Форум Рідного Міста

Перший український блокбастер?

Ярема П. - 18-3-2006 у 18:35

Має йти з 9 березня 2006 року в кінотеатрах. Веб-сторінка тут http://www.pre.com.ua, є трейлер. Щось на мене трейлер враження не справив, виглядає на ще один бойовик в стилі російського ширпотребу із спецназами. Я передивився форум на тому сайті, судячи по ньому, мої враження без перегляду не сильно відрязняються від тих, хто вже дивився. Може хтось вже бачив його на екрані, які враження у вас?

"Помаранчеве небо"

tysovska - 11-4-2006 у 10:19

А як вам "Помаранчеве небо"?
Щось я його дивилась-дивилась... і ніби ж неупереджено... але ота награність почуттів героїв, які ТОЧНО НЕ ПЕРЕЖИЛИ Майдану, знову зводить все на мило. І сценки з нібито-Майдану - фе! Так, картинка схожа, і прапори помаранчеві, і намети стоять... а нема Майдану. Про сюжет я взагалі мовчу: губернатор Задуха приймає вибір свого сина, який під впливом великого і світлого кохання перемалювався у помаранчевий колір. Як кажуть брати-росіяни: тримайте мене семеро. Я розмовляла з людьми під час Майдану і знаю, до чого доходили сварки в родинах, де один був за Я., а другий - за Ю. Одна жінка навіть розлучилася з чоловіком. До речі, я сама тоді ж посварилася зі своєю дуже близькою товаришкою - а вона не була навіть за Я., вона була "проти всіх" (пізніше ми, слава Богу, помирилися). А тут такий мильний гепі-енд... А як вам сцена, де герой вишиває на машині поміж колоною танків і бетеерів? Мовне питання краще не зачіпатиму.
Словом, хотіли, як краще, а вийшло...

Юрій Сєров - 11-4-2006 у 11:12

Також не сподобалося "Помаранчеве небо". Справді дуже штучне. І "солдат Медведєв" у головній ролі... :rolleyes:
Зараз рекламують "Штольню", має скоро йти в кінотеатрах. Може вже хтось бачив?

Олександр Чорнобиль - 17-4-2006 у 11:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Зараз рекламують "Штольню", має скоро йти в кінотеатрах. Може вже хтось бачив?


Не бачив фільму, але в матеріалі про фільм, на одному з телеканалів режисер пояснював, чому не вдалось фільм зробити страшним (перед цим був коментар, що моменти, які мали б лякати глядача, викликали у залі мало не сміх) - грошей забракло. (З цієї ж причини - слабенька гра акторів, бо їх бачете мало не з вулиці взали, адже на справжніх треба дюже багато грошей).
Отож Штольні, мабуть, не місце в цьому треді...

Vedmid - 17-4-2006 у 16:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Зараз рекламують "Штольню", має скоро йти в кінотеатрах. Може вже хтось бачив?


Судячи з "трейлера" по М1, кіно дійсно так собі, чергове Весілля Барбі ін треш. Коли не казати гірше, про саундтрек зокрема.

Андрій Моравський - 27-4-2006 у 16:56

Чесно кажучи, Штольня - цілком гідний і достойний продукт. Мені фільм сподобався... Єдине - це кінець зкомкали... А наскільки приємно чути рідну мову в кінопалаці...

Ярема П. - 27-4-2006 у 17:39

За Штольню скажу таке - реклама не відповідала змісту, а та українська мова якась надумана і видається неприродньою. Це щось тої передачі Леся+Рома, де відразу відчувається, що люди цією мовою в житті не спілкуються. Особливо намагання подати жаргон підлітків;) Однак приємно, що цей фактично дебют молодих кінорежисерів не пройшов просто так. З часом, надіюся, і наше україномовне кіно піде вперед!

Captivitas - 30-4-2006 у 23:17

Цікаво, чи був би такий широкий прокат "Штольні", якби не долучилася російська "Арт-хаус трафік". Ще й на дисках, мабуть, вийде - як білоруська стрічка "Пил" (Dust).

Олександр Шевченко - 8-5-2006 у 17:52

Цитата:


режисер пояснював, чому не вдалось фільм зробити страшним ... - грошей забракло.


