Форум Рідного Міста

Куплю ВАЗ або Таврію

Demyan - 28-3-2006 у 13:34

Уже скільки шукаю машину, не можу знайти, або погана або перекупщики по довіреності. Якщо хтось знає хто б продав щось наразі до 2000у.о. (ВАЗ2104-2108 від 90-их) або Таврію (не старше 2000р.) підкажіть. Але так щоб спочатку не сидів під нею а була на ходу і без недоліків.

vovka - 28-3-2006 у 14:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Уже скільки шукаю машину, не можу знайти, або погана або перекупщики по довіреності. Якщо хтось знає хто б продав щось наразі до 2000у.о. (ВАЗ2104-2108 від 90-их) або Таврію (не старше 2000р.) підкажіть. Але так щоб спочатку не сидів під нею а була на ходу і без недоліків.

За ці гроші 08 після 90 р в хорошому стані без недоліків не знайдеш однозначно - можна навіть не шукати.
Реально знайти 06 з 85-86рр.

От в нас на форумі подібна тема, теж один шукає таку машину:
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=1116

Demyan - 28-3-2006 у 15:36

Я вже був на вашому форомі, доречі оф топ я зареєструвався а підтвердження на мейл не прийшло, повторна реєстрація - каже що такий адрес вже зареєстрований, увійти не можу.
Щодо тої трійки - то вона старенька вже їй же 30 років...

vovka - 28-3-2006 у 16:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Я вже був на вашому форомі, доречі оф топ я зареєструвався а підтвердження на мейл не прийшло, повторна реєстрація - каже що такий адрес вже зареєстрований, увійти не можу.

Активував. Борцюни зі спамом з укр.нету, mail.ru і деяких інших служб трохи перестаралися.

Цитата:

Щодо тої трійки - то вона старенька вже їй же 30 років...

Ну.. Зате за 2000$ і БМВ :)

Реально 08 в хорошому стані за 2800-3000 можна знайти. Рік буде 90-92. В Франківську на автобазарі такого плану машин (з дешевих) величезний вибір. Не порівняти з кривчицями.

Demyan - 28-3-2006 у 16:20

Я на кривчиці їзжу недавно таврію оглядав - все було добре а як загнали - виявилося був удар, зроблена - так собі є зміщення геометрії кузова - відмовився.

vovka - 28-3-2006 у 16:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Я на кривчиці їзжу

Вибір маленький. Та й ціни чуть вищі чим в Франківську.

Цитата:

недавно таврію оглядав - все було добре а як загнали - виявилося був удар, зроблена - так собі є зміщення геометрії кузова - відмовився.

Ну так.. Такого краще небрати..

Vlotsk - 28-3-2006 у 17:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
... а як загнали - виявилося був удар, зроблена - так собі є зміщення геометрії кузова - відмовився.


А можна поцікавитися, яким чином перевіряли? Бо мене теж цікавить питання тестування стану б/в самохуда, як і де це краще зробити у Львові (не маючи знайомих "спеців")?

Юрій Сєров - 28-3-2006 у 23:43

Цитата:
Куплю ВАЗ або Таврію



Уже скільки шукаю машину, не можу знайти, або погана або перекупщики по довіреності. Якщо хтось знає хто б продав щось наразі до 2000у.о. (ВАЗ2104-2108 від 90-их) або Таврію (не старше 2000р.) підкажіть. Але так щоб спочатку не сидів під нею а була на ходу і без недоліків.


ІМХО, треба бути дуже добрим майстром + любителем позиції "знизу"

Demyan - 29-3-2006 у 09:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Vlotsk
А можна поцікавитися, яким чином перевіряли? Бо мене теж цікавить питання тестування стану б/в самохуда, як і де це краще зробити у Львові (не маючи знайомих "спеців")?


Робив діагностику на сервісі з підйомом (знайомі), вимірявши просто лінійкою вже було видно зміщення, далі мова не йшла.
Раджу спочатку самому оглянути -
- подивитися кузов на порогах, багажнику, лонжеронах в салоні на іржу.
- стиснути на крилах (машина має піднятися опуститися і піднятися), або можливо в руках під час поштовху будуть відчутні стукіт амортизаторів.
- підняти домкартом почерзі колеса, порухати їх по сторонам та зверху-знизу (руками) , перевірити люфти.
- подивитися уважно на покраску чи нема де вздутин і чи не перемальовувался машина.
Якщо того нема то можна їхати на діагностику інакше - відмовляйтеся.
Список можна продовжити і по перевірці мотора і ще багато чого але то вже треба бути троха спєцом, яким я теж не є наразі. Але потроху вчуся.

Тарас Ільчишин - 31-3-2006 у 16:38

Чи була машина бита легко магнітом перевіряється. Практично кожен нормальний сервіс має мати.

А відносно років, то пораджу брати таку машину середини 80х.

Vlotsk - 6-4-2006 у 13:24

Досвідчені воділи сказали, що персонал на діагностиці все одно навряд чи скаже правду про виявлені дефекти, побоюючись помсти продавця.

Demyan - 7-4-2006 у 08:04

Але якщо персонал на діагностиці знайомі- то інша ситуація.

Тарас Ільчишин - 7-4-2006 у 13:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Vlotsk
Досвідчені воділи сказали, що персонал на діагностиці все одно навряд чи скаже правду про виявлені дефекти, побоюючись помсти продавця.


Я сам діагностику робив на сервісі, ніхто нічого не боїться, головне добре домовитись ))))