Форум Рідного Міста

Відкриття нової книжкової гуртовні

Олександр Шевченко - 18-5-2006 у 17:49

"Шановні друзі! 23 травня у Львові, о 12-00, по вул. Бузковій, 2, відбудеться відкриття нової книжкової гуртовні фірми
"Книжкові джерела". На цю приємну подію запрошені відомі письменники Андрій Курков, Лариса Денисенко, Андрій Кокотюха, Наталка Очкур. Також в цей день за участю цих письменників заплановані прямий телеефір на 12-ому львівському каналі в ранковій програмі та о 17-00 зустріч з читачами в Українській книгарні на пр. Шевченка, 18."
Інформація від видавництва "Нора-Друк".

Андрій Пелещишин - 18-5-2006 у 19:06

Хто піде з форумчан?

сумна - 18-5-2006 у 21:56

Спробую, якщо вдасться втекти з роботи... :-)

dr.Trollin - 19-5-2006 у 00:03

мо' і я з Сумною перетнуся (правда не пізнаюся, але, мо' перетнуся о 17-тій)

сумна - 28-5-2006 у 16:16

Потрапити на відкриття не вдалося - робота. :-)

Але в суботу таки дізналася, де воно - Бузкова,2. Допомогла підказка в "Поступі": вул.Зелена, клуб Сафарі, а звідти за вказівниками, що на кожному кроці.
Зате на жодному вказівнику нема розпорядку роботи. :-( Отже, в суботу таки не працюють, що сумно. Була біля дверей, поторсала за клямку... Ще ходило там немолоде подружжя, також були розчаровані відсутністю інформації про режим роботи.

Може хтось підкаже - то як все-таки гуртівня працює, в які дні й години?

Андрій Моравський - 29-5-2006 у 09:35

у звязку з тим що працюю поряд, цю книгарню надибав ще до офіційного відкриття :)
досить непогана штука... багато книжок, тільки підбір , як на мене специфічний...
а от години роботи незнаю...

сумна - 29-5-2006 у 20:35

Дізналася розклад роботи - з 9 до 18, вихідні дні - субота, неділя.
Книжок справді багато. :-) Щоб все докладно оглянути, потрібен час.
І ціни гарні. Наприклад, "Улісс" Джойса, за якого я в одному з магазинів заплатила 120 грн., там коштує 42.
Отже, якщо закрити очі на цементну підлогу, залізні стелажі, порохи, якісь решітки, сітки і т.п. - ну все те, що буває на справжньому складі, - можна дуже навіть гарно провести час. :-))

Demyan - 30-5-2006 у 07:56

А про автомобілі (ремонт, конструкція...) там є щось?

сумна - 30-5-2006 у 21:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А про автомобілі (ремонт, конструкція...) там є щось?


На жаль, не можу відповісти Вам з певністю. Бо оглядала лише художню літературу.
Але, гадаю, таки варто туди навідатися.

Тарас Гулка - 27-10-2006 у 21:16

Може хто знає. Розклад в них змінився чи далі в суботу не працюють ?

сумна - 27-10-2006 у 21:47

В суботу таки не працюють.
Пояснили, що в суботу працює їхня книгарня на вул.Зеленій. Наскільки я зрозуміла, то недалеко від залізничного переїзду, де колись був "Інтермаркет".

Соломія Федушко - 5-9-2011 у 15:05

Хтось знає чи ще працює ця гуртівня?

Demyan - 6-9-2011 у 08:17

на бузковій так