Форум Рідного Міста

Мій голос після виборів

Ігор Баранік - 4-4-2006 у 10:35

Все, шоу закінчилося, тепер давайте визначатися хто за кого з тих що пройшли.

Яндрух - 4-4-2006 у 10:43

А навіщо?!

Ігор Баранік - 4-4-2006 у 10:55

Щоб готувати плацдарм на наступну виставу.:)

Олександр Чорнобиль - 4-4-2006 у 11:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Щоб готувати плацдарм на наступну виставу.:)


Такою "виставою" могли б бути лише повторні вибори у разі розпуску цього парламенту, а в іншому випадку теж підтримую Яндруха - навіщо?

Тарас Задорожний - 4-4-2006 у 13:29

У випадку розпуску парламенту, ці 5 сил отримають шанси на більшу кількість голосів. Активізуються прихильники тих, хто був близькими до 3%.
Інакшого змвсту опитування теж не бачу

Ігор Баранік - 8-4-2006 у 11:37

Захід України підтримав в своїй більшості БНУ. Питання чому?

Станкевічас Сергій - 15-9-2006 у 18:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Захід України підтримав в своїй більшості БНУ. Питання чому?

Не хотіли БЮТ,
а більше не було кого

Сергій Бєляєв - 16-9-2006 у 21:49

Я б сказав, що голоси поділилися. Якби НУ підримала переважна більшість на Заході, то вона мала б всі шанси обійти БЮТ.

Igor Sey - 24-9-2006 у 17:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Захід України підтримав в своїй більшості БНУ. Питання чому?

Тому що на Західній Україні дуже люблять створювати собі ідолів і... звиняйте, земляки... "Навчи дурного молитися, то він чоло розіб"є".
Я стикався з цим постійно, бо сам був за ЮТ, ото ж пробував потроху дискутувати з прихильниками Ющенка. Люди "не бачили" та не хотіли бачити всіляких "Меморандумів" і т.п. слабохарактерних безхребетних дій Президента.
У підписанні Меморандумів... винна Юлька, бо покинула Президента (!), Юлька - за Януковича, бо голосували разом проти Єханурова...
Саме цікаве, що ситуація не змінилась і після виборів. У зраді Мороза - винна Юлька, у тому, що Яник - прем"єр... відгадайте з трьох раз!
Отже навіть тепер, я не візьмусь стверджувати, що ми (ЗУ), трохи порозумнішали. Можливо і краще, що не було нових виборів, бо фіаско могло б бути повним.
Кілька впертих тупоголових пенсіонерів таки далі б віддали голоси за Порошенка, Безсмертного, Червоненка, Зварича, Мартиненка, можливо трохи збільшився б електорат ЮТ, а решта ЗУ просто б не пішли на вибори. Оскільки Президент вже показав, що він "може", а зламати в собі кучмівську догму, всіляко підтриману Ющенком "Юлька - злодійка" теж мало хто спромігся б.
PS. Чесне слово, таки варто нам всім повірити, та підтримати в кінці-кінців Тягнибока. Але при умові, що він візьме до себе Кличка і наведе таки лад у тій довбаній ВР і з тими коаліціями.
А державну шльондру - НУ, я б взагалі... видав їм мило та всілякі креми для змащування власних задніх отворів...

Tempika - 25-9-2006 у 06:33

...там нема варіанту *проти всіх*, чому?... мені здається влада несита безстосовно того, до якої партії вона належить... просто одні дядьки (ще не дуже багаті) лобіюють інтереси інших дядьків, дуже багатих, а нам видають на гора всяку ахінею типу шляхів розвитку країни і тири пири, щоб була видимість роботи, та й пенсіонерам було б про що поговорити.... укр. народ мені досі видається сліпим і легким до маніпулювання.

Ігор Баранік - 28-9-2006 у 20:07

Зважаючи на ситуацію, яка зараз склалася(зло повернулося назад до влади) проголосував би проти всіх,чи взагалі не пішов би на вибори.

Павло Жежнич - 29-9-2006 у 03:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Зважаючи на ситуацію, яка зараз склалася(зло повернулося назад до влади) проголосував би проти всіх,чи взагалі не пішов би на вибори.

Зло нікуди не поверталося, бо воно постійно залишалося на місці:).
А щодо голосування, то не вистачає двох варіянтів відповідей: "проти всіх" і "не піду на вибори", які мені до вподоби.

Ігор Баранік - 29-9-2006 у 20:05

Ти правий. Наприклад в місті якому я мешкаю. як була одна банда при владі, так вона і лишилася після неї.