Форум Рідного Міста

Ліфти

Ростислав Пелещишин - 14-7-2002 у 13:16

Великою проблемою для Львова є проблема Ліфтів. В принципі дехто навіть не знає куди звертатися зі скаргою в разі коли ліфт зупинився і не їздить вже місяць. Зараз у Львові є три підприємства, які займаються експлуатацією ліфтів: ПП"Віднова (Шевченківський та Франківський райони), ТзОВ "Еко-ліфт" та СРБУ "Львів-ліфт". Але ці організації забезпечують роботу ліфта, ремонтують його. Власником ліфтів є ЖЕК і тому він несе відповідальність за роботу ліфта і зобов"язаний платити за обслуговування.
Ситуація, коли лфіт у 9 поверховому будинку не працює майже рік з невеликими переривами склалася у гуртожитку на вул.Тичини 11.
Там ліфт потребує капітального ремонту, а гроші на це повинні виділятися з бюджету, тому ЖЕК не має коштів оплатити ремонт, ПП" ВІднова" не хоче ремонтувати ліфт за власні кошти, в результаті - мешканці ходять пішки.

Користувач Олесь - 21-2-2003 у 12:42

Я одного разу впав разом з щойно поремонтованим ліфтом - враження не з приємних. З дев'ятого поверху, де я зайшов, щоб їхати вниз, ліфт падав десь до 5-го чи 6-го. Аж присів, як той ліфт застопорився. В руці тримав поліетиленовий мішок з ручками, в мішку щось було, так ті ручки в мене в руці і лишилися, а мішок просто розвалився і все розсипалося. Поки чекав майстрів, мене з ліфта визволив сусід. Ходіть ліпше пішки, хто може!

Теодор - 21-2-2003 у 15:48

А в нас в ліфті весь алюміній свиснули.
Правда я думаю що це типова картина :(

Теодор - 24-2-2003 у 15:19

В моїх батьків вже другий тиждень не їздить ліфт. Будинок кооперативний.

Кажуть що потрібно чи то підвісний ремінь чи то кабель із специфікацією КПВВ-18/1 , 25 метрів.
Може хтось знає скільки він коштує і де можна купити ?

Ростислав, дуже добре що ти написав про організації, які займаються ліфтами у Львові. Але може ти знаєш їхні адреси , контактні телефони ?

Ростислав Пелещишин - 25-2-2003 у 11:25

Франківський і Шевченківський район та ще деякі ЖЕКи обслуговує ПП "Віднова". Адреса : вул.Пулюя, 27 тел: 64-85-53, 64-09-50

Андрій Пелещишин - 25-2-2003 у 12:59

Цитата:
Першим відправив користувач Теодор


Кажуть що потрібно чи то підвісний ремінь чи то кабель із специфікацією КПВВ-18/1 , 25 метрів.
Може хтось знає скільки він коштує і де можна купити ?


Здається це щось типу витої пари, тому треба мабуть у постачальників мережного або телефонного обладнання питати

Користувач Олесь - 25-2-2003 у 13:39

КПВВ - то вита пара. Колись був магазин з кабелями на Личаківській біля Винниківського базару (друга сторона вулиці і трохи нижче).

Теодор - 26-2-2003 у 11:17

Дуже дякую за інформацію.

Я сам чув що КПВВ - вита пара. Але яке відношення вона має до ліфта ????

Користувач Олесь - 26-2-2003 у 15:18

Цитата:
Першим відправив користувач Теодор
Я сам чув що КПВВ - вита пара. Але яке відношення вона має до ліфта ????

Напевно сигнали керування від кнопок і зв'язок з диспетчером... Моє припущення. Але якщо фахівці сказали треба - то напевно дійсно треба? Припильнуйте тільки, щоб виту пару не використовували в якості підвісного ременя.:baddevil:

Юрій Сєров - 26-2-2003 у 15:20

У мому під'їзді ліфт не працює вже десь місяць. :( Майже щодня приходять майстри, ремонтують його і через кілька хвилин він вже знову не працює :(. На дверях у під'їзд висять телефон ремонтних фірм, але вони сихівські, а не ПП"Віднова", хоч будинок у франківському районі.
До речі, який відсоток від комунальних послуг, які ми оплачуємо йдуть ліфтерам? Я, мабуть, перестану платити цей відсоток :baddevil: