Форум Рідного Міста

Парламентська коаліція

Тарас Задорожний - 28-3-2006 у 09:41

Пропоную спробувати обговорити доволі нашумілу на нинішній день тему про утворення парламентської більшості. І так, представимо основні варіанти, зважаючи на те, що ні Блок Литвина "МИ", ні Блок Наталії Вітренко "Народна опозиція" 3%-бар"єру можливо і не пройдуть.

tysovska - 28-3-2006 у 09:53

Литвин уже точно не проскочить, бо в нього дедалі більше падає рейтинг, а от Вітренчиха ще під питанням. Хоча маю надію, що й вона не пролізе. І "помаранчевим", щоб не зганьбитися, доведеться домовитися між собою. НУ і СПУ уже час від часу заявляють, що майже все узгодили. Цікаво, чи змирилися вони вже з тим, що Юля буде прем'єром? (Я особисто до Юлі маю купу претензій, але народ обрав, тож усе по-чесному...)

Тарас Задорожний - 28-3-2006 у 10:09

Якраз Юля, як Ви кажете, і створює розбрат у помаранчевих лавах...
Просто задумйтесь:
Заява Томенка, про те, що вони ображені тим, що мають домовлятися з "лузером" ( Українська Правда )
Заява Юлі, про те, що хочеш-нехочеш вона стане прем"єром ( Українська Правда )
Чи заяви Турчинова про те, що НСНУ свідомо затягують підписання (вчорашній телемарафон на 1+1, Українська Правда )
Ці всі факти дуже негативно впливають на формування коаліції, та ставлять під сумнів її працездатність... Амбіції є у всіх, але не можна давати їм бути основою державної політики.

Олександр Чорнобиль - 28-3-2006 у 11:38

Ну Безсмертний же ж сказав, що від них ініціатива має виходити - ось вони її і проявляють. :D
Вони тепер, ще й силовика хочуть:
http://novosti.dn.ua/details/24957/ :o:lol:

Тарас Задорожний - 28-3-2006 у 12:10

Вони багато чого можуть хотіти...А за свої слова Безсмертний уже поплатився... Тепер переговорами керує Єхануров і Кінах

Василь Яворський - 28-3-2006 у 13:44

Гадаю, що варіант Тимошенко - прем"єр, хоча і, можливо, не найкращий але цілком реальний. Не думаю, що ПР і НСНУ увійдуть в одну коаліцію, так само не думаю що Мороз піде на коаліцію з ПР. Тому єдиний ймовірний сценарій творення парламентської більшості БЮТ+НСНУ+... (з соціалістами чи без них). Позиція президента десь трохи зрозуміла: він не хоче прем"єра Тимошенко, в чомусь він і правий. Але є факт, що НСНУ не буде настільки потужною силою в парламенті, щоб диктувати свої умови. А варіант ПР+БЮТ, як на мене взагалі не реальний. Хоча ще залишається, хоча і доволі примарний (математично), шанс створення більшості ПР+КПУ.

Юрій Сєров - 28-3-2006 у 14:42

Тимошенко- прем'єр, це звичайно не дуже добре, але виглядає, що так воно і буде. Може 2 пришестя буде результативнішим ніж перше...

Тарас Задорожний - 28-3-2006 у 14:45

Не думаю, шо хтось дасть їй другий шанс... А вона, ой, як хоче...
Зрештою побачимо.

Олександр Чорнобиль - 28-3-2006 у 15:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
А варіант ПР+БЮТ, як на мене взагалі не реальний.


Чому? В "регіонах" далеко не йолопи сидять. Розуміють, що їм мало що світить. Чому б їм не запропонувати Тимошенко крісло прем"єра в обмін за коаліцію? :lol::lol::lol:
Гіпотетично...

Андрій Моравський - 28-3-2006 у 15:54

є думка такого плану:

НУ + СП = БЮТ

це по відсотках.. ну приблизно рівні... от і НУ + СП будуть пресингувати зараз БЮТ задля досягнення більшого свого вливу.... принаймні вчорашній меморандум Мороза і НУ я трактую саме так.....
з соціалістами НУ вже не є в меншості...

а от Безсмертний заслуговує поваги за визнання себе переможеним.. це мужньо!

хто шо думає?

Кутузік - 28-3-2006 у 17:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
А варіант ПР+БЮТ, як на мене взагалі не реальний.


Чому? В "регіонах" далеко не йолопи сидять. Розуміють, що їм мало що світить. Чому б їм не запропонувати Тимошенко крісло прем"єра в обмін за коаліцію? :lol::lol::lol:
Гіпотетично...


Тому що Ющенко абсолютно не гіпотетично розпустить таку парляменту. Для початку не внесе пропонованого такою більшістю прем'єра на розгляд Ради.

Василь Яворський - 29-3-2006 у 10:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
є думка такого плану:

НУ + СП = БЮТ

це по відсотках.. ну приблизно рівні... от і НУ + СП будуть пресингувати зараз БЮТ задля досягнення більшого свого вливу....