Творцям "Штольні" забракло не грошей, а клепки і скромності.
Щойно вдалося подивитися цей "шедевр". Що ж, Україна тепер має своїх Уве Боллів, бо знято у кращих традиціях - наївне бессюжетне сміття, прекрасно оброблене у плані кольорокорекції, зняте на шикарну плівку "Кодак", у чудових локаціях, які просто створені для атмосферного кіно. На виході не отримали ні риби, ні м'яса. Гра навіть не нуль, а мінус дванадцять. Атмосфера невимушено комедійна, бо сприймати більш-менш серйозно дії і репліки цих героїв-"понтових мажорів" з їх "базаром" можуть лише іх колеги по розуму. Назвати купу вдало запозичених, але не переосмислених штампів сценарієм також важко. Окремі елементи просто вражають - відкрити герметичну консерву часів війни, з'їсти половину і виявити, що вона червива - тут вже просто слова закінчуються.
І зовсім не в грошах справа. У далекому 1982 році, у Лондоні під час економічної кризи був за копійки знятий фільм "Екстро", який і досі залишається одним з найстрашніших кінофільмів усіх часів. Кілька років тому знята "Відьма з Блер" - ультрадешеве кіно, більша частина бюджету якого пішла на рекламу. Під час цих фільмів сміятися зовсім не хочеться. Під час "Штольні" розпочинається спонтанна істерика. Особливо коли згадується бюджет у начебто 4 мільйони. Коли за таку справу беруться люди, що в творчому плані зростали виключно на останніх блокбастерах, то ніякі гроші не нададуть їх трешу художньої вартості. Коли до технічної сторони (титри і зображення майже бездоганні) додасться відчуття митця, а не лише бажання зрубити бабла, тоді й кіно піде. А зараз за цю справу беруться ну зовсім не ті люди.

tysovska - 11-9-2006 у 08:47

А мені "Штольня" більше сподобалася, ніж, принаймні, "Помаранчеве небо". По-перше, не таке відверте мило (хоча з самого початку було ясно, хто лишиться в живих). По-друге, мені здалося, що актори в "Штольні" мають потенціал і місцями грали досить переконливо, проте одним акторам не витягнути простецький сценарій і слабеньку режисуру. Зате мені сподобалася операторська робота (я, звісно, у цій справі "фонар", тому це чисто на рівні "сподобалось - не сподобалось"). Те з гамериканських фільмів, що часом крутять у нас та ТБ, буває набагато гірше за "Штольню". "Штольня" - це гумус, на якому має поступово зродитися щось неординарне.

Vlotsk - 11-9-2006 у 09:36

На фестивалі фільмів жахів "Штольня" отримала приз в номінації "Самий жахливий фільм". :D

Ярема П. - 11-9-2006 у 13:40

Прикіл:lol:

Тарас Капущак - 11-9-2006 у 14:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А як вам "Помаранчеве небо"?
Щось я його дивилась-дивилась... і ніби ж неупереджено... але ота награність почуттів героїв, які ТОЧНО НЕ ПЕРЕЖИЛИ Майдану, знову зводить все на мило. І сценки з нібито-Майдану - фе! Так, картинка схожа, і прапори помаранчеві, і намети стоять... а нема Майдану....


... (біло-) голубі зняли кіно про помаранчеву революцію... чого ше хотіти власне?

Наталка - 12-9-2006 у 11:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А мені "Штольня" більше сподобалася, ніж, принаймні, "Помаранчеве небо". По-перше, не таке відверте мило (хоча з самого початку було ясно, хто лишиться в живих). По-друге, мені здалося, що актори в "Штольні" мають потенціал і місцями грали досить переконливо, проте одним акторам не витягнути простецький сценарій і слабеньку режисуру. Зате мені сподобалася операторська робота (я, звісно, у цій справі "фонар", тому це чисто на рівні "сподобалось - не сподобалось"). Те з гамериканських фільмів, що часом крутять у нас та ТБ, буває набагато гірше за "Штольню". "Штольня" - це гумус, на якому має поступово зродитися щось неординарне.


Ну, на мій упереджений погляд, якщо ці «актори» мають потенціал, то дуже й дуже вдало його приховують. Бо такої бездарної гри я не бачила навіть у вищезгаданих гамериканських фільмах, які буцімто програють «Штольні». (Цікаво, до речі, які саме? Бо я щось ніяк не пригадаю).

