Форум Рідного Міста

КПК на вступному. Викладачі ж не ідіоти!

Андрій Пелещишин - 16-4-2006 у 05:43

Вчора був екзаментором (реально - наглядачем) на вступному іспиті до Львівської політехніки (на компютерні науки).
Бачу - хлопець сідає, і нагло бере зі собою PocketPC (притому досить навернутий). Я йому кажу, щоби лишив з речами, а він мені починає перечити і переконувати - "то ж звичайний калькулятор"

Довелося хлопцю пояснити, що він все-таки на комп'ютерний поступає, і викладачі "дещо" розуміються на комп'ютерних цяцьках.

Andreas - 16-4-2006 у 11:12

Склав іспит хлопець?

Андрій Пелещишин - 16-4-2006 у 11:27

Ну цього я вже не знаю, і знати навряд чи буду. То ж був письмовий іспит, результати будуть на наступному тижні. А я навіть прізвища його не знаю.

Andreas - 16-4-2006 у 12:30

А якими правилами заборонено використання будь-яких приладів на іспиті? Я чому питаю - коли складав іспит з німецької (в Німеччині), нам всім розіслали листи, де обумовлювали правила складання іспиту. Зокрема, там було зазначено, що з собою треба мати олівець 2В, точилку для нього, резинку-ластик, паспорт - і більше нічого. "За потребою необхідні Вам пристрої та засоби будуть надані екзаменатором"

Андрій Пелещишин - 16-4-2006 у 13:25

Дивне питання. Правилами вступу заборонено звичайно. Абітурієнт під підпис ознайомлюється з ними.
Чи правила можуть існувати лише в Німеччині?

Тарас Задорожний - 16-4-2006 у 15:18

Андрію, якби то лише списування дозволяло навчатись у ВУЗі... Та сам знаєш скільки є різних методів щоб вступити. Між іншим наш рідний Львів вважається одним найбільш корумпованих щодо всупу міст України.

Ігор Мартинів - 16-4-2006 у 16:20

Нічого, скоро будуть мікрочіпи в потилицю монтувати :)

Тарас Задорожний - 16-4-2006 у 16:40

А шо воно дасть??? Хіба тоді це буде людина?

Тарас Ільчишин - 16-4-2006 у 20:06

я сам 7 років назад поступав і знаю, що на автоматику тоді зі своїми знаннями просто так не поступиш, хай там хто говорить, але після іспитів мені мої репетитори сказали, скільки має бути балів, а вийшло -25. Повезло, що ї того балу в кінцевому результаті виявилось достатньо, але тих нервів не повернути

Андрій Пелещишин - 16-4-2006 у 20:28

Шановні! Тема була зовсім не про те, не в тому розділі і тп.
Просто маленька анекдотична історія по ПокетПіСі.

Тему закрито.