Форум Рідного Міста

Підлога на балконі

Юрій Сєров - 9-4-2006 у 16:31

Ще питання стосовно фанери.
Я тут запланував собі з неі на балконі зробити підлогу, а мені кажуть що не можна, бо вона буде розклеюватися через перепади температур і вологість. Але ж ніби є вологостійка?
Поділіться досвідом.

Підлога на балконі

Hanor Narasson - 9-4-2006 у 18:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ще питання стосовно фанери.
Я тут запланував собі з неі на балконі зробити підлогу, а мені кажуть що не можна, бо вона буде розклеюватися через перепади температур і вологість. Але ж ніби є вологостійка?
Поділіться досвідом.


(с) "То є зовсім їнша пара кальошів!"


"Вологостійку" фануру кладуть під ламінат, якщо чорнова підлога задуже крива.Зверніть увагу на лапки, тобто "вологостійкість" є не абсолютна.:P

Подивитися, як вона виглядає - можна точно у "Світі паркету" на Любінській, але ІМНО там задорого.

А чому фанера? На балкон я б радив лінолеумні плитки.

Підлога на балконі

Юрій Сєров - 9-4-2006 у 19:09

Та власне мені радять покласти плитку, ну або лінолеум...

Підлога на балконі

Hanor Narasson - 9-4-2006 у 19:33

Я раджу покласти лінолеумну плитку Вона розміром десь 25х25, кладеться на клей. Зносостійкість десь 41-42-43 (!!!). Продає (і може покласти) одна фірма на кінці трамваю №6 (десь у мене є їх рекламка - можу пошукати, остаточно можу пояснити, де саме вони знаходяться, бо там був). Вона ІМХО трохи дорожча, ніж фанера, але не буде "менінгіту " з розмірами листа.

Підлога на балконі

Юрій Сєров - 9-4-2006 у 19:49

Чим вона краща за керамічну плитку?
Взагалі кажучи, планував зробити з фанери підлогу, під фанеру дати якийсь утеплювач - щоб було трохи тепліше.
Знаю всередині квартири таке можна робити і виглядає не так вже й погано.
Тепер маю дилему - як найкраще зробити підлогу на балконі?

Підлога на балконі

Hanor Narasson - 9-4-2006 у 20:13

Лінолеумна "тепліша" і м'якша. Якщо щось шкляне і тяжке падає на керамічну, то б'ється і шкло і часом плитка. Евентуально, можна під керамічну покласти пінопласт, щоб було тепліше.

Тарас Ільчишин - 10-4-2006 у 08:28

Я собі на балконі поставив плитку -- все люкс, єдине, що не зробив, то пінопласт під неї не засунув, тепер зимою мушу в тапочках на балкон виходити

Hanor Narasson - 10-4-2006 у 20:20

А по хаті як ходите? Без капців?

Тарас Ільчишин - 12-4-2006 у 08:38

без капців. люблю босий ходити