Що ж до гумусу... Знаєте (усе, викладене далі - імхо, моя особиста думка) - для того, щоби отримати добрий врожай, землі треба дати якнайбільше перегною, та ще - і це найголовніше - потрібне насіння. У землю треба кинути зерно, посадити плід, а тоді чекати результату. Навіть на рясно вдобреному грунті без насіння виросте або трава, або будяки. "Штольня" – будяк. (ще раз - імхо). Так мене "вразило" це кіно, що я аж рецензію на нього написала - дуже розлогу і дуже сердиту, за яку мене звинуватили, що я піарю Кобильчука по-чорному :saint: Тобто влаштовую чорний піар :D за те, що він мені солі в чай насипав. :baddevil: Сказали, що це для мене особисте. Вгадали. :rolleyes:

tysovska - 12-9-2006 у 11:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Цікаво, до речі, які саме? Бо я щось ніяк не пригадаю

99% того, що крутять вдень для дітей.

Може, я трошки по-іншому оцінюю речі, тому що вже сьомий рік курую конкурс "Рукомесло". Для мене слабкий текст, з якого я бачу, що автор має або оригінальну ідею, або спробу оригінального (не кажу - аби випендритися, а по-справжньому оригінального) виконання, або хоча б щось, що змусить мене запам'ятати твір, набагато важливіше, ніж вправність автора. Скільки цих творів - написаних чудово, зі знанням мови, літературних шаблонів (можете сприймате це і в позитивному, і в негативному сенсі), літературних попередників - просто проходить повз, не залишаючи ні в душі, ні в голові жодного спогаду! А герої "Штольні" мені чомусь запам'яталися. Навіть чисто зовні (хоча в мене кепська пам'ять на обличчя) - не кажу вже про інше.

Як то кажуть: "Сто баб - сто рад".

Наталка - 12-9-2006 у 11:59

Ну, якщо сприймати "Штольню", як дитяче кіно, то... не-а, все одно - не можу. :D Ніяк я її не сприймаю. Єдине, що - справді прикро за оригінальну ідею, яку безжально добили заступами, а також червивою тушонкою, дротом, який вбиває, якщо на нього, соррі, попісяти, автоматом часів 2-ї світової, ліками та шприцем тих же часів, і т.п. А герої "Штольні" мені також запам’яталися - щоправда, не грою, і не обличчями. Просто такі самі підлітки - один в один - щовечора, десь до 2-ї ночі сидять на лавочці під моїм під’їздом, п’ють, кричать, свистять, матюкаються так, що їх аж на 5-поверх чути, сигналять, регочуть, пускають петарди... Таких важко забути. :baddevil::mad:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Як то кажуть: "Сто баб - сто рад".


Та власне. Але з усього нашого, що зняте останнім часом, мені сподобалися три стрічки: "Залізна сотня", "Нескорений" і "Козак Мамай". О, так, ще, дуже - "Украдене щастя" за сценарієм Дяченків.

tysovska - 12-9-2006 у 14:11

"Мамай" Олеся Саніна? Щось у тому фільмі таки є, якщо сприймати його як символ міжнаціональних стосунків в Україні, але в мене до нього теж до біса претензій. І найбільше мене дратувало, що мені доводилося читати англійський підрядник. Для англійців дається переклад, а українці самі здогадуйтеся?
"Украдене щастя" - справді гарний серіал вийшов, ми його вже колись обговорювали.
А от підлітки в "Штольні" - зовсім не ті, які матюкаються під під'їздом. Зовсім не ті. Так, підлітки, так, не позбавлені підліткових комплексів, - але не ті.

Наталка - 12-9-2006 у 16:10

Так, "Мамай" Саніна, який я подивилася на одному диханні, і сама була здивована тим, наскільки він мені сподобався. Ось ніби зовсім не мій тип фільму, а так зачепив...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А от підлітки в "Штольні" - зовсім не ті, які матюкаються під під'їздом. Зовсім не ті. Так, підлітки, так, не позбавлені підліткових комплексів, - але не ті.


