Форум Рідного Міста

Продаж Київстару

Тарас Задорожний - 26-4-2006 у 17:27

Вичитав нині таку доволі цікаву інформацію:
Представители норвежской Telenor и российской "«ВымпелКом» (VIMP) провели переговоры по вопросу приобретения «ВымпелКомом» украинского сотового оператора «Киевстар», сообщила пресс-служба Telenor." (вибачте за мову оригіналу...) Детально це можнеа прочитати на Proua.com

Нагадаю, що «ВымпелКом» є власником доволі нашумілого останнім часом в Україні "Білайну" ("Bee-Line"). Офіційний сайт ( ВАТ "ВымпелКом" )

І як Вам це?

Громов Сергій - 27-4-2006 у 08:54

Ну то Кучма не при владі, от дочка і продає поки не відібрали ......

Олександр Чорнобиль - 27-4-2006 у 09:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Ну то Кучма не при владі, от дочка і продає поки не відібрали ......


Опа! А що Telenor належить родині Кучми???

Громов Сергій - 27-4-2006 у 09:47

Мав наувазі Кіївстар (Кучмостар)

Юрій Сєров - 27-4-2006 у 11:48

Наскільки я знаю вона вже давно продала.
Так виглядає, що, можливо, нарешті з'явиться потужний третій оператор

Ярема П. - 27-4-2006 у 11:54

Маєте на увазі Білайн?

Тарас Задорожний - 27-4-2006 у 12:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Наскільки я знаю вона вже давно продала.
Так виглядає, що, можливо, нарешті з'явиться потужний третій оператор


Який третій? Якшо Київстар продадуть Білайну, тоді буде 2 оператори: UMC i BeeLine. Чи хтось від цього виграє? Навіть не знаю...

Юрій Сєров - 27-4-2006 у 12:20

Цитата:
Який третій? Якшо Київстар продадуть Білайну, тоді буде 2 оператори: UMC i BeeLine. Чи хтось від цього виграє? Навіть не знаю...

Думаю буде Київстар, UMC і Білайн.
Залізо Київстара дасть можливість мати велике покриття.
Звичайно, що між ними будуть домовленості, але думаю і зараз UMC та Кучмостар узгоджують політику.
Офф-топ: безкоштовні розмови в межах послуги Джинс-друг тривають 30 хвилин, потім розриває...

Тарас Задорожний - 27-4-2006 у 15:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Офф-топ: безкоштовні розмови в межах послуги Джинс-друг тривають 30 хвилин, потім розриває...

А точніше 29хв 55с. А ще 2 місяці тому не роз"єднували взагалі. Потім стало 60хв... Ще трохи і скоротять до 15 хв

Роман Ромашка - 27-4-2006 у 16:00

Власники КС: 56% Теленор, решта Альфа *включаючи екс кучмывську контору Сторм, яка воловодіє ~15% акцій КС).
Власники Вимпела (ТИ Білайн): 39% Альфа, 25% Теленор.
А тепер знайдіть спільне.

А тепер як наслідок: Теленор отримує 5МЛРД Американських доларів (один абонент 333 USD). APU 10 USD. Тобто окупитися має після 33 місяця або більше ніж 2,5 роки. При тому що APU постійно падає і потрібно вкладати в розвиток мережі.
Теленор хитрі жуки. Неодноразово хотіли збільшити свою долю в Вимпелі. Але скоріш за все недовзоляє нехватка грошей. Тепер у випадку позитивного рішення, грошей достатньо, щоб взяти контрольний пакет акцій Вимпела.
На такі умови Альфа вряд чи піде. По друге варто зрозуміли що 5 МЛРД це не така вже й мала сума.
Скоріш за все ця вся байка задумана для того щоб не вилазив так злосно конфлікт акціонерів у Вимпелі.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
А точніше 29хв 55с. А ще 2 місяці тому не роз"єднували взагалі. Потім стало 60хв... Ще трохи і скоротять до 15 хв

Прочитайте на сайті: 1800 секунд +/-5%. Вот і вся математика. А не сперечайтесь який місяць скравіший.

Роман Ромашка - 1-6-2006 у 15:27

Вот і продали "Київстар"

Тарас Задорожний - 1-6-2006 у 16:45

Ну... А мене як постійного клієнта ше не повідомили... Хіба так можна?

Dmy - 1-6-2006 у 18:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Вот і продали "Київстар"

Секундочку! А де тут про продаж?
Цитата:
Відкрите акціонерне товариство «Вымпел-Коммуникации» сьогодні об'явило про відклик своєї пропозиції на адресу «Теленор» і на адресу «Алтимо» (телекомунікаційна дочірня компанія Альфа Груп) щодо купівлі 100% ЗАТ «Київстар G.S.M.» за 5 млрд. долл. США

Роман Ромашка - 1-6-2006 у 18:26

Це такий собі сарказм що до повідомлення, що КС давно вже проданий.

От тільки як купити компанію за 5МЛРД USD, яка, за оцінками аналітиків, коштує максимум 3. Та ще й все зразу живими грошима.
По друге прочитайте моє висловлювання щодо ціє покупки.

Тарас Гулка - 1-6-2006 у 21:25

Маю знайомих серед високопосадовців Білайну, які стверджуються що Білайн вже купив КС і причому зайвив, що жодним чином у діяльність КС вмішуватися не будуть. Так само як не будуть використовувати його обладнання.

На сьогоднішній день Білайн кинув десятки міліонів доларів на створення свого покриття.

Доречі з 1.06 ЮМС фактично "поховало" свої безлімітні пакети, які так любили бізнесмени. З 1.06. "безлімітний" це 1000 хв. на всі номери і 3000 хв. в середині мережі. Що є досить мало за оцінками людей, які вже не один рік користувалися безлімітними.

Тарас Задорожний - 1-6-2006 у 21:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Доречі з 1.06 ЮМС фактично "поховало" свої безлімітні пакети, які так любили бізнесмени. З 1.06. "безлімітний" це 1000 хв. на всі номери і 3000 хв. в середині мережі. Що є досить мало за оцінками людей, які вже не один рік користувалися безлімітними.


Не знаю кого як, а мене це потішило. Я просто хотів брати безлімітний, а тепер і КС і ЮМС продають доволі лімітовані "безлімітки"... А так тепер всі будуть рівні.

Співчуваю всім потерпілим

Роман Ромашка - 2-6-2006 у 10:55

2 Тарас Гулка
Таке стверджувати треба було ще наважуватись. Невже вважаєте що така фінансова операція пройшла тищком-нишком?
А дозвіл АМКУ? Чи вважаєте що 5 МЛРД взяли просто так перебігли через кордон і ніхто цього незамітив?
Друге питання що у КС в Вимпела набір власників пересікається. Тоді мова йде не спітльки про продаж, поскільки через перероздподіл впливу.