Форум Рідного Міста

Ultimate Frisbee

katon - 11-6-2006 у 20:52

Є ідея організувати клуб алтімат фрісбі (ultimate frisbee) у Львові. Це гра літаючою тарілкою, дуже прікольно грати на стадіоні в хорошу погоду. Можна збиратись по суботах або неділях - раз на тиждень Планую зробити під це діло сайт, якщо збереться мінімально необхідне число бажаючих. Кому цікаво стукайте мені в аську 30822468 або msn: katonchik@hotmail.com

Юрій Сєров - 12-6-2006 у 16:04

Часом влітку на пляжі з братом кидаємо. Але в масових киданнях участи не брав. В чому сенс таких масових забав?

Tempika - 12-6-2006 у 17:08

..шоломи видадуть? :-)

katon - 14-6-2006 у 11:44

Хто не бачить сенсу в таких зібраннях, тому ліпше не збиратись. А шоломи вам хто має видавати? Тут ніякої організації нема. І я ще не бачив, щоб в алтімат грали в шоломах. Це безконтактна гра.

Юрій Сєров - 14-6-2006 у 13:00

Шановний katon, читайте уважніше, будь-ласка.
Я запитав "В чому сенс таких масових забав?" - ну там голи якісь забивати, фоли якісь рахуються чи ще щось? Я ж не писав "не бачу сенсу в таких масових зібраннях"...

ZT - 14-6-2006 у 20:44

Якось одного разу пробував грати фрісбі на роликах. Весь сенс гри для мене тоді полягав тільки в тому, щоб виробити хоч якусь координацію рухів і слідкувати і за тарілкою і за дорогою перед собою одночасно ! :) От в таких випадках дійсно потрібні шоломи :).

katon - 15-6-2006 у 13:30

Цитата:
Originally posted by Юрій Сєров
Шановний katon, читайте уважніше, будь-ласка.
Я запитав "В чому сенс таких масових забав?" - ну там голи якісь забивати, фоли якісь рахуються чи ще щось? Я ж не писав "не бачу сенсу в таких масових зібраннях"...


Перепрошую, якщо не так зрозумів. Ось короткий опис гри з одного російського сайту (очевидно переклад з англійської):

Алтимат - это командный неконтактный вид спорта с летающим диском. Игра ведётся двумя командами на прямоугольном поле с зонами в торцах. Цель игры: пасуя диск между игроками своей команды, необходимо поймать его в зоне противника (игрок, владеющий диском перемещаться по полю не может). Игроки противоположной команды должны сбить диск в воздухе, либо вынудить соперников сделать неточный пас, чтобы иметь возможность нападать самим. Отличительной особенностью игры является отсутствие судей и наличие понятия Дух Игры.

Дух Игры (Spirit of the Game) является основным принципом (даже можно сказать философией) алтимата. Коротко его можно обозначить, как "Уважение к сопернику и к игре - первостепенно". В отличие, например, от футбола моральные правила алтимата строго запрещают намеренные фолы и издёвки над противником. Подобное поведение может быть истолковано как отсутствие спортивного мастерства. Кроме того, в алтимате отсутствует понятие штрафа. Предполагается, что никто не будет злонамеренно нарушать правила, поэтому существуют лишь лёгкие наказания за неумышленные нарушения. Как уже отмечалось, в алтимате каждый игрок ответственен за своё поведение на поле. Нет судей, следящих за тем, чтобы каждый вёл себя "как взрослый", таким образом, ответственность за объявление фола лежит на каждом, а не только на пострадавшем. То есть можно, например, объявить фол самому себе (что не так уж и редко наблюдается). В алтимате не ставится цель победить любой ценой, важно, чтобы игра была честной и приносила удовольствие. Все это - Дух Игры.

katon - 15-6-2006 у 13:32

А ось лінк на білоруський сайт Алтімат Фрісбі:
http://www.frisbee.by/index.php

сумна - 15-6-2006 у 14:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від katon
І я ще не бачив, щоб в алтімат грали в шоломах. Це безконтактна гра.


