівлі нових дверей.
Який матеріал, моноліт чи з брусків і т.п.
Я так розумію, що це все залежить в першу чергу від гаманця, але наслуханий історій, як не бідні люди закупляли дорогі двері, а потім, через декілька років, викидали їх в сміття. Бо розсохлися.
Не хотілося б попастисть на таку халепу.

Андрій Пелещишин - 14-3-2006 у 20:46

Двері вхідні чи до кімнати?

Tempika - 14-3-2006 у 23:06

...о, мене теж це цікавить :-) я шукаю пару дверцят до санвузла...

Sergi Adamchuk - 15-3-2006 у 12:05

Якщо комусь випадково потрібні металеві вхідні двері в Києві, можемо домовитись, я планаю замість металевих броньовані поставити

Юрій Сєров - 15-3-2006 у 12:52

Ну якщо дерев'яні - то слід бути уважним, щоб матеріал був якісним! (без сучків, вистояний, мені "зробили" знайомі з сучкастої деревини- досі "вдячний" ). Крім того ціна дуже залежить від породи дерева.
З іншого боку, дивлячись на ті всі ремонти з відстані часу, вважаю, що вкладати в це великі гроші зовсім не варто - краще поїхати відпочити на зекономлені кошти.

Кутузік - 15-3-2006 у 19:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Двері вхідні чи до кімнати?



Міжкімнатні. В тому числі і до ванної та до кухні, де двері підлягають дії агресивного вологого середовища

Андрій Пелещишин - 15-3-2006 у 20:51

Не фахівець в тому питанні, а швидше "юзер".
Собі поставив дешеві двері (брав в "Ерго") за 200-400 грн залежно від конфігурації. Картонка наклеєна на деревяну рамку.
Але нічого - три роки і все гаразд. Ні царапини, ні відсиріння.

А у знайомої (старшої пані) був дуже прикрий випадок. Поставили вони собі дуже гарні двері до кімнат і до ванни.
Чоловік поїхав на кілька днів у відрядження. Пані зайшла в ванну і не змогла вийти - замок заклинило (клямка клацала, а язичок не рухався). І виявилося, що сил вибити міцні двері у неї нема.
Вона пережила справжній шок. Добре що сусіди почули її крик.