Ні? А які? Ті, котрі, лишивши в шахті трьох мертвих друзів, невинно убієнного викладача та насадженого на штир маніяка, скачуть до електрички, мов козенята, що блекоти об’їлися, без жодної тіні турботи на юнацькому чолі? :baddevil:
Не знаю. Ніколи не сприйму "Штольню", яко фільм. Хоча... ось титри там гарні :saint:

Галина Лев - 12-9-2006 у 18:00

"Нескорений" - справді Фільм, Наталю, підтримую.
А "Штольня", як на мене, - дуже копітка робота обкуреного студента першокурсника. А "копітка", бо обкуреним завше їх навіть найменші зусилля (навіть вдих і видих) видаються справжнім подвигом.
Отой хвокус із пісянням на дротик - найоригінальніша фішка в цілому кіні, але дуже вже не нова.
Курча, стільки плівки попсули...; краще б відзняли реальну студентську вечірку і отримали кавалок якого Оскара.

Dmy - 12-9-2006 у 18:41

Та нє, фігня цілковита.
Я, як більшість культурно-ледачих громадян, по кіношках не бігав, а дочекався телепоказу.

Можливо, у цих "акторів" і є майбутнє, але досить туманне і точно не в кіно (і не в театрі). Більш-менш вправний реж із випадкової вуличної масовки виліпить куди правдивішу поведінку.
Щодо поведінки - то окрема тема. Начебто вони всі є студентами-археологами (я пропустив перші 4 хв.)? Та ну! Це ж суцільні пацієнти психлікарні (до їдного, просто дехто буйний, а дехто - навпаки - буйний лише зрідка, причому хворіють усім відразу: дебіліз, маніякальний психоз ув останній стадії, регулярні напади шизофренії). Коли людина вступає до ВНЗ, вона медогляд мусить пройти.
Я можу вибудувати єдину більш-менш логічну мотивацію сюжету: дядька-професора цей табір за кілька років "тіпа навчання" дістав остаточно, і він таки справді вирішив поховати їх живцем, для чого найняв "за залік" ще одного двієчника (видно по замашках і результату), але й самому не поталанило (тут, доречі, мораль: а от не рий малим штольню - ти ж професор, у тебе зарплата професорська, за що, гадаєш її платять - за терпіння). Бо більш ні під що хоча би умовно-логічне цей дурдом не ліпиться.

Загальне враження від цих суцільних воплів-соплів - павільйон жахів у Луна-парку, де малолєток лякає намальований на стінці й обведений фосфором кістяк.

Цікаво також, хто писав їм ті картонні діалоги (причому картонність із них не зчеше будь-яка мова чи будь-який сленг)? От ми колись навесні одну французьку книжечку обговорювали, про 99 стилів письма. Може "видатному" сценарісту "Штольні" варто не лише писати, а й іноді і читати? На це зайвих коштів (що їх так бракує) не потрібно.

Маю гіпотезу, як це лайно взагалі могло народитися.
А народилося воно з того суцільного плачу, що "не має сучасного українського кіна-а-а-а! Не знімають взагалі :mad: " От і подумали дітки: "А чом би не зняти якусь фігню?! Вже щось. Культурний прорив. Гуманітарна допомога рідній нації. Все одно порівнювати ні з чим. Бо ж усі знають, "що не знімають." :rolleyes:" Є, звичайно, "Мамай", але ж це - "поетичне кіно", яке второпає тільки такий самий. Є Стрембіцький, навіть із грамоткою, але ж то - документальне, чорно-біле, дюж коротке і дюж незрозуміле - що твій "Мамай". А тут - екшн!

Але. "Штольнею" нас побавили на день українського кіна. А на день української незалежності (і трохи навколо) нас побавили щонайменш 6 українськими фільмами ("к сожаленью день рожденья только раз в году"). "Мамай" і "Украдене щастя" вже згадували, "Відьма" була, але вона стара (ще совіцька) і квола. А решту я дивився і думав,
що "Прощання з Єгиптом" мені не дуже подобається, але як порівняти із сусідськими аналогами, то не програє (в принципі, Олег Бійма - не аматор, кіно знімати вміє професіонально, навіть дешеве, і з акторами працювати, що цікаво, теж);
що "Залізна сотня" (і ще якесь кіно про УПА - забув, сорі) - чим не блокбастер, принаймні, в порівнянні з кумедією під назвою "Штольня" так взагалі - горор;
що всі ці кіна бюджетом позірно не-Голлівуд, але чомусь не скаржаться;
що виготовлені вони усі ОСТАННІМИ роками!