Головна мета творення коаліцій - створення парламентської більшості. СП+НУ - ну ніяк не тігне на більшість, так само не тягне і БЮТ самостійно на більшість. Такий парламент не здатний на життя. Його просто розпустять. Особисто мені такий варіант не дуже подобається. Таки потрібно домовлятися з БЮТ, а Юлії Володимирівні варто добре зважити всі за і проти, не переходити на ультиматуми і зі свого боку також шукати шляхи досягнення домовленості. Можливо не варто їй так тягнутися у крісло прем"єра, а запропонувати іншого кандидата, котрий би влаштував і її і інших партнерів по коаліції.

spark - 29-3-2006 у 15:10

Особисто в мене є бажання посадити Ющенка перед телевізором і без перекурів крутити йому рекламу НСНУ годин надцять. "Не зрадь Майдан!" і таке інше.

Василь Яворський - 29-3-2006 у 15:26

На цю годину ще є шанси проходження в парламент блоку Вітренко... Такщо цілком реальна коаліція ПР+БВ+КПУ, котра також очевидь може створити парламентську більшість... Важко щось таке прогнозувати до оголошення остаточних результатів.

Тарас Задорожний - 29-3-2006 у 18:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Особисто в мене є бажання посадити Ющенка перед телевізором і без перекурів крутити йому рекламу НСНУ годин надцять. "Не зрадь Майдан!" і таке інше.


Воно то можна, звісно... Але існує декілька варіантів розвитку подій. Дайте людям подумати та розібратись у тому хто з них є ким... От тоді вже, якшо будуть якісь угоди, можна буде садити усіх керівників блоків і партій іф дати їм шанс хочаб раз побачити їхні реклами...

Юрій Сєров - 29-3-2006 у 18:54

Цитата:
На цю годину ще є шанси проходження в парламент блоку Вітренко... Такщо цілком реальна коаліція ПР+БВ+КПУ, котра також очевидь може створити парламентську більшість... Важко щось таке прогнозувати до оголошення остаточних результатів.

Навіть якщо, на дай Бог, пройде, то в помаранчевих все одно сума вийде більша.

Dmy - 29-3-2006 у 19:18

Цитата:
На цю годину ще є шанси проходження в парламент блоку Вітренко

Фіг! Для того, щоб пройти, вона повинна отримувати десь по 11 відсотків з кожного ще не обрахованого округу. Явно завищені очікування :P

Aндpiй - 29-3-2006 у 19:48

11% - елементарно, якщо користуватись не здоровим глуздом, а сайтом ЦВК:

19.57 - 712069 голосів при 98.51%
20.15 - 713033 при 98.55%
20.29 - 715746 при 98.68%
і це практично без руху по Севастополю, де в неї дійсно 10% :o

Юрій Сєров - 29-3-2006 у 20:40

Продовжу:
21:26 - 722 255 при 98.95

Тарас Задорожний - 29-3-2006 у 21:16

І я додам:
21:52:53
99.00%
2.89% 722 935 голосів

Aндpiй - 29-3-2006 у 21:45

Якщо вибрати опцію "По кожній партії(блоку)" то видно, що з 98.96% до 99% змінився лише Київ, Київська область та Івано-Франківська, але кількість новобранців склала біля 4% тих, що там проголосували! Круто!
Тяжка артилерія- Севастополь ще не пішла в хід. Хоча, якщо брати в середньому по цьому місту (а при 99% це цілком вже можна робити) то й воно не допоможе. А як воно буде - побачимо. Скопіював собі 225округ(Cевастополь) при 99%, щоб потім порівняти, які дільниці додалися і скільки там голосували за Вітренко.

Юрій Сєров - 29-3-2006 у 22:04

Наскільки я розумію їй треба взяти ще 25 тис голосів, чесно кажучи не зовсім видно звідки вона може їх взяти...

Aндpiй - 29-3-2006 у 22:12

Всього майже 24,8млн. проголосувало. Ще необроблено 0,9%, що складає 220тис. Якихось 12% дати Вітренко і все OK. Чи я десь помилився?

Юрій Сєров - 29-3-2006 у 22:30

Такого рейтингу в неї нема по жодному округу, але теоретично - все можливо :rolleyes:

Aндpiй - 29-3-2006 у 22:33

А може вони дотепер встидалися показати протоколи тих дільниць де вона так багато набрала?

Aндpiй - 29-3-2006 у 22:43

А в ЦВК тітонька, що заповнює стовпчик "відсотки" заснула!!! Вже 728тис. а далі 2.90%, як було при 723 з гаком. Я так розумію, що за кожні 2.5 тисячі має додаватися 0,01% Все, йду спати.

Тарас Задорожний - 30-3-2006 у 17:30

Вітренко згідно з підрахунками ЦВК не проходить. Але я просто впевнений, шо вона оскаржить результати. Чи вона набере своїх 14-15 місць, чи ні також не особливо міняє ситуацію. Роблячи це опитування, я не сподівався, шо буде доволі висока ставка на об"єднання у більшості ПР та НСНУ... Але час все покаже

Сергій Бєляєв - 30-3-2006 у 19:23

Все, фінал. Є 100% протоколів :lol:
5 не змінилась.