Форум Рідного Міста

Результати місцевих виборів (обл.рада, міськрада, мер)

Nazar - 27-3-2006 у 10:55

Отож - кому що відомо станом на цю годину, де можна просвітитись по цьому питанні, хто що думає і т.д.?

Nazar - 27-3-2006 у 11:24

Я так і не знайшов джерела, яке б висвітлювало перебіг підрахунку голосів по регіону...
Щойно Львівська хвиля передавала проміжкові результати на міського голову - наразі перемагає Садовий... Але ще принаймі є надія, що цене так.

Андрій Пелещишин - 27-3-2006 у 11:25

Я так розумію, що Садовий - мер. :(

Андрій Пелещишин - 27-3-2006 у 11:25

До речі цікава боротьба в Києві. Не думав, що Омельченко програє.

Кутузік - 27-3-2006 у 11:43

В Івано-Франківську - мер - Анушкевічус. :) Це ще факт, але компетентний прогноз.

Андрій Моравський - 27-3-2006 у 11:50

Хто знає де по Львову інфу дістати... Мер... область.. місто... ?

Андрій Моравський - 27-3-2006 у 11:50

Хто знає де по Львову інфу дістати... Мер... область.. місто... ?

Nazar - 27-3-2006 у 12:06

Думаю, що поки ніхто.
Бо саме з цією метою я завів цю тему, а у відповідь ....

dr.Trollin - 27-3-2006 у 12:52

http://community.livejournal.com/misto_lviv/24126.html

Юрій Сєров - 27-3-2006 у 13:20

Ну що ж Самонеміч форева.... :(

Яндрух - 27-3-2006 у 13:50

Садопоміч !!!!
:mad::mad::mad::mad:

Dmy - 27-3-2006 у 14:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Садопоміч !!!!
:mad::mad::mad::mad:

:lol::lol::lol:
Мої вітання - влучно!

Nazar - 27-3-2006 у 15:53

Улюбленець публіки Любомир Констянтинович заявив, що "яке їхало, таке здибало. Львів обрав авантюриста", що не може його не тішити.
"Світлом в кінці тунелю" йому бачиться великий відсоток за Писарчука...

Щось чим далі в ліс, тим гірший в мене настрій.

Tempika - 27-3-2006 у 16:17

...ну що ж поробиш, такого захтіли львів*яни... мабуть, ті самі, що повелися на предвиборчу агітаціяю буняка... якщо вуха до лапші звикли, то ніц не вдієш... :-(( яке місто - такий і мер.

Кутузік - 27-3-2006 у 17:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кутузік
В Івано-Франківську - мер - Анушкевічус. :) Це ще факт, але компетентний прогноз.


Уже факт.

Роман Ромашка - 27-3-2006 у 17:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі цікава боротьба в Києві. Не думав, що Омельченко програє.

Інформація ще непідтвердженна (так як мало бюлетнів оброблено), але надіюся, що омелька нікінець-то вилетить зі свого знізда! :baddevil:

Яндрух - 27-3-2006 у 17:41

Даруйте, кияни, але коли чесно, то ВЖЕ ОСТОГИДЛА ЙОГО ПИКА З ОЧИЦЯМИ, ЩО ВІЧНО БІГАЮТЬ В РІЗНІ БОКИ !!!!!
:lol::lol::lol::lol:

vovka - 27-3-2006 у 19:37

Паралельний підрахунок від ПРП в по Києву.
http://26-03-2006.kiev.ua/

Черновецький таки мер. Кличко і Ющенко вже вітали його з перемогою. Для мене теж трохи несподіванка. Таке враження що Кличка використали тільки заради того щоб менше за Омелю проголосувало.
Якщо почитати укрправду - то ООО таки киян дістав..

Що ж.. Тепер ВАЮ буде мати свою людину в Києві, так як Черновецький наразі радник президента.

Олександр Чорнобиль - 28-3-2006 у 08:29

Цитата:
Черновецький наразі радник президента.


Львів"ян такими штуками не візьмеш. ;) Їм по цимбалах що Куйбіда теж радник президента.

В моєму рідному Кам"янці-Подільському втретє (!) обрали Олександра Мазурчака. Щодо партійності, то він з БЮТ... А ще він так попрацював на виборах до міської ради, що БЮТ матиме здається 22 депутатських штики з 50 можливих.

Oleksandra Zorina - 28-3-2006 у 08:57

Кличко -мер, то круто ))
Але, на щастя,кияни виявились меншими екстрималами(може, згадали, що Київ -то таки не Каліфорнія -там все налагоджено -до руля можна ставити хоч Памелу Андерсон, а тут.. ).
А Черновецький, думаю, розчулив всіх своєю роликом
з детектором брехні - йому, наче, почепили детектор і стали задавати питання. А він, бадьоро так:"я НІКОЛИ не брав хабарів !" etc. :lol:

Тарас Задорожний - 28-3-2006 у 09:51

Мені нині казали, що якшо у психлікарні між пацієнтами когось вважають психом, то він таки вже невиліковний. Шо казати про Садового, якшо вже такий авантюрист як Буняк вважає його авантюристом...
Детальніше прочитати можна тут

Андрій Пелещишин - 28-3-2006 у 11:44

Мушу сказати, що моє, дуже поверхневе щоправда, знайомство з методами та успішністю ведення бізнесу в підприємствах з орбіти Галицьких інвестицій років зо 6 тому, заставляє зі скепсисом очікувати результатів діяльності нового мера Львова :(

Олександр Чорнобиль - 28-3-2006 у 11:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
де можна просвітитись по цьому питанні?


Дійсно, чи є ресурси, присвячені регіональним і місцевим виборам якщо не загалом по Україні, то хоча б по окремим регіонам?

Андрій Пелещишин - 2-4-2006 у 20:48

Враховуючи новини на взірець цієї
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4427 та подібних сигналів, які мають місце по всьому Львову, з'являється теоретична імовірність скасування результатів місцевих виборів у Львові.

Odarka - 3-4-2006 у 10:53

http://portal.lviv.ua/