Форум Рідного Міста

Меблі на замовлення

Demyan - 22-3-2006 у 11:42

Виготовляємо меблі. Якісно, швидко, досвід.

tysovska - 22-3-2006 у 16:34

А детальніше?

Demyan - 22-3-2006 у 17:36

Деталі потрібно обговорювати в приватному порядку. Що саме Вас цікавить: Стінка, шафа для одягу, тумбочки, кухня, офісні меблі (столи для переговорів....). Матеріал виготовлення, можливо є своє креслення, або ж можна скласти його, попередньо приїхавши і все замірявши.

marco - 23-3-2006 у 10:53

Мене цікавить баааааагато і всякого.
Як типові меблі, так і індивідуальні зроблені під різні закапелки в хаті.
Так, згрубша, 14-16 одиниць...
Зрозуміло що для мене краще щоб все це робив один виконавець, а не збиралося з різних фірм.

Але для того щоб прийняти рішення я хочу:
- побачити зразки робіт
- знати ціни (проектування, матеріали, робота)
- знати терміни
- знати які матеріали використовуються
- отримати гарантію на продукцію

Чи нема у Вас цього часом десь в онлайні виставленого?
(BTW: Може зробити Вам сайт? :-) )

Або як можете якісь матеріали на мейл скинути?

Demyan - 23-3-2006 у 12:55

Зарзки вислано, ціни обсудяться при проектуванні та бажаючого матеріалу, гарантія безумовно дається.

Громов Сергій - 23-3-2006 у 13:00

М'яку частину теж робите ? Бо мене сильно цікавить на цю секунду поміняти паралон в дивані ....

Demyan - 23-3-2006 у 13:12

Ні. Якщо робимо диван або ліжко, то відповідно треба купити та вставляти матрац.

Оксана Пелещишин - 23-3-2006 у 15:57

А чи виготовляєте столи-книжки, бажано овальної форми?

Demyan - 23-3-2006 у 18:19

так виготовляємо. Є зразки. куди вислати?

Demyan - 13-6-2006 у 08:59

Кому ще меблі:) ? Вже завдяки цьому форуму було пару замовлень, виготовлені ліжка, столи та кухня.

Андрій Пелещишин - 13-6-2006 у 09:42

Цитата:
Вже завдяки цьому форуму було пару замовлень, виготовлені ліжка, столи та кухня.

Шановні підприємці, що тусуються на Форумі, зверніть увагу!!

Громов Сергій - 13-6-2006 у 09:45

Натякаєш на фінансуванні форуму ?

Demyan - 13-6-2006 у 10:15

На фінансування ну не знаю. Хоча два варіанти є:
1. Якби були великі замовлення та стабільні - можна думати.
2. Членам форуму можу надавати знижку.
Офтоп: Доречі якщо б ця справа пішла - можна зробити для членів форуму карточки, у відповідності з якими буду надавати знижки.

Андрій Пелещишин - 13-6-2006 у 10:20

Я натякав на те, що на Форумі є кілька людей, які займаються підприємницькою діяльністю або є менеджерами, проте не використовують Форум у повній мірі для просування власних послуг (що не заборонено правилами)
по пункту 2 - я як власник Форуму усіляко би підтримував такі ініціативи

Яндрух - 13-6-2006 у 12:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Виготовляємо меблі. Якісно, швидко, досвід.

То часом не ви - там, за т-ц "Іскра", є одні 'меблі'?..
Одно слово, замовили там дві приліжкові тумбочки, але такі - в розібраному вигляді: ото мав нагоду згадати дитинство... дитячі конструктори... яких по вечорах складав...
Ну, доволі добре складаються, все припасовується. Хоч простенькі, та гарного дизайну.

Demyan - 13-6-2006 у 13:45

ні ми не там:), поперше а по друге - ми завжди проводимо монтаж.

Яндрух - 13-6-2006 у 14:39

Монтаж тумбочки! Гарно звучить!..
Та ні, в них там теж можна придбати вже і готові вироби. Просто вирішив перевірити свої інтелектуальні здібності...:sing:

marco - 13-6-2006 у 20:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Кому ще меблі:) ? Вже завдяки цьому форуму було пару замовлень, виготовлені ліжка, столи та кухня.


Дем'ян, я ще не передумав. Просто руки ніяк не дійдуть... до телефону ;)

Demyan - 14-6-2006 у 07:50

Ну так якщо що то можемо й ми позвонити.

Demyan - 11-8-2006 у 09:28

У мене є прохання тих людей які виготовили меблі черзе форум залишати свої відгуки, побажання і т.д. Це буде корисно як для мене так і для майбутніх клієнтів.
Дякую.

Андрій Пелещишин - 11-8-2006 у 10:26

Я приєднуюся до цього прохання і прошу лишати відгуки на пропозиції (не тільки цю), якими ви скористали

Тарас Гулка - 11-8-2006 у 21:32

Я замовляв невелику шафу-купе.

Позитиви:
виконали якісно, вчасно, з доставкою, монтажем на місці (монтаж зайняв 15 хв.), за нормальною ціною.

Недоліки:
Я не специфікував деякі нюанси бо про них не знав, а майстер не запропонував мені варіантів і зробив як він важав за краще, а я розраховував на інший варант. Не вважаю, що це проблема фірми, просто ще раз переконався, що завжди все треба дуже детально обговорювати.

Як наслідок побажання: коли майтер приходить на заміри нехай більше розказує про різні варіанти. А то людина побачила щось в магазині і думає що так і має бути - а воно далеко не так.


Загалом претензій немаю жодних. Якщо треба буде ще щось із меблів- буду звертатися.

Дем'яну подяка.

Рост - 11-8-2006 у 23:42

Дем`яне, питання офісних меблів актуальне. Варто б зустрітися, поговорити. Можливо прямо в моєму майбутньому офісі, бачачи приміщення, легше орієнтуватись, що потрібно.
Десь так би через тиждень. Якщо не вдасться привезти з Європи, то буду замовляти тут (ціни у нас в Україні дуже вже кусючі).
Тому просив би скинути номер мобільного мені на 8-066-7055707, або на office(равлик)rost.ridne.net.
Дякую.

Юрій Сєров - 12-8-2006 у 03:42

А чи займаєтеся ремонтом, переробленням старих меблів?

Demyan - 14-8-2006 у 09:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка

Як наслідок побажання: коли майтер приходить на заміри нехай більше розказує про різні варіанти. А то людина побачила щось в магазині і думає що так і має бути - а воно далеко не так.

Дякую, враховано.

TO Рост: відправив по мейлу.
ТО Юрій Сєров: обговорили по асьці.

Demyan - 11-9-2006 у 07:55

Є одне рішення - можливо комусь підійде так зване "шафа-ліжко". Суть в тому що ліжко знаходить в шафі в вертикальному положенні, при розсування дверей (купе) - ліжко опускається в нормальне положення. Можливе підключення дистанційного керування таким ліжком.
Дуже корисно якщо комусь потрібно щоб на день ліжка не було в кімнаті, можна звісно й диван але було вже виготовленно такий варіант - коли диван теж не можна було ніяк вписати в кімнату.

Відгук про виконане замовлення

Юра Гонцовський - 27-9-2006 у 19:37

Замовляв шафу, стіл, поличку над столом і пенал.
Виготовили вчасно і якісно. Роботою задоволений повнстю.
Треба буде ще щось - буду звертатися знову.

P. S.
Особливо сподоюалося ставлення до роботи - дуже відповідальне.

Demyan - 21-12-2006 у 16:28

Прохання й надалі людей які виготовили через цю тему меблі залишати тут інфо.

marco - 21-12-2006 у 20:13

Ну, раз прохання. то пишу.

Був в мене дизайнер, спілкувалися...

Справа в тому, що мені треба вписати меблі в нестандартні стіни (кути не 90 град) + адаптувати по стилю існуючих меблів. Власне ідей щодо дизайну як таких і не було запропоновано...

Була запропонована стандартна (парелелепіпедна) конструкція, з стандартної плити, в не цілком відповідних для мене кольорах - нічого креативного. Фото готових робіт дизайнер показати не зміг :-(

В результаті я сам все прорахував і намалював, відіслав щоб мене поставили "в чергу"...
І от тепер не знаю чи шукати когось, хто запропонує щось оригінальне, чи розслабитись і замовляти стандарт...

Уляна Дідич - 24-12-2006 у 15:58

Цікавить двохярусне ліжко в дитячу.

Demyan - 25-12-2006 у 08:39

можна зробити. Лишіть в приваті свої координати, або ж можу дати телефон.

Demyan - 25-12-2006 у 08:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Була запропонована стандартна (парелелепіпедна) конструкція, з стандартної плити, в не цілком відповідних для мене кольорах - нічого креативного. Фото готових робіт дизайнер показати не зміг :-(

Дякую за відгук, постараємося щось змінити. В нас на першому місті стоїть зменшувати ціну виробів, не понижуючи якість. Щоб підходити до нестандартних рішень - треба мати відповідне деяке обладнання плюс тратити час на компютеринй проект і т.д. Для цього у львові є безліч великих фірм де все це думаю зроблять, однак відповідно в них буде висока ціна. Все це можна зробити і організувати але як не крути це потягне витрати а отже збільшиться собівартість.

vovka - 5-1-2012 у 14:34

Ця тема ще актуальна ?
мені треба деякі речі зробити.

фото



дверцята з білого глянцевого МДФ.




оббити стіну панелями мдф колір антрацит, ширина панелі порядка 35-40см, розшити алюм. профілем.


ще також актуальні довгі підвіконники (4 і 6м і ширина 60см) з якогось матеріалу крім дерева. з рельєфом дерева. наприклад можна ламіновані.
в мене от є ламінат з рельєфом дерева, дуже правдоподібно виглядає і дуже зносостійкий.