Форум Рідного Міста

Телевізор в маршрутці. Для водія

Андрій Пелещишин - 14-3-2006 у 21:13

Сьогодні вертався додому з роботи на машрутному автобусі №22.
Був вражений. У водія був встановлений маленький телевізор. Там де інші мають "магнітоли-радіоли".
Телевізор працював. Не надто добре показував, але водія якість зображення задовольняла (суджу по тому, як часто це він кидав погляд на екран).
Відбувалося все це зокрема, на вулиці Городоцькій в районі церкви Анни (no comments - львівяни добре знають яке це "спокійне" місце) о 19 годині вечора (майже година пік)..
!!!

Тарас Гулка - 14-3-2006 у 21:25

Водій напевне камікадзе :) Але чим нарід винуватий

Captivitas - 15-3-2006 у 10:45

Днями на роботі розповідали про таксі з телевізором.
Тому це не суто львівське явище...

Користувач Олесь - 15-3-2006 у 10:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Днями на роботі розповідали про таксі з телевізором.
Тому це не суто львівське явище...


Таксі - то інакше. Багато водіїв таксі мають телевізори чи міні-DVD програвачі. Нічого поганого нема, якщо в очікуванні пасажирів водій таксі дивиться собі телевізор. Але водії маршруток, як я припускаю, весь час в дорозі, а з того, що написав Андрій, цей телевізор явно не призначений для пасажирів.

Captivitas - 15-3-2006 у 11:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Днями на роботі розповідали про таксі з телевізором.
Тому це не суто львівське явище...


Таксі - то інакше. Багато водіїв таксі мають телевізори чи міні-DVD програвачі. Нічого поганого нема, якщо в очікуванні пасажирів водій таксі дивиться собі телевізор. Але водії маршруток, як я припускаю, весь час в дорозі, а з того, що написав Андрій, цей телевізор явно не призначений для пасажирів.


Але він працював саме під час поїздки...

Роман Ромашка - 22-6-2006 у 14:33

Може не в тему сказано, але останнім часом під час поїздок в маршрутних таксі почав рахувати скільки разів водій порушує правила.

На проміжку ~5 км (від дому до роботи) від 7 до 15 разів.

Тарас Задорожний - 22-6-2006 у 20:09

Телевізори є як мінімум у трьох львівських таксівках. А от щодо маршруток, то я в шоці

Тарас Гулка - 22-6-2006 у 21:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка

На проміжку ~5 км (від дому до роботи) від 7 до 15 разів.


Це ще нормально. Я недавно після того як маршрутка нагло проїхла на червоне світло теж почав рахувати. Від СІЗО на Городоцькій до Костела на Привокзальні 5 дуже грубих порушень 2 аварійні систуації і 5 дрібних порушень. Добре, що виходив на Привокзальній. Чи доїхав водій до кінцевої - не знаю.

Роман Ромашка - 27-6-2006 у 16:02

У Львові водії МТ куди бьільше порують правила ніж в Києві. Згоден на всі 200.