Форум Рідного Міста

До молодих батьків...

Олеся Козак - 3-6-2006 у 14:19

Хочу спитати всіх у кого є малеча: скільки на місяць потрібно коштів щоб забезпечити комфортне проживання маленькій дитині? Цікавить все: pampers, вологі серветки, дит. харчування (оптимально), все, що потрібно дитині щодня, окрім одягу, іграшок та розваг. Хотілося б знати на який місячний бюджет розраховувати, якщо приїдемо до Львова.
І ще кілька запитань:
-які супермаркети пристосовані до вільного пересування дитячого візочка по поверхах та обладнані кімнатами для перевдягання і годування дитини?
-де взагалі в центрі можна перевдягнути дитину якщо знадобиться?
-поділіться улюбленими місцями Львова, де найбільше подобається гуляти вашій дитині і вам;
-порадьте, будь-ласка, дитячі супермаркети, крім "Антошки", де можна придбати все що потрібно одразу.
Наперед дякую усім хто відгукнеться на таку кількість запитань! ;)

Андрій Пелещишин - 3-6-2006 у 16:13

Зовсім маленька дитина за умови штучного харчування - напевно гривень 300-та а може й більше.
Річна дитина - напевно дешевше (зате більше витрат на одяг і іграшки)
Двохрічна - певно десь так само. Зате одяг і цяцьки - ростуть.
З двох років теоретично дитину можна здати в садочок. Тоді витрати теоретично повинні зменшитися.

Супермаркетів з поверхами не знаю. Пересуватися можна в Арсені без проблем (є навіть візки-машини для дітей).

Кімнати? Не смішіть!
На Південному і в Метро є кімнати чи площадки для старших діток (від 5-ти років).
Крім Антошки не знаю.

Hanor Narasson - 3-6-2006 у 20:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
... Пересуватися можна в Арсені без проблем (є навіть візки-машини для дітей).

...


Тяжкі та дуже незручні, дитину не видно. Звичайний супермаркетівський візочок з дитячим сидінням - значно зручнішій. Крім того, сидячи на ньому дитина приймає дуже активну участь в закупах - тягне все "гарне" з полиць і кладе у візочок сама:sing:.

Андрій Пелещишин - 18-6-2006 у 15:42

Цитата:
все, що потрібно дитині щодня, окрім одягу, іграшок та розваг

До речі, я раджу все-таки при поверненні в Україну максимально запастися одежею для дитини і особливо взуттям. Тут не раз проблема не тільки в ціні речей, а й в їхній якості. Складно знайти справді добрі дитячі речі.

Олеся Козак - 19-6-2006 у 14:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
все, що потрібно дитині щодня, окрім одягу, іграшок та розваг

До речі, я раджу все-таки при поверненні в Україну максимально запастися одежею для дитини і особливо взуттям. Тут не раз проблема не тільки в ціні речей, а й в їхній якості. Складно знайти справді добрі дитячі речі.

Абсолютно згодна! От тільки щодо взуття і його якості - вся Англія помішана на брендах, а не на якості. Відповідно море відомих брендів пропонують "найзручніше" шкіряне взуття за космічними цінами, в якому, в кращому випадку, просто не зручно ходити. Щоби купити щось такого дитині - нема мови! Наразі кращого взуття ніж від "Ессо" і польського "Вartek" я не зустрічала (ще, можливо, "Сlarks"). Нещодавно шукали дитячі літні босоніжки - за 2 тижні не знайшли ні одних, крім тих же "Ecco" та "Bartek", які б відповідали вимогам ціна-якість-вигляд. Порилися в і-неті - зайшли на сайти цих фірм: "Ecco" - дійсно добре, досить дороге взуття, а от "Bartek" виявився рівно в 6 разів дешевшим, ніж тут!!! В результаті ми замовили босоніжки в Польщі і тепер більш ніж задоволені! Підсумовуючи: Польща ближче до України; коли повернемось, з"їздимо на закупи до сусідів!;)

Павло Жежнич - 19-6-2006 у 16:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олеся Козак
Хочу спитати всіх у кого є малеча: скільки на місяць потрібно коштів щоб забезпечити комфортне проживання маленькій дитині? Цікавить все: pampers, вологі серветки, дит. харчування (оптимально), все, що потрібно дитині щодня, окрім одягу, іграшок та розваг. Хотілося б знати на який місячний бюджет розраховувати, якщо приїдемо до Львова.

Якщо дитина кількамісячна:
Памерси - велика пачка до 100 шт іде за 2 тижні, коштує до 70 грн. - на місяць 140 грн.
Вологі серветки - 140 шт по 15 грн. також на 2 тижні - на місяць 30 грн.
Харчування Nutrilon - залежить від кількості материнського молока. Якщо підкормлювати, то банки вистачає на 3 тижні - 30-40 грн. залежно від особливостей дитини. На місяць - до 50 грн.
Вода для дитячого харчування - до 5 л на тиждень за 9-10 грн. В місяць - 40 грн.
Отже, на памперси, серветки і харчування - 250-260 грн. на місяць.
Плюс, одноразові пеленк, повзуни, одежки і т.д. Думаю за місяць в сумі більше 300 грн.

Олеся Козак - 28-7-2006 у 15:31

Дуже вдячна всім за відповіді та поради!