Форум Рідного Міста

Допоможіть вибрати матрац....

Олександр Ганущин - 24-5-2006 у 20:44

Зараз облаштовуємо спальню і куплятимемо нове ліжко. А воно (а класики писали, що і все решта у квартирі починається з матрацу). А оскільки хочеться купити щось путяще, то прошу порад форумчан... Цікавили б у першу чергу практичні поради...

Андрій Пелещишин - 25-5-2006 у 07:23

Ну я можу хіба банальні речі сказати, але може для затравки підійде.
1. Треба брати великий матрац (їх роблять під замовлення) - особливо для Олександра :).
2. не бачу сенсу в варіантах "зима-літо", де одна сторона тепліша. Як правило, і літня сторона така тепла, що зимою жарко (якщо нема вільної площі на матраці).
3. Чим твердіший - тим дорожчий, але навіть мякі моделі в принципі досить жорсткі.
Тобто мій підсумок - брати в першу чергу дешевші.
Я брав у якомусь магазині, що був на Мазепи, але тепер переїхав на Шувар. У них були гарні ціни.

Що мені (але справа індивідуальна) не сподобалося - це ортопедична подушка. Мені видалося що то не подушка, а засіб знущання.

Павло Жежнич - 25-5-2006 у 12:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Ганущин
Зараз облаштовуємо спальню і куплятимемо нове ліжко. А воно (а класики писали, що і все решта у квартирі починається з матрацу). А оскільки хочеться купити щось путяще, то прошу порад форумчан... Цікавили б у першу чергу практичні поради...

А які критерії вибору ти сформулював для себе? Чи ти хочеш, щоб форумчани сформулювали для тебе ці критерії?

Юрій Сєров - 25-5-2006 у 22:29

Брав собі з дешевших, розмір 1600х2000, досить жорсткий.
Задоволений, але міг би бути жорсткіший.
Є ще якісь види з кокосовою ниткою, але я не повівся :), вони суттєво дорожчі.

Павло Жежнич - 26-5-2006 у 13:05

Думаю, що матрас має бути достатньо жорстким, бо від м'якого буде спина чи шия боліти

dr.Trollin - 26-5-2006 у 20:36

(задумливо) практичні... з власного досвіду...
хм,- 1,5см войлоку на дубові дошки... лєпотааа

(ну під них можна і ще утеплювач поставити... але то опційно)

і ЖОДНИХ проблем зі спиною

Олександр Ганущин - 27-5-2006 у 15:36

Щодо критеріїв вибору. Найперше хочу щоб мав 180х220 см. Друге - був від серйозного виробника. Третє - хотів би почути досвід (Дякую тим, хто висловився).
За дошки дякую - зараз сплю саме на них (паркеті)......

Андрій Пелещишин - 27-5-2006 у 15:51

У мене "Меркс". Ніби усе гаразд