То, може, на фіг ці плачі? (краще грошима). І без гумусу у вигляді "Ш" ми якось обійдемося. База є - на ній наразі стільки мильного непотрібу знімаєтся, що "Мосфільм", певно, відпочиває. Режисери теж є, крім старої гвардії є ті, хто наразі заробляє милом і кліпами, але мріє нормальним кіном: той же серб, який наразі мешкає і працює в Києві, влупив пупер-рейтинговий "Не родись красивой" і ще зіграв ув "Украденому щасті" епізод - головного лікаря в шпиталі, неоднаразово натякав, що залюбки би, якби ..., Алан Бадоєв, з якого пруться всі наші "шоу-зірки", бо він їм кліпає, люди, що знімають у Росії тощо тощо тощо.
Актори - я замовкаю. У мене останніми роками лише одне питання: чому Єжи Гофман на роль Богуна взяв ... ... ... Домагарова, більше схожого (там) на трохи божевільного татарина, але ніяк не на запорізького козака (ні зовні, ні замашками), а не того таки Олеся Богдановича? Тут і тіпаж, і майстерність, і, напевне, память генетична. Тільки щоб кіно по Москві прокрутити?

Власне, я гадаю, "літо буде". Так само, як із музикою і книжками. Просто тут важче і довше, бо дорожче, але ж принцип той самий.


Доречі. Спасибі за корисний месідж: що, "Помаранчеве небо", справді, ЩЕ гірше?! Якщо це не гіпербола, то з'являється слушна нагода не дивитись його навіть у телевізорі. Попри україністичність і помаранчевість.

tysovska - 13-9-2006 у 08:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
що, "Помаранчеве небо", справді, ЩЕ гірше?!

Як на мене, гірше. Мило, штамп на штампі - типовий російський серіал, тільки з кількома україномовними героями (їх меншість) і майданним антуражем.

А стосовно "Штольні" - все одно ви мене не переконали. Перш ніж дивитися, я вже всюди начиталася відгукуів "бе-е-е!" - тож була морально готова до найгіршого. Але вийшло краще, ніж я сподівалася.

Тут ми в інших гілках багато говорили про мас.літ. - чи вона потрібна і т.д. Так от, як на мене (хоча я завжди мас.літ. захищала і захищатиму), 99% українських книжок, які видаються останнім часом саме в цьому жанрі, - повне лайно. Набагато гірше за "Штольню". Я вже не можу їх читати - верне. Але все одно продовжую читати і шукати - коли, коли у нас з'явиться автор хоча б рівня Дженет Іванович???

Ярема П. - 13-9-2006 у 09:38

Цитата:
Я вже не можу їх читати - верне. Але все одно продовжую читати і шукати


Браво, Наталка! Не тільки ти одна. Читаючи твої повідомлення про те, як ти тоннами скупляєш книжки з форумів книговидавців, я дивувався, ну невже там стільки цікавої і людсько написаної літератури? Моє враження було власне те саме, написане тобою вище, і мої купівлі в основному обмежувалися максимум 2-3 книжками. А тепер я розумію:lol:

tysovska - 13-9-2006 у 09:43

Ярема П., :sing: :lol:

Наталка - 13-9-2006 у 10:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А стосовно "Штольні" - все одно ви мене не переконали. Перш ніж дивитися, я вже всюди начиталася відгукуів "бе-е-е!" - тож була морально готова до найгіршого. Але вийшло краще, ніж я сподівалася.


Та ніхто, власне, сильно й не переконує, на колір і смак, як то кажуть... Але я чекала, що "Штольня" буде фільмом бодай на трієчку, і виявилася морально не готова до того, що це фільм на -273,15 °C. :rolleyes: Хоча гучні заяви спо-творців фільму про "перший український блокбастер/фільм жахів/трилер" та тому подібне мене насторожили. Однак навіть тоді я й уявити не могла, що вони не постидаються видавати за свої знахідки те, що банально стирили з тих небагатьох фільмів, які вони випадково переглянули у своєму житті. "Дієго, Орландо, нє простудітє гланди"... М-дя... За таке гланди треба виривати без анастезії. Теж мені, винахідники велосипеду. Забракло клепки навіть творчо переосмислити поцуплене. :mad:


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska

Я вже не можу їх читати - верне. Але все одно продовжую читати і шукати - коли, коли у нас з'явиться автор хоча б рівня Дженет Іванович???


