Форум Рідного Міста

вибір монітора TFT, або витягаєм голку з сіна

Андрій Моравський - 20-4-2006 у 13:25

Підкажіть будьласка на якому моніторі зупинитися. йдеться про щось 17"-19". проте стикнувся з проблемою такі от як на який бренд опертися... технічні характеристики...час відгуку пікселя... контрасність... наскільки ці характеристики вирішальні...

і ще одне.. мені чомусь зображення на цих плоских екранах ріже очі... від чого це?... може трубку все таки вибирати.. ?

Мої задачі це проектування в AutoCAD, ArchiCAD.... Photoshop, illustrator... etc.. Одним словом графіка...

одним словом я заплутався.. а колеги-компутерщики радять щось як Samsung 740BF - 940BF з 2мс відгуку. одвічне питання ціна/якість... ...
але дома в мене трубка Самсунг.. здих... розмазався і капець.. щось не дуже може і довіритись самсунгам?... а ViewSonic? чи ще якийсь можна вибрати..
по тих описах на сайтах фірм - то вони всі як близнюки однояйцеві... всі одинакові... не відрізниш..
а ще є якісь типи матриць... що це значить і що це дає.. TN, PVA...
хто які думки скаже... чекаю з нетерпінням.. Поможіть!!!! ХЕЛП!!! заплутався в павутині...
дякую..

Demyan - 20-4-2006 у 13:35

Мав LG і Самсунг, Samsung - карщий (краща чіткість).
Те що трубка сіла то це так, колись були з трубками кращі, тепер з пару років і треба вже лізти фокусування підкручувати або яскравість. Є в мене NEC 1989 року, 14 " - працює досі:) :) :)
А взагалі для графіки раджу мінімум 19 дюймів. Також як я зрозумів ціна впирає, тому брав би самсунг.

Андрій Моравський - 20-4-2006 у 13:59

а такі бренди як Hitachi? Sony? Fujitsu? LG?
хто більше стикався з плоскими моніторами хто може порадити?

Рост - 20-4-2006 у 17:48

Під серйозну роботу з графікою я б брав професійний на променевій трубці.

Роман Ромашка - 20-4-2006 у 18:32

Якщо вибирати серед Hitachi, Sony, Fujitsu, LG то можна зразу відинути отсанній.
Якщо потріббна хороша чіткість і кольоропередача, то ViewSonic однозначно.

Тарас Гулка - 20-4-2006 у 21:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
але дома в мене трубка Самсунг.. здих... розмазався і


Самсунги колись використовували трубки Мітсубісі (одні з кращих в світі), тепер вони ставлять свої - тому такі проблеми.

Раджу також придивитися до СTX, BenQ та NEC.
А трохи займаюсь графікою, тому коли купляв собі звертав увагу впершу чергу на кольоропередачу.

СТХ на мій погляд достатньо класний за дуже помірну ціну.
Стосовно 19". Не забувайте, що розділка що на 17, що на 19 однакова 1280х1024, просто на 19" зерно більше. А робоча область однакова.

Я купив собі BenQ 17" і дуже задоволений
За швидкістю не женіться, тим більше 2 мс. дуже умовно - це не зовсім реальна цифра. Все залежить як міряти. А тут кожна фірма використовує свої хитрощі. Я вважаю що 8 мс більш ніж достатньо.


В минулу суботу мав змогу попрацювати за крутим 19" ТFT Соні десь за 600$ При всій моїй повазі і любові до Соні - мені не сподобалось.


Доречі про ViewSonic. Недавно у Львові був один прикрий випадок. Один банк купив 10 шт. ViewSonic і через 2 місяці всі пішли "спати". У всіх була проблема у блоці переключення розділки. Тобто у всіх летів блок, що відповідає за переключення розділки, коли ви скажімо запускаєте забавку досівську або подібне.

Андрій Моравський - 21-4-2006 у 08:19

1. а що значить час відгуку GreyToGrey ? знаю ніби що час відгуку це зміна яскравості з 10% до 90% максмальної яскравості чи навпаки... а от GTG ?

2. що таке "a-si TFT активная матрица"? таку декларує Samsung 740BF. я знаю TN, IPS, S-IPS, MVA і PVA. і будь тут мудрий

3. я можливо схильний до матриці PVA або IPS ... які монітори на їх базі зроблені, конкретні моделі? бо шось на сайтах я рідко зустрічаю цю інфу... в самсунга взагалі не всюди пишуть про це..

Громов Сергій - 21-4-2006 у 10:43

Я зі свого зоопарку можу порекомендувати CTX однозначно - ціна задовільна, а по якості наближається до дорогих NEC-ів

freewill - 21-4-2006 у 13:31

Під ваші задачі потрібно шукати монітори виключно з S-IPS матрицею, не менше 19".

Я собі вибрав Dell UltraSharp 2001FP (через тиждень привезуть). В нього є свої відомі недоліки, але якщо добре відкалібрувати, то можна графікою займатися.

Питання - скільки ви готові потратити на монітор?

Андрій Моравський - 21-4-2006 у 13:47

а хто що скаже на цю статтю... орієнтувався і вчився по ній...

http://www.fcenter.ru/online.shtml?articles/hardware/monitors/10071

Тарас Гулка - 21-4-2006 у 22:03

Стаття дуже відома.
Але теорія теорією,
і враховуючи що добра частина ТФТ моніторів збираються на теренах України, вибирати монітор я би радив покладаючись на власні очі