Форум Рідного Міста

Коннект мобілки до компа

Андрій Моравський - 16-5-2006 у 15:08

Маю проблему, дорогі форумчани...
Всунули мені до Nokia 3120 шнурок DKU-2 (USB)
а по інструкціях (ото голова дурна читає опісля...) виявляється Nokia PC Suite працює тіко на DKU-5 з моїм телефоном.... і маю халепу... мо хто знає чи є який драйвер для Nokia 3120 під DKU-2 щоби шнурок не пропадав? :(

Роман Ромашка - 18-5-2006 у 12:13

Хм.. а компактиск до шнурка в комплекті не йшов?

Андрій Моравський - 18-5-2006 у 12:28

неа... в тому вся біда... а хоч би йшов.. то тої моделі напевне там би не було.. думаю справа мертва... тре йти міняти шнурок...

Роман Ромашка - 19-5-2006 у 14:02

Вот в тому вся шутки що часто економимо на шнурку, а потым виявляять що ця китайщина непыдходить або глючить. У меня колись була така проблема з шнурком для семена.
А найпростіше х тими телефонами, де не треба осолбивого шнурка, наприкла Motorola C380/390. Там іде звичайний miniUSB.

Андрій Моравський - 22-5-2006 у 15:39

ну... економимо... а скажи мені.. я заходжу в Авторизований центр Nokia що на Академічній... і мені там співають ціну... як думаєш скільки...????

299грн...

це за кусок дроту з диском...
це повний капець!!!

Громов Сергій - 22-5-2006 у 16:20

:( я думаю, що той шнурок за 299грн кльопаний на китайських колінах .......

Роман Ромашка - 22-5-2006 у 16:45

Хм.. Хтось собі понав. До сіменса оригінальний я купляв за 99 гр. То це вважалося дорого.

Андрій Моравський - 5-6-2006 у 10:12

Ну купив я той DKU-5 ... не за 300 грн. а йно за 70 .... диск зі злості від нього викинув... бо він мені віндовс "накрив"... вінда перестала завантажуватися... щось з того диска після перезагрузки ще хотіла... і ніяк далі.. от дай мені то і всьо!

... ну добре.. стоїть ХР тепер.. поставив я скачаний з нокії сайту отой драйвер ..
http://www.nokia.co.uk/nokia/0,8764,81915,00.html

благе діло.. комп шось там побачив мобілку.. мобілка побачила компа (жваво підморгнула :) )..
АЛЕ... є одне але... мобілку побачило і кричить давай дрова до віртуального порта! шо маю робит і шо далі ставити.. каже в списку обладнання щось такого.. по памяті відтворю.. "USB serial port C" (можу помилятися) і каже давай драйвер... я думав що з тою фічею мав би він йти..

шо робити ? :-0

Громов Сергій - 5-6-2006 у 10:43

Дуже дивно, хрюшка досить просто ініціює USB-пристрої ....... попробуй її натравити на інстал самої вінди - одне з двох, або пачі на вінду старі як світ, або порти заборонені в БІОСі ...

Є ще варіант - я зауважував, що мамки з USB-потрами "ззаду" і "зпереду" іноді вередують, якщо пристрій тикаєш "зпереду". Логічного пояснення не знайшов, але єфект прослідковується чітко, перевіряв більше ніж на 20 компах

Тарас Гулка - 5-6-2006 у 21:17

З досвіду можу сказазати, що проблема може бути і в прошивці. Я мав такі проблеми. Два одинакових телефони. Один працює з ПК без проблем, а другий не хоче. Поміняв прошивку – все запрацювало.

А стосовно PC Suite – спробуйте альтернативний софт. З PC Suite теж мав проблеми (зокрема при підключені до ПК Nokia 6610і). Все ставилось, але нічого не працювало. Врезультаті поставив тільки драйвер, а саму оболонку не ставив – запрацювало.

Про USB serial port C – наскільки я пригадую, це нокія так обзиває кабель DKU. Ставите просто драйвера до телефону і має арбайтати. В мане цей віртуальний порт з’являвся автоматично після установки драйверів труби.

Андрій Моравський - 6-6-2006 у 08:10

так вся фігня... що пішов на сайт Nokia. Знайшов розділ "Дрова кабеля DKU-5" скачав тих 12метрів.. поставив... .втикнув кабель (без телефону навіть) ... ком починає муркотіти дай дрова до того "USB serial port C"... і лізе в інтернет(якого я вдома тимчасово не маю)
от я очікував що з"явиться якийсь COM5... але так іще й чекаю :-(

Андрій Моравський - 10-6-2006 у 14:06

Ось драйвенр який поставив... натравив Віндовс на нього... і з"явився в мене COM3 УРА!!!! :lol:

тепер ніби працює... але та НокіяСьют якась така глючна і тугодумна.... :(

Приєднаний файл: usb-device-driver_107.zip (117kB)
Цей файл був завантажений 636 разів


Captivitas - 11-10-2006 у 15:23

Шукаю драйвер для Samsung SGH-C130.

Роман Ромашка - 11-10-2006 у 17:31

Хм.. а цей не підходить?

Рост - 11-10-2006 у 17:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
ну... економимо... а скажи мені.. я заходжу в Авторизований центр Nokia що на Академічній... і мені там співають ціну... як думаєш скільки...????

299грн...

це за кусок дроту з диском...
це повний капець!!!


Тому що це Нокія, а не гнусмас. Наведу паралельний приклад автомобільної тематики. Маємо БМВ 5, хоче власник поміняти касетний програвач на дисковий з ДВД. Відправляємо його (ну, щоб в студії прямо не помер) в авторизований сервіс, приїжджає назад з очима-бубликами на пів лиця: "він що, дійсно 7 тисяч євро коштує???!!!". Еге ж, кажу. Ти ж на БМВ їздиш. Хочеш дешевші комплектуючі - купуй Таврію.
При чому той ресівер реально доларів на 1000 тягне, не більше, а по звучанню, так на всі 200 :) Зате БМВ!

Captivitas - 12-10-2006 у 16:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Хм.. а цей не підходить?

Там тільки усіляки Едітори та менеджери, а потрібен USB-драйвер.
Справа в чому: є шнур під С100 - працює все як треба. А от С130 не бачить.

Павло Жежнич - 13-10-2006 у 00:00

В кого є BlueTooth на трубці, простіше купити BlueTooth краточку до компа і не махатися з кабелями - по ціні на одно виходить, але зате універсально. Те ж стосується IRDA.

Рост - 13-10-2006 у 13:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
В кого є BlueTooth на трубці, простіше купити BlueTooth краточку до компа і не махатися з кабелями - по ціні на одно виходить, але зате універсально. Те ж стосується IRDA.


З зубом підтверджую, а от через інфрачервоний порт синхронізувати - це мука, швидкість дуже повільна.

Чирка Олег - 16-10-2006 у 17:27

В мене Sony Ericsson K608i підключаю через кабель до компа під win2000Prof дозволяє "закидати" на телефон і скидати файли без проблем. Але як тільки підключаю до будь якої ХРPorf SP2 то дозволяє тільки завантажувати з телефону файлики. В чому може бути проблема?
Як модем працює під будь-якою системою.