А як же незумисний контакт тарілки з головою чи іншою частиною тіла того, хто цю тарілку приймає або спостерігає за грою? :-)
Питання навіяне романом "Напівбрат" Ларса Саабі Крістенсена. Там саме такий випадок. Сонце в очі, збіг обставин - і людина без скальпа.
Правда, там фігурує не тарілка, а диск... :-)

katon - 15-6-2006 у 14:58

Згідно з правилами гри розмір поля 64м х 37м. На таких відстанях важко травмувати диском. Більше шансів вдаритись пальцем об тарілку коли її ловиш.

Юрій Сєров - 15-6-2006 у 22:05

Тепер зрозуміло. Я б не проти побігати... Кажіть де і коли ви збираєтеся.

katon - 16-6-2006 у 10:03

Завтра (субота) в 10:30 біля Російського консульства по вул. К. Левицького (колишня Маяковського). Мій мобільний (067) 729 2562. Віктор. Збираємось перший раз, будемо шукати поле і вирішувати де і коли збиратись в подальшому.

katon - 17-6-2006 у 11:44

Є дві новини, погана і хороша.

Погана: сьогодні гри не було, бо команда не зібралася.

Хороша: я був на університетському стадіоні, там в цей час вільно. В наступний раз думаю зібратись там. Кому цікаво, давайте обговоримо до середи. В середу бажано визначитись остаточно.

katon - 24-6-2006 у 12:07

Гра буде завтра (в неділю), кому цікаво дзвоніть 8 (067) 729 2562. Детальніше на сайті frisbee.lviv.ua

katon - 29-9-2006 у 00:37

На свято міста в суботу і неділю з 10 до 13 на університетському стадіоні "Скіф" що на Погулянці відбудеться турнір ultimate frisbee за участю команд з Києва, Луцька, Бреста і Львова.

katon - 20-5-2007 у 10:09

Вся інформація вже є тут:
www.frisbeee.lviv.ua

katon - 23-8-2007 у 14:22

В цю неділю о 21:30 на 12-му каналі буде короткий репортаж про алтимат фризбі у Львові.

katon - 18-9-2007 у 08:16


katon - 1-10-2007 у 08:13

Репортаж про чемпіонат можна подивитись тут:
http://ultimate.com.ua/ru/?g=video&id=33

katon - 15-10-2007 у 21:19

Вітаю команду універу Франка з перемогою на турнірі м. Львова! Молодці! Так тримати!

katon - 13-11-2007 у 23:15

Народ!!! Допоможіть з орендою залу на зиму!!! Кажуть всі зали зайняті :(

Юрій Сєров - 14-11-2007 у 11:55

З залами зараз складно. Ми граємо футбол - то я знаю. Поцікавтеся в Динамо на Сахарова.

katon - 25-11-2007 у 23:12

У них оренда дорожча, ніж у Києві :(

katon - 30-4-2008 у 14:32

4 травня в рамках святкування дня міста відбудеться фестиваль неолімпійських видів спорту, на якому буде презентація алтимат фризбі. Фестиваль розпочнеться о 14:00 в парку Богдана Хмельницького перед сценою. На презентації будуть майстер-класи для всіх бажаючих та показові ігри досвідчених гравців.

katon - 2-10-2008 у 21:25

27-28 вересня у Львові відбувся третій відкритий чемпіонат України з алтимат фризбі. Це перший в історії України турнір у форматі 7x7. В чемпіонаті взяло учать 15 команд з України, Білорусі, Польщі та Молдови. Володарем кубку за перемогу стала київська команда "Жиголо", командою з найвищим Духом гри -- "Лiтаючi мамалиги" з Молдови, а найкращим гравцем обрали капiтана команди "Шибайголови" з Iвано-Франкiвська Данила Гладкого. Львівські команди Wild West і Red Lions посіли відповідно 9 і 12 місця.