Форум Рідного Міста

UMC. EDGE У Львові

Андрій Пелещишин - 19-4-2006 у 13:46

Сьогодні замість традиційного "032" на мобілці помітив "032.EDGE"
Як правило, поява режиму EDGE забезпечує вищу швидкість і надійність передачі даних (для апаратів, які підтримують цю технологію)
Про технологію можна почитати тут:
ru.wikipedia.org/wiki/EDGE

Роман Ромашка - 19-4-2006 у 14:24

Доволі часто інформація, що передаєть по широкополосному каналу, неправильна. Тобто якщо ваш телефон пімав таке повідомлення, то ще незначить що БС на якій зараєстрований ваш телефон підтримує. І носить вона виключно рекламний характер. Наявність відсутність EDGE можна взанти лише маючи телефон з пітримкою ціїє технології. Як приклад у Львові ще два тижні назад в районі Липинського - пр.Чорнововола, EDGEм у КС не пахло. Телефон показував що доступний лише GPRS.

Щодо надійності передачі даних, то це спірний момент. Так як критичним параметром буде выдстань і наявність перешкод.

Щодо рельных швидкостей українських операторів, то поки що планкою є 20Кб/с (Лайф). У решти й того немає.

Captivitas - 19-4-2006 у 17:44

У мене Лайф й у Запоріжжі показує EDGE, а от UMC у Києві станції метро на телефоні чудово відображав (Самсунг С100).

Роман Ромашка - 19-4-2006 у 17:50

Хм.. У метро EDGE, GPRS і не пахне.

Captivitas - 19-4-2006 у 18:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Хм.. У метро EDGE, GPRS і не пахне.


Я ж про те саме...

Тарас Ільчишин - 19-4-2006 у 20:19

в мене на лайфі едже писало ще в квітні минулого року ))

Captivitas - 19-4-2006 у 23:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
в мене на лайфі едже писало ще в квітні минулого року ))

Ну так саме вони вперше ейдж запровадили. У мене теж одразу як картку завів писало, але перевірити не було можливості.

Hanor Narasson - 20-4-2006 у 06:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
в мене на лайфі едже писало ще в квітні минулого року ))


А у мене на паркані... Страшно навіть згадати коли! (с)"Люди стільки не живуть":lol:

Роман Ромашка - 20-4-2006 у 14:24

Але якщо глянути на тарифи на передачу даних, то EDGE на об'єм користування ними не особливо вливає.

Роман Ромашка - 7-8-2006 у 16:42

Тепер офіційно: http://umc.ua/ukr/news.php?news_id=1327
Але тим не менше мені найбільше сподобалося це:
Цитата:
Відтепер до Києва, Харкова, Львова, Донецька, Луганська та Полтави приєднуються ще сім міст

І читаємо далі:
Цитата:
а також зовсім скоро EDGE стане доступною в Одесі, Миколаєві та Херсоні

Ну і ваші коментарі панове?