Мишки плакали й кололися, але продовжували їсти кактус. :D Знайома ситуація - сама така :D Імхо, але на мою думку, у нас вже є автори куди вищого рівня, аніж Дженет Іванович.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska

Тут ми в інших гілках багато говорили про мас.літ. - чи вона потрібна і т.д. Так от, як на мене (хоча я завжди мас.літ. захищала і захищатиму), 99% українських книжок, які видаються останнім часом саме в цьому жанрі, - повне лайно. Набагато гірше за "Штольню".


Ну - повертаючись до "Штольні" - подейкують, що на нас чекає Гумус-2. Ніби Кобильчук та К збираються знімати "Штольню-2". Боже, за що?:baddevil:
Що ж до "Помаранчевого неба" - не бачила, і нічого сказати не можу. Однак перегляну обов’язково, хочеться скласти своє враження. Та для мене мало що може бути гірше "Штольні". Побачимо. Власне, Галя Лев та Dmy наче мої думки прочитали щодо сього "кіна". Більше не маю що додати. :saint: Тому беру слова "кіно, фільм та блокбастер" стосовно "Штольні" в лапки, і у цій темі більше не дискутую. :rolleyes::saint:

tysovska - 13-9-2006 у 11:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Імхо, але на мою думку, у нас вже є автори куди вищого рівня, аніж Дженет Іванович.

ХТО??? Я ПОБІЖУ КУПУВАТИ!!!

Наталка - 13-9-2006 у 13:44

Та ж таки Лариса Денисенко – невже пише гірше, аніж Дженет Іванович? Чи Марина Мєднікова з її детективами? Імхо, вони анітрохи не поступаються закордонній масовій літературі ані гумором, ані стилем, ані художньою довершеністю творів. Може, «Крутая» Мєднікової і не така відома, як Стефані Плам, але не менш цікава. :saint:

tysovska - 13-9-2006 у 13:55

Наталю, Меднікова - це інший жанр. Меднікова - це пародія, і гарна вона саме тим, що це пародія.
А Лариса Денисенко... I am lost for words. Ставити на одну планку Меднікову і Денисенко, по-моєму, те саме, що ставити на одну планку Достоєвського і Акуніна з його "ФМ". Я вже мовчу про її останню книжку - "Танці в масках" - дідо Фройд нервово курить у коридорі.

Наталка - 13-9-2006 у 14:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Наталю, Меднікова - це інший жанр. Меднікова - це пародія, і гарна вона саме тим, що це пародія.


А серія Іванович про Стефані Плам - це що? Монографія з питань дослідження побуту мисливців за відпущеними під заставу правопорушниками? :rolleyes:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А Лариса Денисенко... I am lost for words. Ставити на одну планку Меднікову і Денисенко, по-моєму, те саме, що ставити на одну планку Достоєвського і Акуніна з його "ФМ". Я вже мовчу про її останню книжку - "Танці в масках" - дідо Фройд нервово курить у коридорі.


Sorry, що насмілилася поставити на одну планку таких двох різних, на Ваш погляд, письменниць, але, по-перше, для мене особисто Акунін нічим не гірший від Достоєвського, якого (Достоєвського, що свого часу також вважався белетристом) я взагалі не люблю, як і Толстого, того, котрий Лев (цікаво, мене будуть бити? :D, а, по-друге, я, власне, не порівнюю Денисенко з Мєдніковою, і не збираюся аналізувати, чиї твори належать до масової літератури, а чиї змушують нервуватися дідо Фройда (до слова, одне іншому аж ніяк не заважає). Я просто хочу сказати, що у нас багато цікавих письменниць, і рівня Дженет Іванович, і вище рівня. :)

А взагалі ми ось-ось дістанемо за оф-топ. :baddevil:

Роман Голощук - 29-11-2006 у 12:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А як вам "Помаранчеве небо"?

Недавно подивився... Дійсно, поверхневий фільм. Якийсь штучний...
Сподобалось музичне оформлення фільму - Lюк, О.Е. і т.д.