Форум Рідного Міста

Хочу скутер...

Андрій Моравський - 24-5-2006 у 13:54

Панове форумчани..

в авто-мото-вело-тракторо-...і того роду... форумах я новак і ніц в тім не кумекаю...

підкажіть мені щось, бо чомусь забився такий гвіздок у мої мізки, жи хочу скутера... :cool: і поки ніц з тим не вдію бо не знаю куди податися і до чого вдатися і як до тої проблєматики зара зайти...

напевно шо новий я "не потягну", а з кредитом звязуватися поки не хочу(хоча хто його знає), хоча залежить які варіянти будуть... підкажіть на якій моделі зупинитися.. ну принаймні сегмент тих роверів-на-моторах підкажіть...

щось там таке є як до 50см.куб. і більше (то вже права треба)... одним словом проведіть ліквідацію безграмотності заядлого форумчанина.. :(

Tempika - 24-5-2006 у 16:22

...і я хочу... дамський :-) не новий само собою... на двох і щоб корзинка для капусти :-) теж хочу послухати, що є і по чому.

Demyan - 24-5-2006 у 17:05

В більш менш хорошому вигляді - 400-600 у.о.
Можна брати хонду діо або Сузукі.
Врахувати слід стоянку вашого скутера - чи зможете "затягнути" в потрібне приміщення, також подумайте про погоду, важко в дощ їздити - та й не раджу в мокру погоду.

Андрій Моравський - 24-5-2006 у 17:15

.... в яких місцях водиться той скутер?... де за ним тре їхати?... де таке продають..

Demyan - 25-5-2006 у 07:50

Найбільший вибір в Одесі - там їх приганюять і продають. Можна їхати туди, у львові значно менший вибір, тому якщо у Львові то хіба по оголошенням, є іноді на автобазарі (сам бачив), правда треба шукати і питатися там.