Форум Рідного Міста

Може хтось знає?

Олеся Козак - 6-6-2006 у 13:29

Може хтось знає процедуру ввозу на Україну дорослого кота (має усі документи та прививки)? Чи правда, що обов"язковим є піврічний карантин в клініці? Якщо чесно, не думаю, що усіх тварин, яких ввозять, садять на такий довгий карантин, але хотілося б знати напевно. Боюся, мій кіт і тиждень без мене не проживе...:(

Користувач Олесь - 6-6-2006 у 17:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олеся Козак
Може хтось знає процедуру ввозу на Україну дорослого кота (має усі документи та прививки)? Чи правда, що обов"язковим є піврічний карантин в клініці? Якщо чесно, не думаю, що усіх тварин, яких ввозять, садять на такий довгий карантин, але хотілося б знати напевно. Боюся, мій кіт і тиждень без мене не проживе...:(


Це насправді простіше, ніж видається з Лондону ;) Приготуйте дві банкноти по 50 USD. При виникненні проблем на кордоні згодовуєте митникові (чи ветеринарному інспекторові) одну банкноту. Якщо не допомагає - згодовуєте другу. Карантин - це де-факто неправда, ця процедура спеціально вигадана, щоб наштовхнути власника кота на хабар. ;)

Тарас Задорожний - 7-6-2006 у 11:17

Шось я не чув про цей карантин анічогісінько... А Ви Олесь, майже злочинець :P ;) Як Ви можете намовляти на давання хабаря? :D :lol: ;)

Олеся Козак - 7-6-2006 у 13:11

Дякую, так і думала. Тільки за що тоді "платити", якщо процедури карантину не існує? Типу, не дам хабаря - не впустять? Так і вертиться перед очима картина під назвою: "Битва в аеропорту або Кіт, чи гроші...":lol:

Юрій Сєров - 7-6-2006 у 13:52

Можна простіше, якщо митник вимагатиме якісь захмарні суми - кажіть"Забирайте кота!". Митник одразу погодиться на Ваші умови :):lol::lol:

Олеся Козак - 7-6-2006 у 14:07

Ага, головне щоб митники не розумілися на котах! Бо коштує він в 10 разів дорожче, ніж захмарний хабар (тіко нікому не кажіть)! ;)